Nic nie znaleziono
CZUBROWICE - DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA Oferowana do sprzedaży nieruchomość gruntowa, ze względu na bardzo dobry dojazd zarówno do Krakowa / ok. 30 km/, jaki i Katowic / ok.50 km/ jest bardzo dobrą propozycją dla klientów pracujących w okolicach tych miast. Działka budowlana o powierzchni 1307 mkw położona jest w Czubrowicach w gminie Jerzmanowice-Przeginia. Parcela w kształcie prostokąta, położona w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Teren o zróżnicowanym ukształtowaniu stwarza idealne warunki do niebanalnego zagospodarowania i wybudowania domu z kaskadowym układem pomieszczeń w malowniczej okolicy. Media: prąd, woda i gaz w drodze asfaltowej. Dojazd asfaltowy. W pobliżu granicy działki przepływa rzeczka Czubrówka. Wieś położona na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Wokół wsi wznoszą się skałki jurajskie. Okolica z luźną zabudową jednorodzinną. W pobliżu szkoła, sklep, przystanek autobusowy. Nieruchomość o uregulowanej sytuacji prawnej z założoną księgą wieczystą. CENA DO NEGOCJACJI!!! BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA - POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO ZAPOZNANIA SIĘ ZE WSZYSTKIMI WALORAMI NIERUCHOMOŚCI Firma Golden House Sp. z o.o zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości. Chętnie zajmujemy się obsługą rynku komercyjnego. Gwarantujemy kompleksową obsługę transakcji dzięki stałej współpracy z kancelariami notarialnymi. Oferujemy bezpłatną pomoc doradców finansowych w uzyskaniu najbardziej korzystnego kredytu, oraz możliwość ubezpieczenia zakupionej nieruchomości na preferencyjnych warunkach w renomowanej firmie. Jeżeli ta nieruchomość nie spełnia Państwa wymagań zapraszamy do naszego biura - na pewno przedstawimy oferty zgodne z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy prezentację większości ofert dostępnych na rynku w obszarze naszych działań w takich samych , a nawet niższych cenach. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Adres naszego biura: 41-200 Sosnowiec, ul. Stawowa 4, tel: 537 pokaż telefon , 537 pokaż telefon , 537 pokaż telefon Czynne pn. - pt. w godzinach 8.30 - 18.00 Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami na stronie internetowej: www.goldenhouse.com.pl * UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży, kupna, wynajmu nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
małopolskie,Czubrowice
60 000
23.07.2018
Więcejdomiporta.pl
CZUBROWICE - DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA Oferowana do sprzedaży nieruchomość gruntowa, ze względu na bardzo dobry dojazd zarówno do Krakowa / ok. 30 km/, jaki i Katowic / ok.50 km/ jest bardzo dobrą propozycją dla klientów pracujących w okolicach tych miast. Działka budowlana o powierzchni 1307 mkw położona jest w Czubrowicach w gminie Jerzmanowice-Przeginia. Parcela w kształcie prostokąta, położona w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej. Teren o zróżnicowanym ukształtowaniu stwarza idealne warunki do niebanalnego zagospodarowania i wybudowania domu z kaskadowym układem pomieszczeń w malowniczej okolicy. Media: prąd, woda i gaz w drodze asfaltowej. Dojazd asfaltowy. W pobliżu granicy działki przepływa rzeczka Czubrówka. Wieś położona na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie. Wokół wsi wznoszą się skałki jurajskie. Okolica z luźną zabudową jednorodzinną. W pobliżu szkoła, sklep, przystanek autobusowy. Nieruchomość o uregulowanej sytuacji prawnej z założoną księgą wieczystą. CENA DO NEGOCJACJI!!! BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA - POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OSOBISTEGO ZAPOZNANIA SIĘ ZE WSZYSTKIMI WALORAMI NIERUCHOMOŚCI Firma Golden House Sp. z o.o zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości. Chętnie zajmujemy się obsługą rynku komercyjnego. Gwarantujemy kompleksową obsługę transakcji dzięki stałej współpracy z kancelariami notarialnymi. Oferujemy bezpłatną pomoc doradców finansowych w uzyskaniu najbardziej korzystnego kredytu, oraz możliwość ubezpieczenia zakupionej nieruchomości na preferencyjnych warunkach w renomowanej firmie. Jeżeli ta nieruchomość nie spełnia Państwa wymagań zapraszamy do naszego biura - na pewno przedstawimy oferty zgodne z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy prezentację większości ofert dostępnych na rynku w obszarze naszych działań w takich samych , a nawet niższych cenach. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Adres naszego biura: 41-200 Sosnowiec, ul. Stawowa 4, ,, Czynne pn. - pt. w godzinach 8.30 - 18.00 Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami na stronie internetowej: * UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży, kupna, wynajmu nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Krakowski (Pow.), Jerzmanowice-Przeginia (Gm.), Czubrowice
60 000
23.07.2018
Więcejmorizon.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more