Hala magazynowa 250 mkw w Wykrotach w pobliżu autostrady A4. Budynek hali na parterze posiada pow. 250 mkw. Hala położona jest na dozorowanym, ogrodzonym terenie w Wykrotach w pobliżu Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć podatek VAT. (...) Pokaż więcej Hala magazynowa 250 mkw w Wykrotach w pobliżu autostrady A4. Budynek hali na parterze posiada pow. 250 mkw. Hala położona jest na dozorowanym, ogrodzonym terenie w Wykrotach w pobliżu Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć podatek VAT. Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Wykroty, dolnośląskie
250 m²
3,500
2018-3-11
Więcejnieruchomosci-online.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Wykroty, Pow. handlowa wynajem
Pokoje dla pracowników w Bolesławcu nie muszą być drogie! Przykładem na to jest Pokoje Gościnne GRAF oferując 12 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach i doskonałych cenach. Pokoje do wynajęcia oferujemy głównie pracownikom firm, a także w ramach posiadanych wolnych miejsc, również osobom prywatnym. W swojej ofercie posiadamy 6 pokoi nowowyposażonych, w tym 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami, jeden pokój 3-osobowy oraz jeden 1-osobowy z dostępem to WC oraz prysznica. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOŁOŻENIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH. W każdym pokoju znajduje się TV, szafa ubraniowa, szafki nocne, lampki, stolik, krzesła, wieszak z lustrem... W obiekcie znajduje się ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zestaw naczyń). W cenie wynajmu sprzątanie i zmiana pościeli co dwa tygodnie. Obiekt zapewnia bezpłatny, niestrzeżony parking. W obiekcie bezpłatne WiFi. Pokoje Gościnne GRAF znajdują się blisko centrum miasta Bolesławiec, przy głównej drodze w kierunku granicy, Zgorzelca. Teren jest ogrodzony, okolica spokojna. Przy obiekcie przystanek MZK. Sklep/piekarnia 200m od obiektu, duży market i stacja paliw 800m od naszego obiektu. Obiekt całoroczny. Wystawiamy faktury VAT. NASZE CENY OBNIŻAJĄ SIĘ Z KAŻDYM DNIEM POBYTU. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 600 - pokaż numer telefonu - lub e-mail'owy. Tagi: tanie noclegi Bolesławiec, tanie noclegi w Bolesławcu, noclegi w Bolesławcu, pokoje do wynajęcia Bolesławiec, pokój do wynajęcia w Bolesławcu, pokoje dla pracowników w Bolesławcu, pokoje pracownicze Bolesławiec, kwatery dla firm Bolesławiec, kwatery dla firm w Bolesławcu, noclegi pracownicze Bolesławiec, strefa ekonomiczna Bolesławiec, Wykroty, Nowogrodziec, noclegi Osła.
Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie
30
2018-4-23
Więcejolx.pl
Pokoje w Bolesławcu nie muszą być drogie! Przykładem na to jest Pokoje Gościnne GRAF oferując 12 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach i doskonałych cenach. W swojej ofercie posiadamy 6 pokoi nowowyposażonych, w tym 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami, jeden pokój 3-osobowy oraz jeden 1-osobowy z dostępem to WC oraz prysznica. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOŁOŻENIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH. W każdym pokoju znajduje się TV, szafa ubraniowa, szafki nocne, lampki, stolik, krzesła, wieszak z lustrem... W obiekcie znajduje się ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zestaw naczyń). W cenie wynajmu sprzątanie i zmiana pościeli co dwa tygodnie. Obiekt zapewnia bezpłatny, niestrzeżony parking. W obiekcie bezpłatne WiFi. Pokoje Gościnne GRAF znajdują się blisko centrum miasta Bolesławiec, przy głównej drodze w kierunku granicy, Zgorzelca. Teren jest ogrodzony, okolica spokojna. Przy obiekcie przystanek MZK. Sklep/piekarnia 200m od obiektu, duży market i stacja paliw 800m od naszego obiektu. Obiekt całoroczny. Wystawiamy faktury VAT. NASZE CENY OBNIŻAJĄ SIĘ Z KAŻDYM DNIEM POBYTU. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 600 - pokaż numer telefonu - lub e-mail'owy. Tagi: tanie noclegi Bolesławiec, tanie noclegi w Bolesławcu, noclegi w Bolesławcu, pokoje do wynajęcia Bolesławiec, pokój do wynajęcia w Bolesławcu, pokoje dla pracowników w Bolesławcu, pokoje pracownicze Bolesławiec, kwatery dla firm Bolesławiec, kwatery dla firm w Bolesławcu, noclegi pracownicze Bolesławiec, strefa ekonomiczna Bolesławiec, Wykroty, Nowogrodziec, noclegi Osła.
Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie
40
Wczoraj o 12:08
Więcejolx.pl
Pokoje dla pracowników w Bolesławcu nie muszą być drogie! Przykładem na to jest Pokoje Gościnne GRAF oferując 13 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach i doskonałych cenach. Pokoje do wynajęcia oferujemy głównie pracownikom firm, a także w ramach posiadanych wolnych miejsc, również osobom prywatnym. W swojej ofercie posiadamy 6 pokoi nowowyposażonych, w tym 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz jeden pokój 3-osobowy z dostępem to WC oraz prysznica. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOŁOŻENIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH. W każdym pokoju znajduje się TV, szafa ubraniowa, szafki nocne, lampki, stolik, krzesła, wieszak z lustrem... W obiekcie znajduje się ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zestaw naczyń). W cenie wynajmu sprzątanie i zmiana pościeli co dwa tygodnie. Obiekt zapewnia bezpłatny, niestrzeżony parking. W obiekcie bezpłatne WiFi. Pokoje Gościnne GRAF znajdują się blisko centrum miasta Bolesławiec, przy głównej drodze w kierunku granicy, Zgorzelca. Teren jest ogrodzony, okolica spokojna. Przy obiekcie przystanek MZK. Sklep/piekarnia 200m od obiektu, duży market i stacja paliw 800m od naszego obiektu. Obiekt całoroczny. Wystawiamy faktury VAT. NASZE CENY OBNIŻAJĄ SIĘ Z KAŻDYM DNIEM POBYTU. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 600 - pokaż numer telefonu - lub e-mail'owy. Tagi: tanie noclegi Bolesławiec, tanie noclegi w Bolesławcu, noclegi w Bolesławcu, pokoje do wynajęcia Bolesławiec, pokój do wynajęcia w Bolesławcu, pokoje dla pracowników w Bolesławcu, pokoje pracownicze Bolesławiec, kwatery dla firm Bolesławiec, kwatery dla firm w Bolesławcu, noclegi pracownicze Bolesławiec, strefa ekonomiczna Bolesławiec, Wykroty, Nowogrodziec, noclegi Osła.
Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie
35
2018-2-22
Więcejolx.pl
Pokoje dla pracowników w Bolesławcu nie muszą być drogie! Przykładem na to jest Pokoje Gościnne GRAF oferując 12 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach i doskonałych cenach. Pokoje do wynajęcia oferujemy głównie pracownikom firm, a także w ramach posiadanych wolnych miejsc, również osobom prywatnym. W swojej ofercie posiadamy 6 pokoi nowowyposażonych, w tym 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz jeden pokój 3-osobowy z dostępem to WC oraz prysznica. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOŁOŻENIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH. W każdym pokoju znajduje się TV, szafa ubraniowa, szafki nocne, lampki, stolik, krzesła, wieszak z lustrem... W obiekcie znajduje się ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zestaw naczyń). W cenie wynajmu sprzątanie i zmiana pościeli co dwa tygodnie. Obiekt zapewnia bezpłatny, niestrzeżony parking. W obiekcie bezpłatne WiFi. Pokoje Gościnne GRAF znajdują się blisko centrum miasta Bolesławiec, przy głównej drodze w kierunku granicy, Zgorzelca. Teren jest ogrodzony, okolica spokojna. Przy obiekcie przystanek MZK. Sklep/piekarnia 200m od obiektu, duży market i stacja paliw 800m od naszego obiektu. Obiekt całoroczny. Wystawiamy faktury VAT. NASZE CENY OBNIŻAJĄ SIĘ Z KAŻDYM DNIEM POBYTU. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 600 - pokaż numer telefonu - lub e-mail'owy. Tagi: tanie noclegi Bolesławiec, tanie noclegi w Bolesławcu, noclegi w Bolesławcu, pokoje do wynajęcia Bolesławiec, pokój do wynajęcia w Bolesławcu, pokoje dla pracowników w Bolesławcu, pokoje pracownicze Bolesławiec, kwatery dla firm Bolesławiec, kwatery dla firm w Bolesławcu, noclegi pracownicze Bolesławiec, strefa ekonomiczna Bolesławiec, Wykroty, Nowogrodziec, noclegi Osła.
Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie
35
2018-2-11
Więcejolx.pl
POSIADAM nieruchomość 17km od ZGORZELCA , NADAJE SIĘ DO RÓŻNEJ DZIAŁALNOŚCI , w świetnej lokalizacji budynek nadający się pod BAR,ZAJAZD ,MOTEL SKLEP BLISKO autostrady A4 ,GRANICA bezpośrednio przy drodze ,więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie posiadasz pracy...? OTWÓRZ DOCHODOWĄ DZIAŁALNOŚĆ JAKIM JEST MOTEL I ZACZNIJ ZARABIAĆ!!! Wystarczy zakupić ten obiekt w celu otwarcia własnej działalności gospodarczej w pobliżu Zgorzelca i autostrady A4, przy drodze krajowej nr 94 idealnie nadający się na BAZĘ NOCLEGOWĄ. Do sprzedania wolno stojący budynek dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 229 m2, częściowo podpiwniczony położony w Strzelnie przy drodze krajowej 94 (stara czwórka) zaledwie 5km od zjazdu z autostrady A4 węzeł autostradowy Godzieszów w kierunku przejścia granicznego do Niemiec, Zgorzelec – Ludwigsdorf. Obiekt przez szereg lat funkcjonował jako bar cieszący się dobrą opinią wśród klientów zmotoryzowanych zwłaszcza kierowców TIR. Budynek pokryty nową blachodachówką usytuowany jest na zagospodarowanej i częściowo ogrodzonej działce o powierzchni 1000 m2, gdzie w sąsiedztwie znajdują się miejsca parkingowe TIR. Większość powierzchni użytkowej znajduje się na parterze: są to dwa niezależne pomieszczenia handlowe oraz pomieszczenia gospodarczo – magazynowe, socjalne i sanitarne. Natomiast na piętrze znajdują się 3-y pokoje o powierzchni ( pokój nr 1. o powierzchni ok. 30m2, pokój nr 2 i 3 o powierzchni ok. 15m2 oraz 3-y osobne łazienki. Ze względu na swoją strukturę i świetne położenie ok 5km od węzła autostradowego Godzieszów na A-4 pomiędzy Zgorzelcem a Bolesławcem oraz ok. 7 km od przemysłowej STREFY EKONOMICZNEJ - WYKROTY, nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w szczególności jako: MOTEL, BAR, SKLEP. Mając na uwadze fakt, że tego typu nieruchomość trafia się niezwykle rzadko, kupi ją ten, kto pierwszy podejmie właściwą decyzją
Strzelno, zgorzelecki, Dolnośląskie
2,000
2018-1-29
Więcejolx.pl
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegowej dla pracowników firm i nie tylko . Obiekt położony nie daleko strefy ekonomicznej WYKROTY (ok.3km), przy głównej trasie E94. Oferujemy: - pokoje 2 , 3 , 4 i 5 osobowe ( możliwość zmiany konfiguracji , dostawki itp.) - obszerny parking zamykany na noc , - w pełni wyposażona kuchnia - media (ogrzewanie , woda , prąd ) w cenie pobytu , - 2 obszerne łazienki - parter i piętro - Wi/Fi (LTE) , TV , bezpłatne - sprzątanie , wymiana pościeli , - faktura/rachunek ! ! ! DOMOWA ATMOSFERA ! ! ! 150 metrów do marketu DINO Możliwość wynajęcia całego domu dla firmy . Przy dłuższych pobytach, większej ilości osób - ceny podlegają negocjacji . Odległości do większych miast : Bolesławiec - 22km Lubań - 18km Zgorzelec - 22km Bogatynia - 55km ! ! ! ! ! ! ! Z A P R A S Z A M Y ! ! ! ! ! ! !
Wykroty, bolesławiecki, Dolnośląskie
25
2018-2-10
Więcejolx.pl
Pokoje dla pracowników w Bolesławcu nie muszą być drogie! Przykładem na to jest Pokoje Gościnne GRAF oferując 12 miejsc noclegowych w komfortowych warunkach i doskonałych cenach. Pokoje do wynajęcia oferujemy głównie pracownikom firm, a także w ramach posiadanych wolnych miejsc, również osobom prywatnym. W swojej ofercie posiadamy 6 pokoi nowowyposażonych, w tym 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz jeden pokój 3-osobowy z dostępem to WC oraz prysznica. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOŁOŻENIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH. W każdym pokoju znajduje się TV, szafa ubraniowa, szafki nocne, lampki, stolik, krzesła, wieszak z lustrem... W obiekcie znajduje się ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zestaw naczyń). W cenie wynajmu sprzątanie i zmiana pościeli co dwa tygodnie. Obiekt zapewnia bezpłatny, niestrzeżony parking. W obiekcie bezpłatne WiFi. Pokoje Gościnne GRAF znajdują się blisko centrum miasta Bolesławiec, przy głównej drodze w kierunku granicy, Zgorzelca. Teren jest ogrodzony, okolica spokojna. Przy obiekcie przystanek MZK. Sklep/piekarnia 200m od obiektu, duży market i stacja paliw 800m od naszego obiektu. Obiekt całoroczny. Wystawiamy faktury VAT. NASZE CENY OBNIŻAJĄ SIĘ Z KAŻDYM DNIEM POBYTU. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 600 - pokaż numer telefonu - lub e-mail'owy. Tagi: tanie noclegi Bolesławiec, tanie noclegi w Bolesławcu, noclegi w Bolesławcu, pokoje do wynajęcia Bolesławiec, pokój do wynajęcia w Bolesławcu, pokoje dla pracowników w Bolesławcu, pokoje pracownicze Bolesławiec, kwatery dla firm Bolesławiec, kwatery dla firm w Bolesławcu, noclegi pracownicze Bolesławiec, strefa ekonomiczna Bolesławiec, Wykroty, Nowogrodziec, noclegi Osła.
Bolesławiec, bolesławiecki, Dolnośląskie
30
2018-1-15
Więcejolx.pl