Opis nieruchomości Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży atrakcyjne siedlisko wiejskie położone w miejscowości Boguszewo gm. Miłomłyn, powiat ostródzki woj. warmińsko-mazurskie. Działka o pow.7200m2 zabudowana jest domem chatą mazurską , klimatyczną, zachowującą tradycyjny mazurski charakter, w pełni wyposażoną o powierzchni użytkowej około 80m2 . Parter domu obejmuje trzy pokoje , w tym jeden z kominkiem, kuchnię z piecem kaflowym, podgrzewającym również wodę, łazienkę z prysznicem i wc, przedpokój. Podłogi wyłożone panelami. Budynek posiada dobudowany duży zadaszony taras. Dostępne media: energia elektryczna, wodociąg , własna studnia głębinowa, szambo. Dom jest po remoncie i modernizacji. Na działce posadowione są dwa duże murowane budynki gospodarcze do adaptacji. Działka ogrodzona płotem trwałym, pięknie zagospodarowana z ozdobnymi rabatami kwiatowymi, krzewami i drzewami owocowymi i ogrodem warzywnym Nieruchomość posiada duży potencjał dla nowego właściciela, nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej różnego typu: rolnej,ogrodniczej, hodowli zwierząt, pszczelarstwa, agroturystyki itp. Jest to oferta nie tylko dla osób ceniących przyrodę i walory przyrodnicze okolic, spokój, zbieranie grzybów i łowienie ryb, atrakcje turystyczne itp., ale również dla osób dla których nieruchomość może stanowić źródło dochodu. Istnieje również możliwość zakupu -oferta GS-7553: lasu o powierzchni 1,69ha/16900 w cenie 1,5 zł/m2, stanowiący idealne zaplecze opałowe dla nieruchomości oraz działki rolnej o powierzchni 5,65 ha/ 56 500 m2 w cenie 3 zł /m2, leżącej w bliskim sąsiedztwie . Siedlisko położone jest w otoczeniu lasów i pól w pobliżu jeziora Drwęckiego i Gil Mały i Duży. Okolica spokojna i bezpieczna. Odległość od drogi ekspresowej Warszawa-Gdańsk Nr S7 około 10km, do drogi krajowej nr 16 około 5 km, miasta Ostróda 18km, Olsztyna 60km. Świetna lokalizacja, istna oaza ciszy i spokoju, idealne miejsce dla osób ceniących prywatność i kontakt z przyrodą.
Miłomłyn (gw), Boguszewo
3 pokoje
200 m²
265 000
12.08.2018
Więcejnieruchomosci-expert.pl
Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży atrakcyjne siedlisko wiejskie położone w miejscowości Boguszewo gm. Miłomłyn, powiat ostródzki woj. warmińsko-mazurskie. Działka o pow.7200m2 zabudowana jest domem chatą mazurską , klimatyczną, zachowującą tradycyjny mazurski charakter, w pełni wyposażoną o powierzchni użytkowej około 80m2 . Parter domu obejmuje trzy pokoje , w tym jeden z kominkiem, kuchnię z piecem kaflowym, podgrzewającym również wodę, łazienkę z prysznicem i wc, przedpokój. Podłogi wyłożone panelami. Budynek posiada dobudowany duży zadaszony taras. Dostępne media: energia elektryczna, wodociąg , własna studnia głębinowa, szambo. Dom jest po remoncie i modernizacji. Na działce posadowione są dwa duże murowane budynki gospodarcze do adaptacji. Działka ogrodzona płotem trwałym, pięknie zagospodarowana z ozdobnymi rabatami kwiatowymi, krzewami i drzewami owocowymi i ogrodem warzywnym Nieruchomość posiada duży potencjał dla nowego właściciela, nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej różnego typu: rolnej,ogrodniczej, hodowli zwierząt, pszczelarstwa, agroturystyki itp. Jest to oferta nie tylko dla osób ceniących przyrodę i walory przyrodnicze okolic, spokój, zbieranie grzybów i łowienie ryb, atrakcje turystyczne itp., ale również dla osób dla których nieruchomość może stanowić źródło dochodu. Istnieje również możliwość zakupu -oferta GS-7553: lasu o powierzchni 1,69ha/16900 w cenie 1,5 zł/m2, stanowiący idealne zaplecze opałowe dla nieruchomości oraz działki rolnej o powierzchni 5,65 ha/ 56 500 m2 w cenie 3 zł /m2, leżącej w bliskim sąsiedztwie . Siedlisko położone jest w otoczeniu lasów i pól w pobliżu jeziora Drwęckiego i Gil Mały i Duży. Okolica spokojna i bezpieczna. Odległość od drogi ekspresowej Warszawa-Gdańsk Nr S7 około 10km, do drogi krajowej nr 16 około 5 km, miasta Ostróda 18km, Olsztyna 60km. Świetna lokalizacja, istna oaza ciszy i spokoju, idealne miejsce dla osób ceniących prywatność i kontakt z przyrodą. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Demska (licencja nr: 15958) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
warmińsko-mazurskie,Boguszewo
3 pokoje
265 000
24.07.2018
Więcejdomiporta.pl
Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży atrakcyjne siedlisko o powierzchni 8.06 ha /80 600 m2 położone w otoczeniu lasów i pól w miejscowości Boguszewo gm. Miłomłyn, powiat ostródzki woj. warmińsko-mazurskie. W skład Nieruchomości wchodzi: - działka o pow. 0,72 ha / 7200 m2 o numerach 180 i 181 zabudowana domem oraz dwoma budynkami gospodarczymi w cenie 265 000 zł - działka o pow. 1.69 ha /16 900 m2 z numerem 185/1 stanowiąca las w cenie 1,5 zł/m2-25350 zł, stanowiący idealne zaplecze opałowe dla nieruchomości. - działka rolna o pow. 5,65 ha/ 56 500 m2 z numerem 182 w cenie 3 zł /mzł, stanowiąca łąki i i pastwiska klasy IV - 4.55ha i V -1,1ha . Istnieje możliwość kupna siedliska(265000 zł plus 25350zł ) i działki rolnej oddzielnie. Dom przedwojenny o powierzchni użytkowej około 80 m2 (aktualnie po remoncie i modernizacji) . Jest to budynek wolnostojący w niewielkiej części podpiwniczony, parterowy z poddaszem przygotowanym do adaptacji, zwieńczony dachem dwuspadowym krytym blachodachówką. Parter domu obejmuje trzy pokoje z uwydatnionymi atrakcyjnie belkami stropowymi w tym jeden z kominkiem, kuchnię z pięknym piecem kaflowym, podgrzewającym również wodę, łazienkę z prysznicem i WC, przedpokój, duży zadaszony taras. Podłogi wyłożone panelami, ściany w gładzi malowane. Na poddaszu znajduje się otwarta przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji na cele mieszkalne. Budynek posiada dobudowany duży zadaszony taras. Ponadto posesja zabudowana jest dwoma budynkami gospodarczymi w części odrestaurowanymi z czerwonej cegły . Działka ogrodzona płotem trwałym, pięknie zagospodarowana z ozdobnymi rabatami kwiatowymi, krzewami i drzewami owocowymi w tyle działki ogród warzywny. Dostępne media: energia elektryczna, wodociąg , własna studnia głębinowa, szambo, Ogrzewanie piec kaflowy i kominek. Nieruchomość posiada duży potencjał dla nowego właściciela, nadaje się do prowadzenia działalności różnego typu: rolnej, hodowli zwierząt, pszczelarstwa, agroturystyki itp. Jest to oferta nie tylko dla osób ceniących przyrodę i walory przyrodnicze okolic, spokój, zbieranie grzybów i łowienie ryb, atrakcje turystyczne itp., ale również dla osób dla których nieruchomość może stanowić źródło dochodu. Boguszewo niewielka wieś położona w gminie Miłomłyn, powiecie ostródzkim, w odległości 18 km na zachód od Ostródy, około 1,3 km na zachód od wsi rozciąga się zachodni kraniec równoleżnikowej odnogi Jeziora Drwęckiego ok. 3 km na zachód jezior Gil Wielki i Gil Mały. Odległość od S7 około 10km, do DK 16 około 5 km. Miejsce ciche i spokojne leżące na szlaku rowerowym o długości 20 km - przebieg trasy: Kaletka-Samborowo - Boguszewo - Jezioro Gill Mały- Ostrów Wielki - Rezerwat Iłgi. Serdecznie zapraszamy. Cena podlega negocjacji Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Demska (licencja nr: 15958)
Ostródzki, Miłomłyn, Boguszewo
3 pokoje
200 m²
454 850
26.07.2018
Więcejmorizon.pl
Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży atrakcyjne siedlisko wiejskie położone w miejscowości Boguszewo gm. Miłomłyn, powiat ostródzki woj. warmińsko-mazurskie. Działka o pow.7200m2 zabudowana jest domem chatą mazurską , klimatyczną, zachowującą tradycyjny mazurski charakter, w pełni wyposażoną o powierzchni użytkowej około 80m2 . Parter domu obejmuje trzy pokoje , w tym jeden z kominkiem, kuchnię z piecem kaflowym, podgrzewającym również wodę, łazienkę z prysznicem i wc, przedpokój. Podłogi wyłożone panelami. Budynek posiada dobudowany duży zadaszony taras. Dostępne media: energia elektryczna, wodociąg , własna studnia głębinowa, szambo. Dom jest po remoncie i modernizacji. Na działce posadowione są dwa duże murowane budynki gospodarcze do adaptacji. Działka ogrodzona płotem trwałym, pięknie zagospodarowana z ozdobnymi rabatami kwiatowymi, krzewami i drzewami owocowymi i ogrodem warzywnym Nieruchomość posiada duży potencjał dla nowego właściciela, nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej różnego typu: rolnej,ogrodniczej, hodowli zwierząt, pszczelarstwa, agroturystyki itp. Jest to oferta nie tylko dla osób ceniących przyrodę i walory przyrodnicze okolic, spokój, zbieranie grzybów i łowienie ryb, atrakcje turystyczne itp., ale również dla osób dla których nieruchomość może stanowić źródło dochodu. Istnieje również możliwość zakupu -oferta GS-7553: lasu o powierzchni 1,69ha/16900 w cenie 1,5 zł/m2, stanowiący idealne zaplecze opałowe dla nieruchomości oraz działki rolnej o powierzchni 5,65 ha/ 56 500 m2 w cenie 3 zł /m2, leżącej w bliskim sąsiedztwie . Siedlisko położone jest w otoczeniu lasów i pól w pobliżu jeziora Drwęckiego i Gil Mały i Duży. Okolica spokojna i bezpieczna. Odległość od drogi ekspresowej Warszawa-Gdańsk Nr S7 około 10km, do drogi krajowej nr 16 około 5 km, miasta Ostróda 18km, Olsztyna 60km. Świetna lokalizacja, istna oaza ciszy i spokoju, idealne miejsce dla osób ceniących prywatność i kontakt z przyrodą. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Demska (licencja nr: 15958)
woj. warmińsko-mazurskie,Boguszewo
3 pokoje
200 m²
265 000
25.07.2018
Więcejszybko.pl
Boguszewo, 130m2, działka 2191, cegła, wolno stojący, z budynkiem gospodarczym oraz warsztatem ,dom po kapitalnym remoncie, atrakcyjna okolica.
Powiat: Białystok
400 000
11.07.2018
Więcejkramik.pl
Polecamy Państwu niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, warsztatem i działką o powierzchni 2191 mkw. Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m² wraz z piwnicą usytuowany w miejscowości Boguszewo , gm. Mońki , powiecie monieckim. Przedmiotowy budynek mieszkalny został wybudowany w 1970 roku, w 2008 roku przeszedł kapitalny remont. Budynek położony jest w malowniczej miejscowości Boguszewo na skraju wsi w bliskiej odległości lasu. Zaledwie 11 km od nieruchomości znajduje się Biebrzański Park Narodowy , który może się poszczycić szeroką doliną mającą charakter naturalny silnie meandrującej rzeki Biebrzy, z największym zespołem torfowisk w Polsce, zwanych Bagnami Biebrzańskimi. Wraz z unikatową mozaiką i strefowością siedlisk mokradłowych, a także ekstensywnym rolnictwem zachowały się tu rzadkie, zagrożone i ginące w kraju i Europie gatunki roślin, ptaków i innych zwierząt. Charakterystyczne dla Biebrzańskiego Parku Narodowego są również rozległe krajobrazy, ekosystemy i siedliska, które gdzie indziej zostały już bezpowrotnie zniszczone, w wyniku melioracji, osuszania bagien i torfowisk. Wyżej opisany Park stanowi niezwykle cenną atrakcję turystyczną. Dom usytuowany jest na działce o pow. 2191 m² , na której znajduję się dom wolnostojący, garaż oraz warsztat samochodowy ( istnieje możliwość zakupu warsztatu wraz z materiałami). Działka w kształcie prostokąta, w całości ogrodzona. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Część mieszkalna oraz opis stanu technicznego: Budynek parterowy całkowicie podpiwniczony . Na powierzchnię domu na parterze składają się: 2 pokoje, otwarta kuchnia z przestronnym salonem, łazienka (wanna oraz kanina prysznicowa) oraz holl. W skład piwnicy wchodzą: 3 pokoje oraz kotłownia. Dom w stanie technicznym- do wprowadzenia. Opis techniczny: OKNA: plastikowe DACH: pokryty dachówką ELEWACJA: budynek ocieplony, elewacja tradycyjna Do nieruchomości przynależy: Warsztat samochodowy oraz garaż wolnostojący. MEDIA : prąd,szambo, woda-miejska, ogrzewanie- piecowe, brak gazu. Położenie: Boguszewo – województwo podlaskie, powiat moniecki, gmina Mońki. Duża lasów oraz rzeki, czyste środowisko, bogata historia powiatu stanowią doskonałe warunki do rozwoju turystyki jak i agroturystyki. Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Oferta na wyłączność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paweł Leszek Bycul (licencja nr: 2692) Cena 400 000 zł 3 077 zł/m² Powierzchnia 130 m² Powierzchnia działki 2 191 m² Liczba pięter parterowy Rynek: wtórny Liczba pokoi: 3 Rok budowy: 1970 Pokrycie dachu: blacha Stan wykończenia: do zamieszkania Okna: drewniane szambo woda garaż
Boguszewo, podlaskie,podlaskie,Boguszewo
130 m²
400 000
21.06.2018
Więcejotodom.pl
Polecamy Państwu niezwykle atrakcyjny dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, warsztatem i działką o powierzchni 2191 mkw. Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m² wraz z piwnicą usytuowany w miejscowości Boguszewo , gm. Mońki , powiecie monieckim. Przedmiotowy budynek mieszkalny został wybudowany w 1970 roku, w 2008 roku przeszedł kapitalny remont. Budynek położony jest w malowniczej miejscowości Boguszewo na skraju wsi w bliskiej odległości lasu. Zaledwie 11 km od nieruchomości znajduje się Biebrzański Park Narodowy , który może się poszczycić szeroką doliną mającą charakter naturalny silnie meandrującej rzeki Biebrzy, z największym zespołem torfowisk w Polsce, zwanych Bagnami Biebrzańskimi. Wraz z unikatową mozaiką i strefowością siedlisk mokradłowych, a także ekstensywnym rolnictwem zachowały się tu rzadkie, zagrożone i ginące w kraju i Europie gatunki roślin, ptaków i innych zwierząt. Charakterystyczne dla Biebrzańskiego Parku Narodowego są również rozległe krajobrazy, ekosystemy i siedliska, które gdzie indziej zostały już bezpowrotnie zniszczone, w wyniku melioracji, osuszania bagien i torfowisk. Wyżej opisany Park stanowi niezwykle cenną atrakcję turystyczną. Dom usytuowany jest na działce o pow. 2191 m² , na której znajduję się dom wolnostojący, garaż oraz warsztat samochodowy ( istnieje możliwość zakupu warsztatu wraz z materiałami). Działka w kształcie prostokąta, w całości ogrodzona. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Część mieszkalna oraz opis stanu technicznego: Budynek parterowy całkowicie podpiwniczony . Na powierzchnię domu na parterze składają się: 2 pokoje, otwarta kuchnia z przestronnym salonem, łazienka (wanna oraz kanina prysznicowa) oraz holl. W skład piwnicy wchodzą: 3 pokoje oraz kotłownia. Dom w stanie technicznym- do wprowadzenia. Opis techniczny: OKNA: plastikowe DACH: pokryty dachówką ELEWACJA: budynek ocieplony, elewacja tradycyjna Do nieruchomości przynależy: Warsztat samochodowy oraz garaż wolnostojący. MEDIA : prąd,szambo, woda-miejska, ogrzewanie- piecowe, brak gazu. Położenie: Boguszewo - województwo podlaskie, powiat moniecki, gmina Mońki. Duża lasów oraz rzeki, czyste środowisko, bogata historia powiatu stanowią doskonałe warunki do rozwoju turystyki jak i agroturystyki. Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji. Oferta na wyłączność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paweł Leszek Bycul (licencja nr: 2692)
Moniecki, Mońki, Boguszewo
3 pokoje
130 m²
400 000
20.06.2018
Więcejmorizon.pl
woj. warmińsko-mazurskie,Boguszewo,Boguszewo
4 pokoje
132 m²
210 000
2.06.2018
Więcejszybko.pl
Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w samym centrum wsi Boguszewo gm. Miłomłyn nad stawem rybnym , w strefie kanału Ostródzko-Elbląskiego,objętego unijnym programem promującym turystykę i obiekty z nią związane . Wieś jest dobrze skomunikowana z drogami krajowymi nr. 7 i 16 .Okolica bogata jest w piękne jeziora,lasy,rzeki, łąki , pola. W pięknej i atrakcyjnej miejscowości można aktywnie wypocząć korzystając z fantastycznych tras rowerowych.(*** Na 1200 m2 działce znajduje się również 130m2 budynek z możliwością adaptacji na cele gospodarcze mieszkalne lub turystyczne,na którym wymieniono pokrycie dachu z eternitu na blacho dachówkę. Media w działce. Obecnie CENA TYLKO ! 79 000 zł
Miłomłyn
1200 m²
79 000
6.01.2018
Więcejlento.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more