Complain
Ofertą wynajmu jest biuro możliwość parkingu + magazynu + hali serwisowej do samochodów ciężarowych. Główne atuty nieruchomości: • ogólnodostępne miejsca parkingowe • biuro z magazynem Nieruchomość złożona z: • pokój biurowy 48 m.kw • kuchnia 15 m.kw • pokój biurowy 17 m.kw Typ ogrzewania: ogrzewanie kominkowe. Typ własności: własność. Piętrowy budynek biurowy o pow. 120m2 . Na parterze znajduje się 1 pokój o pow 17m2, 1 kuchnia w zabudowie z lodówką i płytą elektryczną o pow 15m2, łazienka z WC i natryskiem , oraz kontener biurowy który służy jako pomieszczenie ochrony. Na piętrze znajduje jeden duży pokój o pow. 48m2 W kuchni znajduje się kominek z dystrybucją gorącego powietrza na cały budynek (DGP). Możliwość wynajęcia biura z meblami (biurka, szafki - widoczne na zdjęciach) Dodatkowo możliwość wynajęcia - parkingu mieszczącego 15-20 zestawów ciężarowych o pow. ok 2500m2 - 3 tys złotych oraz - budynek magazynowy o pow. 117m2 + Hala warsztatowa do naprawy samochodów ciężarowych o pow. 220m2 - 3 tys złotych. Ciekawa oferta dla firmy transportowej/spedycyjnej która chce mieć w jednym miejscu biuro + parking + magazyn na części i rzeczy eksploatacyjne do samochodów ciężarowych oraz halę serwisową do obsługi samochodów. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia samego biura , parkingu bądź hali. Na terenie funkcjonuje firma zajmująca się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz serwis samochodów ciężarowych Iveco Obiekt jest ogrodzony , oświetlony , monitorowany z ochroną fizyczną. Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/RERA835 ZADZWOŃ: 503 pokaż telefon . Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Mazowieckie,Święcice,Ożarów Mazowiecki
3 000 zł
21.09.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Ofertą wynajmu jest biuro możliwość parkingu + magazynu + hali serwisowej do samochodów ciężarowych. Główne atuty nieruchomości: • ogólnodostępne miejsca parkingowe • biuro z magazynem Nieruchomość złożona z: • pokój biurowy 48 m.kw • kuchnia 15 m.kw • pokój biurowy 17 m.kw Typ ogrzewania: ogrzewanie kominkowe. Typ własności: własność. Piętrowy budynek biurowy o pow. 120m2 . Na parterze znajduje się 1 pokój o pow 17m2, 1 kuchnia w zabudowie z lodówką i płytą elektryczną o pow 15m2, łazienka z WC i natryskiem , oraz kontener biurowy który służy jako pomieszczenie ochrony. Na piętrze znajduje jeden duży pokój o pow. 48m2 W kuchni znajduje się kominek z dystrybucją gorącego powietrza na cały budynek (DGP). Możliwość wynajęcia biura z meblami (biurka, szafki - widoczne na zdjęciach) Dodatkowo możliwość wynajęcia - parkingu mieszczącego 15-20 zestawów ciężarowych o pow. ok 2500m2 - 3 tys złotych oraz - budynek magazynowy o pow. 117m2 + Hala warsztatowa do naprawy samochodów ciężarowych o pow. 220m2 - 3 tys złotych. Ciekawa oferta dla firmy transportowej/spedycyjnej która chce mieć w jednym miejscu biuro + parking + magazyn na części i rzeczy eksploatacyjne do samochodów ciężarowych oraz halę serwisową do obsługi samochodów. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia samego biura , parkingu bądź hali. Na terenie funkcjonuje firma zajmująca się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz serwis samochodów ciężarowych Iveco Obiekt jest ogrodzony , oświetlony , monitorowany z ochroną fizyczną. Więcej zdjęć i plan powierzchni na /RERA835 ZADZWOŃ. Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Warszawski Zachodni, Ożarów Mazowiecki, Święcice
3 pokoje
120 m²
3 000 zł
24.09.2018
Więcejmorizon.pl
Complain
Do wynajęcia budynek gospodarczy z rampą (parter o pow. około 200 m2 wys. 2,7m, piwnica o pow. około 200 m2 wys. 2,4m, strych o pow. około 150 m2) wykorzystywany poprzednio na potrzeby gospodarstwa ogrodniczego. Instalacja elektryczna w budynku (siła, podlicznik), budynek nieogrzewany. Przed wynajmem powierzchnia w budynku zostanie uporządkowana. Obok są 3 komory chłodnicze, każda o pow. 50 m2, także do wynajęcia. Można wynająć również około 3 ha gruntu klasy 3, własne ujęcie wody. Dojazd TIR bezpośrednio z trasy Warszawa-Poznań, plac manewrowy dla TIR, parking. Dobra propozycja dla osób poszukujących powierzchni na przechowywanie w dobrej cenie lub osób poszukujących gruntu do wydzierżawienia. Czynsz za budynek gospodarczy: 3 800 PLN do negocjacji. Cena bez VAT, wynajem przez osobę prywatną. Agencja nie pobiera prowizji od najmującego/kupującego. WYNAGRODZENIE AGENCJI MAGAZYNY24.NET POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Mazowieckie,Święcice
3 800 zł
7.08.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Oferuję: 1) Halę warsztatową z kanałem o pow. 220m2. 2) Biuro - 80 m2 (3 pokoje, korytarz, kuchnia, łazienka). 3) Nieduży magazyn przylegający do biura (2 pomieszczenia o łącznej pow. 50m2). 4) Duży betonowy ogrodzony parking (pow. wynajmu do ustalenia), dodatkowo na terenie parkingu znajduje się nieduża murowana wiata z możliwością zagospodarowania. 5) Dodatkowo możliwość wynajmu jednopokojowego urządzonego pomieszczenia mieszkalnego. Obiekt mieści się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, Warszawa - Poznań. W okolicy znajduje się wiele magazynów logistycznych (Błonie, Ożarów Maz.) co czyni teren atrakcyjnym pod względem działalności związanych z transportem ciężarowym. Dostępne media: woda, gaz, prąd, siła, ogrzewanie, telefon, internet. Na terenie dodatkowo znajduje się Myjnia dla samochodów ciężarowych, zakład szklarstwa pojazdowego, produkcji owiewek i kabin sypialnych, serwis Webasto, zakład blacharsko-lakierniczy oraz skup palet. Oferowany teren wynajmę (8 tys brutto /mies.) bądź nawiążę współpracę z firmą specjalizującą się w wykonywaniu zabudów plandekowych do samochodów dostawczych lub przyjmę inne propozycje współpracy. "SUMCAR" tel.: (22) 722-52-50 kom. 512-132-464 Święcice, ul. Poznańska 553 (20 km od centrum Warszawy, ok 30 min.)
Święcice, woj. mazowieckie
220 m²
8 000 zł
26.07.2018
Więcejallegro.pl
Complain
Ofertą wynajmu jest biuro + parking + magazyn + hala serwisowa do samochodów ciężarowych. Piętrowy budynek biurowy o pow. 120m2 . Na parterze znajduje się 1 pokój, 1 kuchnia w zabudowie z lodówką i płytą elektryczną, łazienka z WC i natryskiem , oraz kontener biurowy który służy jako pomieszczenie ochrony. Na piętrze znajduje jeden duży pokój o pow. 48m2 W kuchni znajduje się kominek z dystrybucją gorącego powietrza na cały budynek (DGP). Możliwość wynajęcia biura z meblami (biurka, szafki - widoczne na zdjęciach) - parking mieszczący 15-20 zestawów ciężarowych o pow. ok 2500m2 - budynek magazynowy o pow. 117m2 + Hala warsztatowym do naprawy samochodów ciężarowych o pow. 220m2 Obiekt dedykowany dla firmy transportowej/spedycyjnej która chce mieć w jednym miejscu biuro + parking + magazyn na części i rzeczy eksploatacyjne do samochodów ciężarowych oraz halę serwisowo do obsługi samochodów. Na terenie funkcjonuje firma zajmująca się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz serwis samochodów ciężarowych Iveco Obiekt jest ogrodzony , oświetlony , monitorowany z ochroną fizyczną. Na terenie znajduje się też własna stacja paliw z zbiornikiem 20.000 tys. Litrów i dystrybutorem na karty * Najemca płaci jednorazowo 50% (netto) jednomiesięcznego czynszu za pośrednictwo w najmie przy zrealizowaniu transakcji* Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Wynajem, obiekt, Warszawski Zachodni, Ożarów Mazowiecki gm, Święcice
9 500 zł
25.04.2018
Więcejmetrohouse.pl
Complain
Ofertą wynajmu jest biuro + parking + magazyn + hala serwisowa do samochodów ciężarowych. Działka usługowa (u). Typ własności: własność dzierżawa. Piętrowy budynek biurowy o pow. 120m2 . Na parterze znajduje się 1 pokój, 1 kuchnia w zabudowie z lodówką i płytą elektryczną, łazienka z WC i natryskiem , oraz kontener biurowy który służy jako pomieszczenie ochrony. Na piętrze znajduje jeden duży pokój o pow. 48m2 W kuchni znajduje się kominek z dystrybucją gorącego powietrza na cały budynek (DGP). Możliwość wynajęcia biura z meblami (biurka, szafki - widoczne na zdjęciach) - parking mieszczący 15-20 zestawów ciężarowych o pow. ok 2500m2 - budynek magazynowy o pow. 117m2 + Hala warsztatowym do naprawy samochodów ciężarowych o pow. 220m2 Obiekt dedykowany dla firmy transportowej/spedycyjnej która chce mieć w jednym miejscu biuro + parking + magazyn na części i rzeczy eksploatacyjne do samochodów ciężarowych oraz halę serwisowo do obsługi samochodów. Na terenie funkcjonuje firma zajmująca się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz serwis samochodów ciężarowych Iveco Obiekt jest ogrodzony , oświetlony , monitorowany z ochroną fizyczną. Na terenie znajduje się też własna stacja paliw z zbiornikiem 20.000 tys. Litrów i dystrybutorem na karty * Najemca płaci jednorazowo 50% (netto) jednomiesięcznego czynszu za pośrednictwo w najmie przy zrealizowaniu transakcji* Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/LUDA140 ZADZWOŃ: 503 pokaż telefon . Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Mazowieckie,Święcice,Ożarów Mazowiecki
9 500 zł
14.04.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Oferuję: 1) Halę warsztatową z kanałem o pow. 220m2. 2) Biuro - 80 m2 (3 pokoje, korytarz, kuchnia, łazienka). 3) Nieduży magazyn przylegający do biura (2 pomieszczenia o łącznej pow. 50m2). 4) Duży betonowy ogrodzony parking (pow. wynajmu do ustalenia), dodatkowo na terenie parkingu znajduje się nieduża murowana wiata z możliwością zagospodarowania. 5) Dodatkowo możliwość wynajmu jednopokojowego urządzonego pomieszczenia mieszkalnego. Obiekt mieści się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92, Warszawa - Poznań. W okolicy znajduje się wiele magazynów logistycznych (Błonie, Ożarów Maz.) co czyni teren atrakcyjnym pod względem działalności związanych z transportem ciężarowym. Dostępne media: woda, gaz, prąd, siła, ogrzewanie, telefon, internet. Na terenie dodatkowo znajduje się Myjnia dla samochodów ciężarowych, zakład szklarstwa pojazdowego, produkcji owiewek i kabin sypialnych, serwis Webasto, zakład blacharsko-lakierniczy oraz skup palet. Oferowany teren wynajmę (8 tys brutto /mies.) bądź nawiążę współpracę z firmą specjalizującą się w wykonywaniu zabudów plandekowych do samochodów dostawczych lub przyjmę inne propozycje współpracy. "SUMCAR" tel.: (22) 722-52-50 kom. 512-132-464 Święcice, ul. Poznańska 553 (20 km od centrum Warszawy, ok 30 min.)
Święcice, woj. mazowieckie
220 m²
8 000 zł
14.11.2017
Więcejallegro.pl
Complain
Witam posiadam do wynajęcia pokój w miejscowości Święcice - umeblowany ze wspólnym dostępem do kuchni. Dobra lokalizacja, parking, wi-fi. pokój dla pary z możliwością wynajęcia pokoju dla 3 osób
Święcice, warszawski zachodni, Mazowieckie
600 zł
18.10.2018
Więcejolx.pl
Complain
Witam posiadam do wynajęcia pokój w miejscowości Święcice - umeblowany ze wspólnym dostępem do kuchni. Dobra lokalizacja, parking, wi-fi. pokój dla pary z możliwością wynajęcia pokoju dla 3 osób Cena 600 zł Liczba osób w pokoju dwuosobowy meble
Święcice, warszawski zachodni, mazowieckie,warszawski zachodni,Święcice
600 zł
18.10.2018
Więcejotodom.pl
Complain
Ofertą wynajmu jest biuro możliwość parkingu + magazynu + hali serwisowej do samochodów ciężarowych.Główne atuty nieruchomości: • ogólnodostępne miejsca parkingowe• biuro z magazynemNieruchomość złożona z: • pokój biurowy 48 m.kw• kuchnia 15 m.kw• pokój biurowy 17 m.kwTyp ogrzewania: ogrzewanie kominkowe. Typ własności: własność. Piętrowy budynek biurowy o pow. 120m2 . Na parterze znajduje się 1 pokój o pow 17m2, 1 kuchnia w zabudowie z lodówką i płytą elektryczną o pow 15m2, łazienka z WC i natryskiem , oraz kontener biurowy który służy jako pomieszczenie ochrony. Na piętrze znajduje jeden duży pokój o pow. 48m2 W kuchni znajduje się kominek z dystrybucją gorącego powietrza na cały budynek (DGP). Możliwość wynajęcia biura z meblami (biurka, szafki - widoczne na zdjęciach) Dodatkowo możliwość wynajęcia - parkingu mieszczącego 15-20 zestawów ciężarowych o pow. ok 2500m2 - 3 tys złotych oraz - budynek magazynowy o pow. 117m2 + Hala warsztatowa do naprawy samochodów ciężarowych o pow. 220m2 - 3 tys złotych. Ciekawa oferta dla firmy transportowej/spedycyjnej która chce mieć w jednym miejscu biuro + parking + magazyn na części i rzeczy eksploatacyjne do samochodów ciężarowych oraz halę serwisową do obsługi samochodów. Oczywiście istnieje możliwość wynajęcia samego biura , parkingu bądź hali.Na terenie funkcjonuje firma zajmująca się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz serwis samochodów ciężarowych Iveco Obiekt jest ogrodzony , oświetlony , monitorowany z ochroną fizyczną.Więcej zdjęć i plan powierzchni na . Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyPomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
woj. mazowieckie,Święcice
3 pokoje
120 m²
3 000 zł
21.09.2018
Więcejszybko.pl
Complain
Ofertą wynajmu jest biuro + parking + magazyn + hala serwisowa do samochodów ciężarowych.Działka usługowa (u). Typ własności: własność dzierżawa. Piętrowy budynek biurowy o pow. 120m2 . Na parterze znajduje się 1 pokój, 1 kuchnia w zabudowie z lodówką i płytą elektryczną, łazienka z WC i natryskiem , oraz kontener biurowy który służy jako pomieszczenie ochrony. Na piętrze znajduje jeden duży pokój o pow. 48m2 W kuchni znajduje się kominek z dystrybucją gorącego powietrza na cały budynek (DGP). Możliwość wynajęcia biura z meblami (biurka, szafki - widoczne na zdjęciach) - parking mieszczący 15-20 zestawów ciężarowych o pow. ok 2500m2 - budynek magazynowy o pow. 117m2 + Hala warsztatowym do naprawy samochodów ciężarowych o pow. 220m2 Obiekt dedykowany dla firmy transportowej/spedycyjnej która chce mieć w jednym miejscu biuro + parking + magazyn na części i rzeczy eksploatacyjne do samochodów ciężarowych oraz halę serwisowo do obsługi samochodów. Na terenie funkcjonuje firma zajmująca się sprzedażą części do samochodów ciężarowych oraz serwis samochodów ciężarowych IvecoObiekt jest ogrodzony , oświetlony , monitorowany z ochroną fizyczną. Na terenie znajduje się też własna stacja paliw z zbiornikiem 20.000 tys. Litrów i dystrybutorem na karty * Najemca płaci jednorazowo 50% (netto) jednomiesięcznego czynszu za pośrednictwo w najmie przy zrealizowaniu transakcji*Więcej zdjęć i plan powierzchni na . Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyPomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
woj. mazowieckie,Święcice
4 m²
9 500 zł
17.04.2018
Więcejszybko.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more