Nic nie znaleziono
Complain
Do wynajęcia budynek wolnostojący z WC (z dwoma umywalkami) oraz klimatyzacją/ogrzewaniem. Zadbany! W dobrym stanie! Posiada ścianki działowe (regipsowe) z możliwością ich dopasowania do potrzeb lub demontażu. Wysokość: ok 3.5m Podłoga- kafle, na ścianach panele. Dostępne całą dobę od strony drogi lokalnej. Dogodna lokalizacja, tuż obok zjazdu z autostradowej obwodnicy Wrocławia (Krzyżanowice). 7km od rynku wrocławskiego, 3km od ronda widawskiego. 100m od głównej ulicy i pętli autobusowej. Cena 1700 zł netto + liczniki. Wystawiamy fakturę Wszelkich szczegółów udzielę telefonicznie.
Wrocław , Dolnośląskie
70 m²
1 700 zł
11.10.2018
Więcejgumtree.pl
Complain
Do wynajęcia budynek wolnostojący z WC (z dwoma umywalkami) oraz klimatyzacją/ogrzewaniem. Zadbany! W dobrym stanie! Posiada ścianki działowe (regipsowe) z możliwością ich dopasowania do potrzeb lub demontażu. Wysokość: ok 3.5m Podłoga- kafle, na ścianach panele. Dostępne całą dobę od strony drogi lokalnej. Dogodna lokalizacja, tuż obok zjazdu z autostradowej obwodnicy Wrocławia (Krzyżanowice). 7km od rynku wrocławskiego, 3km od ronda widawskiego. 100m od głównej ulicy i pętli autobusowej. Cena 1700 zł netto + liczniki. Wystawiamy fakturę Wszelkich szczegółów udzielę telefonicznie/mailowo.
Wrocław, Dolnośląskie, Psie Pole
70 m²
1 700 zł
10.10.2018
Więcejolx.pl
Complain
Bez pośredników. Do wynajęcia lokal o powierzchni od 64-110 mk w Tworkowie. Tworków to największa miejscowość gminy Krzyżanowice, znajdująca się na trasie Racibórz- Chałupki. Lokal posiada własne zaplecze socjalne, instalację centralnego ogrzewania, instalację wodno-kanalizacyjną. Obecnie w pawilonie funkcjonuje sklep odzieżowy i salon meblowy. Lokal znajduje się na parterze. Przed budynkiem jest duży parking. Lokal idealnie nadaje się na Twój biznes.
Tworków, raciborski, Śląskie
64 m²
1 000 zł
3.10.2018
Więcejolx.pl
Complain
Do wynajęcia noclegi dla 10 pracowników w odległości 9,6 km od Rynku wrocławskiego w miejscowości Krzyżanowice 1 km od granic Wrocławia jest to północna strona Wrocławia przy pętli autobusu miejskiego 930. Na parterze nieruchomości znajduje się sklep spożywczy natomiast na 1 piętrze jest duży pokój 60 m2 oraz aneks kuchenny łazienka i dwie niezależne toalety. W pokoju są pojedyncze tapczaniki wyposażone w pościel i ręczniki. Na wyposażeniu jest również telewizja internet i wi-fi. Wynajem min 5 dniowy koszt pobytu jednej osoby 25 zł wystawiamy faktury.Parking jest przy ulicy. Posiadamy również dwa mieszkania w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Legnickiej niedaleko Rynku 650 m które mogą pomieścić 10 osób po 5 w każdym mieszkaniu. tel.
Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto
25 zł
2.05.2018
Więcejolx.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more