12400 m²
120,000
2018-3-13
Witam mam do sprzedania działkę rolną 1.24h w Bachórcu .Dojazd drogą asfaltową w odległości ok.50m od rzeki san ,ładna okolica nadaje się pod zabudowę rekreacyjną bardzo polecam Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Więcejadresowo.pl

Działka rekreacyjna Bachórzec

Bachórzec, podkarpackie
3,900
2018-3-22
OKAZJA! NISKA CENA! Oferowana działka rekreacyjna o powierzchni 29 ar w miejscowości Bachórzec k.Dubiecka. Dojazd od drogi nr. 884 (trasa Dynów-Przemyśl). Działka położona w sąsiedztwie rezerwatu "Brodoszurki" na terenie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. Zabudowa mieszkaniowa i media blisko. (...) Pokaż więcej OKAZJA! NISKA CENA! Oferowana działka rekreacyjna o powierzchni 29 ar w miejscowości Bachórzec k.Dubiecka. Dojazd od drogi nr. 884 (trasa Dynów-Przemyśl). Działka położona w sąsiedztwie rezerwatu "Brodoszurki" na terenie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. Zabudowa mieszkaniowa i media blisko.W sprawach szczegółowych informacji zapraszam- Bolesław, KNC3-O/Rzeszów, tel; DANE KONTAKTOWE: Bolesław Hołub Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Działka rolno-budowlana Bachórzec

Bachórzec, podkarpackie
20,000
2018-3-23
Oferta obejmuje działkę o pow. 37 arów położoną przy trasie Dynów-Przemyśl ze zjazdem z drogi nr.884. Zabudowania mieszkalne wraz z mediami w odległości ok. 200 metrów. Warunki Zabudowy do uzyskania. Korzystne wymiary działki 35 x 105 metrów.Czysta i spokojna okolica i przyjaźni mieszkańcy .Warto obejrzeć i zastanowić się nad wyborem tego miejsca dla siebie biorąc pod uwagę również atrakcyjną cenę. (...) Pokaż więcej Oferta obejmuje działkę o pow. 37 arów położoną przy trasie Dynów-Przemyśl ze zjazdem z drogi nr.884. Zabudowania mieszkalne wraz z mediami w odległości ok. 200 metrów. Warunki Zabudowy do uzyskania. Korzystne wymiary działki 35 x 105 metrów.Czysta i spokojna okolica i przyjaźni mieszkańcy .Warto obejrzeć i zastanowić się nad wyborem tego miejsca dla siebie biorąc pod uwagę również atrakcyjną cenę.W sprawach uzyskanie szczegółowych informacji zapraszam-Bolesław-KNC3- tel; , e-mail; podano przy ofercie. DANE KONTAKTOWE: Bolesław Hołub Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Działka rolno budowlana

Bachórzec, przemyski, Podkarpackie
39,900
2018-2-28
Do sprzedania ładna działka położona w miejscowości Bachórzec w gminie Dubiecko. Działka rolną z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną. Teren wyposażony w media, przylega do drogi asfaltowej z bezpośrednim wjazdem. Bardzo atrakcyjny teren pod zabudowę.
Więcejolx.pl
12400 m²
120,000
2017-12-26
Witam mam do sprzedania działkę rolną 1.24h w Bachórcu .Dojazd drogą asfaltową w odległości ok.50m od rzeki san ,ładna okolica nadaje się pod zabudowę rekreacyjną bardzo polecam Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Więcejadresowo.pl

DOLINA SANU !!!Sprzedam - MALOWNICZE działki nad SANEM !!!

Bachórzec, gm. Dubiecko (powiat Przemyski)
2300 m²
25,000
2016-7-14
!!! SPRZEDAM !!! Sprzedam ATRAKCYJNĄ działkę położoną w miejscowości Bachórzec, gmina Dubiecko. Nieruchomość o powierzchni 23 ar położona w sąsiedztwie rzeki San. W MALOWNICZEJ okolicy DOLINY SANU. Piękne WIDOKI, spokojna okolica. Dojazd do działki odbywa się utwardzoną, asfaltową drogą gminną. Działka w kształcie prostokąta, nasłoneczniona w pobliżu znajduje się prom. POLECAM i zachęcam do obejrzenia działki w terenie. !!! Mam też do sprzedania inne działki nad Sanem !!!
Więcejlento.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Bachórzec, Pow. handlowa sprzedaż

Działka w Bachurcu 58arów (7188594911)

Przemyśl, woj. podkarpackie Przemyśl, Polska
58000 m²
46,400
2018-2-19
Mam do zaoferowania działkę 58 arów w przepięknej i spokojnej okolicy Bachórzec, w niewielkiej odległości od Dubiecka i Dynowa. Dwa pierwsze zdjęcia dotyczą działki, kolejne to właśnie przykładowe zdjęcia z okolicy, min Dubiecko-wybrzeże położonej nad rzeką San. Prowadzone wiele lat temu badania naukowe dowiodły, że jest to okolica bardzo sprzyjająca ludzkiemu zdrowiu, min jodu jest więcej niż nad morzem, a średnia wieku mieszających w okolicy ludzi jest imponująca. W pobliżu są również lasy, stadniny koni, domy wypoczynkowe oraz ceniony rezerwat przyrody, torfowisko ,,Brodoszurki" z atrakcyjną ścieżką przyrodniczo-dydaktyczną. Działka położona jest przy głównej drodze, czyli w dobrej lokalizacji pod inwestycję jak również wybudowania domu.
Więcejallegro.pl