Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej około 60m2. Na posesji znajduje się zabudowa gospodarcza (obora i stodoła). Dom stoi na działce o powierzchni 400m2. Woda dostarczana jest z gminy wraz z odprowadzaniem ścieków ( atutem jest brak szamba ). W skład powierzchni mieszkalnej wchodzi pokój, duża kuchnia, łazienka i ubikacja oraz kabina prysznicowa. W łazience znajduje się duży bojler 80 litrów o mocy 2000 W. Dobudowany jest ganek, jest również częściowe podpiwniczenie. Ogrzewanie piecowe w pokoju i kuchni. Działka ogrodzona jest płotem ogrodowym betonowym własnym. Strych z możliwością adaptacji, pokrycie dachowe płytami z eternitu falistego. Dojazd do posesji drogą asfaltową oświetloną. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, ośrodek służby zdrowia, kościół, biedronka. Okna plastikowe, nowe drzwi.Posiadłość nie jest zadłużona.Księga wieczysta czysta brak wpisu innych osób. Posiadam również do sprzedaży drewno opałowe (kominkowe) orzech włoski. Cena 110zł za m3, jest to drewno pocięte w klocki o długości 60cm do porąbania. Polecam bo warto. Tel: 798316024 lub789342344 Kontakt tylko telefoniczny gdyż nie zamieszkuję tej posesji jak i tej miejscowości.Nieruchomość jest wyceniona przez rzeczoznawcę.
Praszka , Opolskie
2 pokoje
60 m²
64 000
15.05.2018
Więcejgumtree.pl
Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej około 60m2. Na posesji znajduje się zabudowa gospodarcza (obora i stodoła). Dom stoi na działce o powierzchni 400m2. Woda dostarczana jest z gminy wraz z odprowadzaniem ścieków ( atutem jest brak szamba ). W skład powierzchni mieszkalnej wchodzi pokój, duża kuchnia, łazienka i ubikacja oraz kabina prysznicowa. W łazience znajduje się duży bojler 80 litrów o mocy 2000 W. Dobudowany jest ganek, jest również częściowe podpiwniczenie. Ogrzewanie piecowe w pokoju i kuchni. Działka ogrodzona jest płotem ogrodowym betonowym własnym. Strych z możliwością adaptacji, pokrycie dachowe płytami z eternitu falistego. Dojazd do posesji drogą asfaltową oświetloną. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, ośrodek służby zdrowia, kościół, biedronka. Okna plastikowe, nowe drzwi.Posiadłość nie jest zadłużona.Księga wieczysta czysta brak wpisu innych osób. Posiadam również do sprzedaży drewno opałowe (kominkowe) orzech włoski. Cena 110zł za m3, jest to drewno pocięte w klocki o długości 60cm do porąbania. Polecam bo warto. Tel: 789-342-344 Kontakt tylko telefoniczny gdyż nie zamieszkuję tej posesji jak i tej miejscowości.Nieruchomość jest wyceniona przez rzeczoznawcę.
Praszka , Opolskie,Opolskie
2 pokoje
60 m²
64 000
14.05.2018
Więcejplads.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more