Nic nie znaleziono
Położenie budynku: Mikułowice, dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Powierzchnia domu to ok 160 m2, usytuowany na płaskiej działce o powierzchni 0,10h, działka w kształcie prostokąta. Posesja usytuowana przy drodze asfaltowej. Technologia budowy tradycyjna, podstawowy materiał konstrukcyjny to cegła. Dach pokryty eternitem, strop lany; dom dobrze docieplony, Otoczenie budynku: domy jednorodzinne, spokojna okolica. (...) Pokaż więcej Położenie budynku: Mikułowice, dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Powierzchnia domu to ok 160 m2, usytuowany na płaskiej działce o powierzchni 0,10h, działka w kształcie prostokąta. Posesja usytuowana przy drodze asfaltowej. Technologia budowy tradycyjna, podstawowy materiał konstrukcyjny to cegła. Dach pokryty eternitem, strop lany; dom dobrze docieplony, Otoczenie budynku: domy jednorodzinne, spokojna okolica. Opis budynku- parter: przedpokój, kuchnia, łazienka/prysznic z WC, pokój dzienny, pokój wypoczynkowy, poddasze: 3 sypialnie, klatka schodowa, łazienka/wanna z WC, garderoba, schowek, Podłogi wykonane z parkietu dębowego i jesionowego; schody z dębu; łazienki, kuchnia, przedpokój- terakota. Okna PCV, Media: prąd, siła i woda doprowadzone do domu, gaz - własna butla, kanalizacja, iInstalacja CO/miedź- ogrzewanie centralne, nowy piec z podajnikiem na ekogroszek, istnieje instalacja gazowa. Wraz z domem w sprzedaży wolnostojący garaż kryty blachą na dwa miejsca postojowe, brama z napędem; przy garażu pomieszczenie gospodarcze. Wjazd wyłożony kostką betonową. Wokół domu jest ogródek/trawnik i dużo drzew. Do Buska- Zdroju ok 4km, do przystanku jest 200m, do sklepu 500m. Bliskie sąsiedztwo lasu i ścieżek rowerowych. Zapraszam do oglądania, dom zadbany, czysty i ciepły.
Busko-Zdrój, świętokrzyskie
5 pokoi
160 m²
359 000
25.06.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Położenie budynku: Mikułowice, dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Powierzchnia domu to ok 160 m2, usytuowany na płaskiej działce o powierzchni 0,10h, działka w kształcie prostokąta. Posesja usytuowana przy drodze asfaltowej. Technologia budowy tradycyjna, podstawowy materiał konstrukcyjny to cegła. Dach pokryty eternitem, strop lany; dom dobrze docieplony, Otoczenie budynku: domy jednorodzinne, spokojna okolica. Opis budynku- parter: przedpokój, kuchnia, łazienka/prysznic z WC, pokój dzienny, pokój wypoczynkowy, poddasze: 3 sypialnie, klatka schodowa, łazienka/wanna z WC, garderoba, schowek, Podłogi wykonane z parkietu dębowego i jesionowego; schody z dębu; łazienki, kuchnia, przedpokój- terakota. Okna PCV, Media: prąd, siła i woda doprowadzone do domu, gaz - własna butla, kanalizacja, iInstalacja CO/miedź- ogrzewanie centralne, nowy piec z podajnikiem na ekogroszek, istnieje instalacja gazowa. Wraz z domem w sprzedaży wolnostojący garaż kryty blachą na dwa miejsca postojowe, brama z napędem; przy garażu pomieszczenie gospodarcze. Wjazd wyłożony kostką betonową. Wokół domu jest ogródek/trawnik i dużo drzew. Do Buska- Zdroju ok 4km, do przystanku jest 200m, do sklepu 500m. Bliskie sąsiedztwo lasu i ścieżek rowerowych. Zapraszam do oglądania, dom zadbany, czysty i ciepły.
Busko-Zdrój, buski, Świętokrzyskie
160 m²
359 000
25.05.2018
Więcejolx.pl
Położenie budynku: Mikułowice dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Powierzchnia domu to ok 160 m2, usytuowany na płaskiej działce o powierzchni 0,10h, działka w kształcie prostokąta. Posesja usytuowana przy drodze asfaltowej. Technologia budowy tradycyjna, podstawowy materiał konstrukcyjny to cegła. Dach pokryty eternitem, strop lany; dom dobrze docieplony, Otoczenie budynku: domy jednorodzinne, spokojna okolica. Opis budynku- parter: przedpokój, kuchnia, łazienka/prysznic z WC, pokój dzienny, pokój wypoczynkowy, poddasze: 3 sypialnie, klatka schodowa, łazienka/wanna z WC, garderoba, schowek, Podłogi wykonane z parkietu dębowego i jesionowego; schody z dębu; łazienki, kuchnia, przedpokój- terakota. Okna PCV, Media: prąd, siła i woda doprowadzone do domu, gaz - własna butla, kanalizacja, iInstalacja CO/miedź- ogrzewanie centralne, nowy piec z podajnikiem na ekogroszek, istnieje instalacja gazowa. Wraz z domem w sprzedaży wolnostojący garaż kryty blachą na dwa miejsca postojowe, brama z napędem; przy garażu pomieszczenie gospodarcze. Wjazd wyłożony kostką betonową. Wokół domu jest ogródek/trawnik i dużo drzew. Do Buska- Zdroju ok 4km, do przystanku jest 200m, do sklepu 500m. Bliskie sąsiedztwo lasu i ścieżek rowerowych. Zapraszam do oglądania, dom zadbany, czysty i ciepły. Cena do negocjacji, zapraszam do oglądania.
Busko-Zdrój , Świętokrzyskie,Świętokrzyskie
5 pokoi
160 m²
329 000
15.05.2018
Więcejplads.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more