Nic nie znaleziono
Complain
LOKALIZACJA: Choszczno znajduje się w południowej części województwa zachodniopomorskiego, ok. 80 km na południowy wschód od Szczecina. Położone jest na Pojezierzu Choszczeńskim, w zachodniej części Pojezierza Zachodniopomorskiego, nad jeziorem Kluki. Choszczno leży 17 km na południe od drogi krajowej nr 10. Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: Świdwin - Gorzów Wielkopolski; Suchań - Drezdenko; Drawsko Pomorskie - Choszczno. W Choszcznie znajduje się także stacja kolejowa. Przez miasto przebiega linia kolejowa nr 351 (Poznań - Szczecin). W ciągu doby zapewnione są połączenia do największych miast Polski. Stąd zaczynają bieg pociągi regionalne do Szczecina, oraz zatrzymują się pociągi dalekobieżne. Głównym walorem miasta jest obficie występująca zieleń miejska oraz jezioro w granicach miasta. Miasto jest siedzibą lokalnego ośrodka administracyjnego, finansowego, oświatowego i opieki zdrowotnej. OPIS I CHARAKTERYSTYKA: Nieruchomość położona jest w północnej części miejscowości przy drodze wyjazdowej z miasta (DW 175) w pobliżu budynków mieszkalnych i jednostki wojskowej nr 4403. Przeznaczony do najmu lokal użytkowe U2 znajduje się w części przedniej parterowego, jedno-kondygnacyjnego pawilonu handlowo-usługowego. Lokal U2 składa się z 5 pomieszczeń w tym 4 pomieszczenia zaplecza o pow. użytk. 8,87 m2 i 1 sali sprzedaży o pow. użytk. 41,22 m2. SZCZEGÓŁY OFERTY: Lokal będzie przedmiotem najmu na podstawie umowy obowiązującej na czas nieoznaczony, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Nabycie nieruchomości wyłącznie na podstawie procedur sprzedaży organizowanych przez Agencję Mienia Wojskowego. Kontakt: tel.:
woj. zachodniopomorskie,Choszczno,Dąbrowszczaków 22 (U2)
50 m²
530 zł
7.10.2018
Więcejszybko.pl
Complain
LOKALIZACJA: Choszczno znajduje się w południowej części województwa zachodniopomorskiego, ok. 80 km na południowy wschód od Szczecina. Położone jest na Pojezierzu Choszczeńskim, w zachodniej części Pojezierza Zachodniopomorskiego, nad jeziorem Kluki. Choszczno leży 17 km na południe od drogi krajowej nr 10. Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: Świdwin - Gorzów Wielkopolski; Suchań - Drezdenko; Drawsko Pomorskie - Choszczno. W Choszcznie znajduje się także stacja kolejowa. Przez miasto przebiega linia kolejowa nr 351 (Poznań - Szczecin). W ciągu doby zapewnione są połączenia do największych miast Polski. Stąd zaczynają bieg pociągi regionalne do Szczecina, oraz zatrzymują się pociągi dalekobieżne. Głównym walorem miasta jest obficie występująca zieleń miejska oraz jezioro w granicach miasta. Miasto jest siedzibą lokalnego ośrodka administracyjnego, finansowego, oświatowego i opieki zdrowotnej. OPIS I CHARAKTERYSTYKA: Nieruchomość położona jest w północnej części miejscowości przy drodze wyjazdowej z miasta (DW 175) w pobliżu budynków mieszkalnych i jednostki wojskowej nr 4403. Przeznaczony do najmu lokal użytkowy U3 znajduje się w części przedniej parterowego, jedno-kondygnacyjnego pawilonu handlowo-usługowego. Lokal U 3 składa się z 8 pomieszczeń w tym 7 pomieszczeń zaplecza o pow. użytk. 62,99 m2 i 1 sali sprzedaży o pow. użytk. 26,82 m2. SZCZEGÓŁY OFERTY: Lokal będzie przedmiotem najmu na podstawie umowy obowiązującej na czas nieoznaczony, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Nabycie nieruchomości wyłącznie na podstawie procedur sprzedaży organizowanych przez Agencję Mienia Wojskowego. Kontakt: tel.:
woj. zachodniopomorskie,Choszczno,Dąbrowszczaków 22 (U3)
89 m²
880 zł
8.10.2018
Więcejszybko.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more