Lokal handlowy Obice

Obice, świętokrzyskie
136 m²
11
2018-2-22
Lokal użytkowy do własnej aranżacji. Powierzchnia do zagospodarowania według własnego projektu.Nieruchomość złożona z: pomieszczenie 14,24 m.kw biuro open space 122 m.kwTyp ogrzewania: ogrzewanie węglowe. Typ własności: własność. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 136m2 do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym wolnostojącym budynku w miejscowości Obice. Na parterze znajduje się sklep spożywczy. (...) Pokaż więcej Lokal użytkowy do własnej aranżacji. Powierzchnia do zagospodarowania według własnego projektu.Nieruchomość złożona z: pomieszczenie 14,24 m.kw biuro open space 122 m.kwTyp ogrzewania: ogrzewanie węglowe. Typ własności: własność. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 136m2 do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym wolnostojącym budynku w miejscowości Obice. Na parterze znajduje się sklep spożywczy. Lokal idealnie nadaje się na biuro, siedzibę firmy lub salon usługowy. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.Więcej zdjęć i plan powierzchni na /PIGU706ZADZWOŃ: . Czekamy na telefon od Ciebie. -Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: największy wybór na rynku elastyczne podejście do Klienta bezpieczeństwo transakcji możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych doświadczeni doradcyPomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Lokal do wynajęcia

Obice, kielecki, Świętokrzyskie
134 m²
1,500
2018-3-1
Witam Państwa Posiadam lokal do wynajęcia o powierzchni 134 m w miejscowości Obice przy ulicy o dużym natężeniu ruchu , trasa Morawica - Kielce. Lokal w tanie deweloperskim, możliwość wykończenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami najemcy lub we własnym zakresie. W budynku na parterze znajduje się się bardzo dobrze prosperujący sklep LIVIO . Przy budynku znajduję się duży parking z dwoma wjazdami co umożliwia swobodne parkowanie.Lokalizacja pozwala na prowadzenie działalności usługowej, handlowej czy też biurowej . Budynek jest nowy usytuowany na działce 8000m co umożliwia dodatkowe możliwości rozwojowe. Dziękuję za przeczytanie ogłoszenia , chętnych proszę o kontakt. POZDRAWIAM
Więcejolx.pl
1,500
2018-3-5
Lokal użytkowy do własnej aranżacji. Powierzchnia do zagospodarowania według własnego projektu. Nieruchomość złożona z: • pomieszczenie 14,24 m.kw • biuro open space 122 m.kw Typ ogrzewania: ogrzewanie węglowe. Typ własności: własność. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 136m2 do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowym wolnostojącym budynku w miejscowości Obice. Na parterze znajduje się sklep spożywczy. Lokal idealnie nadaje się na biuro, siedzibę firmy lub salon usługowy. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/PIGU706 ZADZWOŃ: 792 pokaż telefon . Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Więcejdomiporta.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Obice, Pow. handlowa wynajem