1,500
2017-9-19
Zapraszam do kontaktu w celu obejrzenia działki i budynku osobiście. Zaleta są na pewno szerokie możliwości adaptacji - zainteresuje osoby prowadzące rożne rodzaje działalności. Korzystna lokalizacja - bardzo blisko krajowej 17-ki. To doskonała baza wypadowa na trasie Warszawa-Lublin. Obiekt do wynajęcia długoterminowo, ale możliwe są też inne formy współpracy. Czekam na propozycje. Teren solidnie ogrodzony, posiada dwa utwardzone wjazdy z bramami. Budynek o powierzchni użytkowej 141 metrów i dużej kubaturze - część pomieszczeń ma 4 metry wysokości. Jeśli będzie potrzeba to mogę wynająć mniejsza powierzchnie gruntu z odrębnym wjazdem lub sam budynek - wszystko to kwestia uzgodnień. Zapraszam i polecam.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Trojanów, Pow. handlowa wynajem

Posesja na wynajem lub sprzedaż Podebłocie

Podebłocie, garwoliński, Mazowieckie
250,000
2018-1-11
Posesja do wynajęcia lub sprzedania w Podebłociu mieszcząca się przy jednostce wojskowej i osiedlu mieszkalnym oraz przy głównej drodze Trojanów - Stężyca. Parter przystosowany na działalność handlowo - usługową (sklep i bar), poddasze do remontu i zamieszkania. Parter można również przerobić na pomieszczenia mieszkalne. Ogrzewanie centralne na piec węglowy. W pobliżu stacja kolejowa na trasie Warszawa - Dęblin, sklepy, szkoła Wynajem w cenie 1000zł/mc + opłata za media, podatek etc.
Więcejolx.pl
100 m²
1,000
2017-12-5
wynajmę lokal użytkowy na usługi, działalność gospodarczą, magazyn, sklep łącznie 100 m2 , oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz, uliczne, wodociąg, rampa załadunkowa, teren utwardzony miejsce Budziska gmina Trojanów
Więcejallegro.pl