Lokal użytkowy Raczki Elbląskie

Raczki Elbląskie, warmińsko-mazurskie
10 pokoi
904 m²
6
2018-2-24
Oferta wynajmu nieruchomości komercyjnej położonej w Raczkach Elbląskich, gmina Elbląg. Nieruchomość biurowo, magazynowo, produkcyjna z częścią mieszkalną ma powierzchnię904 m2 mieści się na działce o powierzchni 6400 m2. Budynek jest w dobrym stanie bez śladów wilgoci, pokryty częściowo blachodachówką, oraz papą, dodatkowo dach został uszczelniony nowoczesną metodą natrysku pianką poliuretanową, okna PCV. (...) Pokaż więcej Oferta wynajmu nieruchomości komercyjnej położonej w Raczkach Elbląskich, gmina Elbląg. Nieruchomość biurowo, magazynowo, produkcyjna z częścią mieszkalną ma powierzchnię904 m2 mieści się na działce o powierzchni 6400 m2. Budynek jest w dobrym stanie bez śladów wilgoci, pokryty częściowo blachodachówką, oraz papą, dodatkowo dach został uszczelniony nowoczesną metodą natrysku pianką poliuretanową, okna PCV. Część produkcyjno-magazynowa wyposażona jest w kompresor z rozprowadzeniami na hale produkcyjne, napięcie 420 V (siła), wentylację, zaplecze socjalne dla pracowników z kuchnią, trzy bramy wjazdowe. Hala ma wysokości 4 m. Ogrzewanie etażowe (piec na różny opał). Część mieszkalna składa się z trzech oddzielnych pokoi oraz czwartego pokoju z aneksem kuchennym. Budynek zasilany jest w wodę z wodociągu gminnego, gaz butlowy, ścieki odprowadzane do szamba z wkopanym pojemnikiem. Działka jest w pełni zagospodarowana i ogrodzona. Przed budynkiem znajduje się utwardzony płytami betonowymi plac, ułatwiający wjazd pojazdom o zwiększonych gabarytach. Na tyłach budynku została urządzona część rekreacyjna dla właścicieli i pracowników z nasadzeniami i krzewami owocowymi. Ogrodzony kojec dla psa z trzema ocieplonymi budami. Nieruchomość położona jest przy głównej drodze gminnej prowadzącej to trasy E7 oddalonej o 5 km. To dogodne położenie ułatwia oznaczenie i reklamę prowadzonej działalności. Cena całości wynosi 6 000 zł (brutto/netto). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Hala do wynajęcia

Raczki Elbląskie, elbląski, Warmińsko-mazurskie
300 m²
2,500
2018-2-22
OFERTA WYNAJMU hali produkcyjnej w Raczkach Elbląskich Oferujemy halę produkcyjną położoną w niedalekiej odległości od Elbląga, ok.2km, o łącznej powierzchni 300m2. Na nieruchomość składa się hala produkcyjna ze znaczną przestrzenią do zagospodarowania według uznania przyszłego najemcy. Przy hali znaduje się dobudówka zadaszona o powierzchni 50m2 oraz ogrodzony teren przeznaczony do parkowania, miejsce na conajmniej 10 aut.
Więcejolx.pl

Lokal użytkowy Raczki Elbląskie

Raczki Elbląskie, warmińsko-mazurskie
300 m²
10
2018-1-27
OFERTA WYNAJMU hali produkcyjnej w Raczkach Elbląskich Oferujemy halę produkcyjną położoną w niedalekiej odległości od Elbląga, ok.2km, o łącznej powierzchni 300m2. Na nieruchomość składa się hala produkcyjna ze znaczną przestrzenią do zagospodarowania według uznania przyszłego najemcy. Przy hali znaduje się dobudówka zadaszona o powierzchni 50m2 oraz ogrodzony teren przeznaczony do parkowania, miejsce na conajmniej 10 aut. (...) Pokaż więcej OFERTA WYNAJMU hali produkcyjnej w Raczkach Elbląskich Oferujemy halę produkcyjną położoną w niedalekiej odległości od Elbląga, ok.2km, o łącznej powierzchni 300m2. Na nieruchomość składa się hala produkcyjna ze znaczną przestrzenią do zagospodarowania według uznania przyszłego najemcy. Przy hali znaduje się dobudówka zadaszona o powierzchni 50m2 oraz ogrodzony teren przeznaczony do parkowania, miejsce na conajmniej 10 aut. Do dyspozycji najemcy jest dodatkowo kuchnia, WC oraz jedno pomieszczenie biurowe o pow. ok.20m2. Budynek ogrzewany jest piecem na drewno. W budynku dostępna woda, kanaliacja, prąd, siła, linia telefoniczna. Nieruchomośc doskonała pod stolarnie, jak również inne typy działalności produkcyjnej. Cena wynajmu to 3000złplus opłata zamedia (woda, prąd). Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna. Wyposażenie widoczne na zdjęciachzostanie uprzątnięte. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Więcejnieruchomosci-online.pl
3,000
2017-12-14
OFERTA WYNAJMU hali produkcyjnej w Raczkach Elbląskich Oferujemy halę produkcyjną położoną w niedalekiej odległości od Elbląga, ok.2km, o łącznej powierzchni 300m2. Na nieruchomość składa się hala produkcyjna ze znaczną przestrzenią do zagospodarowania według uznania przyszłego najemcy. Przy hali znaduje się dobudówka zadaszona o powierzchni 50m2 oraz ogrodzony teren przeznaczony do parkowania, miejsce na conajmniej 10 aut. Do dyspozycji najemcy jest dodatkowo kuchnia, WC oraz jedno pomieszczenie biurowe o pow. ok.20m2. Budynek ogrzewany jest piecem na drewno. W budynku dostępna woda, kanaliacja, prąd, siła, linia telefoniczna. Nieruchomośc doskonała pod stolarnie, jak również inne typy działalności produkcyjnej. Cena wynajmu to 3000złplus opłata zamedia (woda, prąd). Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna. Wyposażenie widoczne na zdjęciachzostanie uprzątnięte. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Więcejdomiporta.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Raczki Elbląskie, Pow. handlowa wynajem