Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 3042 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, wolnostojącym, wybudowanym w 2016 roku o powierzchni użytkowej ok. 190 m2, oddanym do użytkowania w 2017 roku oraz budynkiem niemieszkalnym - gospodarczym z wbudowanym garażem, wybudowanymi w 2014 roku, o pow. użytkowej ok. 70 m2 wraz z przyległą szklarnią. Posesja w pełni zagospodarowana, zadrzewiona i urządzona, położona w Niepruszewie, gmina Buk, powiat poznański, województwo wielkopolskie. Na działce (w budynku mieszkalnym) dostępne są wszystkie media wraz z gazem i kanalizacją sanitarną. Budynek mieszkalny jest wybudowany w technologii tradycyjnej (murowany), niepodpiwniczony, posiada 2 kondygnacje - parter i użytkowe poddasze, więźba dachowa drewniana, dach 4-spadowy, kryty blachą dachówkową. Parter o powierzchni użytkowej 96,2 m2 składa się z pokoju dziennego (23,8 m2), jasnej, wydzielonej kuchni z jadalnią (16,6 m2), korytarza łączącego drzwi frontowe z tylnymi (ogrodowymi - od strony budynku gospodarczego (17,8 m2), łazienki z natryskiem (4,9 m2), sypialni (13,2 m2), kotłowni / pralni / suszarni (7,6 m2) i gabinetu (12,3 m2) , oraz Użytkowe Poddasze w stanie do wykończenia składające się z 3 sypialni, łazienki i korytarza w stanie do wykończenia. W kotłowni zainstalowany jest dwufunkcyjny (c.o. + c.w.) wiszący kocioł gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową. Stolarka okienna nowa PCV, w salonie czynny kominek na drewno. Ponadto za budynkiem mieszkalnym wybudowany jest budynek niemieszkalny, także w technologii tradycyjnej (murowany) wraz z dobudowaną profesjonalną szklarnią. Wszystkie media, dobry dojazd do centrum miasta Poznania, również autobusem. W pobliżu jezioro Niepruszewskie, tereny leśne i otwarte. Ze względu na dużą działkę z potencjałem do prowadzenia upraw przedmiotowa oferta może być wyjątkowo ciekawa dla osób mających zacięcie ogrodnicze lub samych ogrodników (szklarnia, inspekty, wyposażenie ogrodnicze) Atrakcyjna cena : 639.000 PLN. Oferta godna polecenia. Zapraszam, bliższe informacje: Przemo Sawarzyński tel. 602 pokaż telefon .
Wielkopolskie,Niepruszewo,Akacjowa
6 pokoi
639 000
22.06.2018
Więcejdomiporta.pl
Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 3042 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, wolnostojącym, wybudowanym w 2016 roku o powierzchni użytkowej ok. 190 m2, oddanym do użytkowania w 2017 roku oraz budynkiem niemieszkalnym - gospodarczym z wbudowanym garażem, wybudowanymi w 2014 roku, o pow. użytkowej ok. 70 m2 wraz z przyległą szklarnią. (...) Pokaż więcej Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 3042 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, wolnostojącym, wybudowanym w 2016 roku o powierzchni użytkowej ok. 190 m2, oddanym do użytkowania w 2017 roku oraz budynkiem niemieszkalnym - gospodarczym z wbudowanym garażem, wybudowanymi w 2014 roku, o pow. użytkowej ok. 70 m2 wraz z przyległą szklarnią. Posesja w pełni zagospodarowana, zadrzewiona i urządzona, położona w Niepruszewie, gmina Buk, powiat poznański, województwo wielkopolskie. Na działce (w budynku mieszkalnym) dostępne są wszystkie media wraz z gazem i kanalizacją sanitarną. Budynek mieszkalny jest wybudowany w technologii tradycyjnej (murowany), niepodpiwniczony, posiada 2 kondygnacje - parter i użytkowe poddasze, więźba dachowa drewniana, dach 4-spadowy, kryty blachą dachówkową. Parter o powierzchni użytkowej 96,2 m2 składa się z pokoju dziennego (23,8 m2), jasnej, wydzielonej kuchni z jadalnią (16,6 m2), korytarza łączącego drzwi frontowe z tylnymi (ogrodowymi - od strony budynku gospodarczego (17,8 m2), łazienki z natryskiem (4,9 m2), sypialni (13,2 m2), kotłowni / pralni / suszarni (7,6 m2) i gabinetu (12,3 m2) , oraz Użytkowe Poddasze w stanie do wykończenia składające się z 3 sypialni, łazienki i korytarza w stanie do wykończenia. W kotłowni zainstalowany jest dwufunkcyjny (c.o. + c.w.) wiszący kocioł gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową. Stolarka okienna nowa PCV, w salonie czynny kominek na drewno. Ponadto za budynkiem mieszkalnym wybudowany jest budynek niemieszkalny, także w technologii tradycyjnej (murowany) wraz z dobudowaną profesjonalną szklarnią. Wszystkie media, dobry dojazd do centrum miasta Poznania, również autobusem. W pobliżu jezioro Niepruszewskie, tereny leśne i otwarte. Ze względu na dużą działkę z potencjałem do prowadzenia upraw przedmiotowa oferta może być wyjątkowo ciekawa dla osób mających zacięcie ogrodnicze lub samych ogrodników (szklarnia, inspekty, wyposażenie ogrodnicze) Atrakcyjna cena : 639.000 PLN. Oferta godna polecenia. Zapraszam, bliższe informacje: Przemo Sawarzyński tel. .
Akacjowa, Niepruszewo, wielkopolskie
6 pokoi
192 m²
639 000
30.05.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more