71,500
2017-12-19
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Falęcin gm. Grójec Uroczo położona działka budowlana na wsi. Cisza,spokój, a jednocześnie 6 minut jazdy samochodem do Grójca. Blisko trasa ,,50". Działka z pozwoleniem na budowę, ogrodzona z posadzonymi tujami brabant. Cena 55zł za metr. Tel.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Bąkowiec, Pow. handlowa sprzedaż

Działka rolno-budowlana o powierzchni 2600 m²

Sieciechów, kozienicki, Mazowieckie
85,000
2017-10-21
Działka ewidencyjna nr 465. Działka znajduje się w miejscowości Sieciechów, położona w bardzo dobrym miejscu przy drodze krajowej nr 48. Dzięki swojemu położeniu i bliskiej odległości od dróg krajowych nr 79, 12 oraz 17 pozwala na szybkie dotarcie do Warszawy, Łodzi, Radomia oraz Lublina. W odległości 3 kilometrów znajduje się linia kolejowa (stacja PKP Bąkowiec). Sieciechów znajduje się w odległości kilkunastu minut drogi od Puław, Kozienic i Dęblina. Miejscowość jest siedzibą Gminy Sieciechów. Nieruchomość znajduje się w kilkuset metrowej odległości do jeziora Czaple (w okresie letnim funkcjonuje na nim kąpielisko), oraz kilkukilometrowej odległości od rzeki Wisły oraz Puszczy Kozienickiej, co z uwagi na walory turystyczne okolicy stanowi idealną lokalizację dla działki letniskowej. Bardzo dobre warunki dla wędkarzy. Działka zabudowana jest budynkiem drewnianym, nadającym się do zaadoptowania i zamieszkania. Działka ma regularny kształt, znajduje się na niej gruntowe ujęcie wody w postaci studni głębinowej, dodatkowo doprowadzona jest do domu woda za pomocą kanalizacji wodociągowej. Do budynku doprowadzony jest również prąd. Nieruchomość posiada więc dostęp do wszystkich możliwych na terenie gminy mediów. Dzięki swojemu położeniu, kształtowi oaz powierzchni zapewnia swobodę w jej zagospodarowaniu. Media: woda, prąd. Adres nieruchomości to Kozienicka 49 Sieciechów. Nieruchomość ma urządzoną księgę wieczystą.
Więcejolx.pl

Działka na sprzedaż 20 911,00 m², Jurajska, Rzędkowice

Działka na sprzedaż 20 911,00 m², Jurajska, Rzędkowice
200,000
2016-10-15
Sprzedaż działka budowlana Rzędkowice(gm Włodowice) 2,1 ha. WGN Myszków, ul.Kościuszki 32 Możliwość sprzedaży przy zgodzie Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych!!!! Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą działkę rolno budowlaną o powierzchni 2,1 ha położoną w malowniczej miejscowości Rzędkowice w Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd. Przepięknie położona działka widokowa znajduje się na niewielkim wzniesieniu z widokiem na Rzędkowickie Skały i panoramę jurajskich wzgórz. Ta widokowa, szeroka na 23m działka porośnięta jest drzewostanem mieszanym. Prezentowany grunt znajduje się 150m od głównej drogi, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym (jedna z ostatnich widokowych działek w Rzędkowicach!!!). Dodatkowo na działce występują pokłady kamienia krzemienno wapiennego, które można wydobywać dla własnych potrzeb budowlanych. Dodatkowo, działka posiada ponad 1ha przeliczeniowy powierzchni, co uprawnia nabywcę działki do przystąpienia do KRUSu. Największym atutem oferowanego gruntu jest jego lokalizacja. Widok z działki to nie tylko Okiennik Rzędkowicki, to również zamek rycerski Bąkowiec z IVego wieku wybudowany w systemie Orlich Gniazd w Morsku oraz zabytkowy kościół p.w. Św. Bartłomieja Apostoła zbudowany w stylu późnego baroku (rokoko). W okolicy znajdują się inne jurajskie atrakcje: XIVwieczne warownie (Bobolice, Mirów), znany ośrodek narciarski w Morsku (5km)oraz Góra Zborów. W najbliższym sąsiedztwie przecinają się szlaki turystyczne dla miłośników wycieczek pieszorowerowych, a przede wszystkim drogi wspinaczkowe,dochodzące do 35 metrów. Nadto, całą okolicę porastają grady, buczyny, murawy kserotermiczne oraz ciepłolubne zarośla zbudowane przez śliwę, tarninę, trzmielinę brodawkowatą, derenia świdwę i szakłak. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, otoczenie pełne lasów i grzybów oferowana działka adresowana jest w szczególności do osób ceniących sobie ciszę, spokój, długie spacery, piękno jurajskiej przyrody. Z uwagi na nową ustawę o kształtowaniu ustroju rolnego istnieje możliwość sprzedaży nieruchomości za zgodą Prezesa ANR (wszelkie formalności przeprowadza WGN Nieruchomości). W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Artur Gmyz 533 544 646 Zapytaj o Ofertę Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Więcejtabelaofert.pl