Działka rolna z decyzją o warunkach zabudowy

Bąkowiec, kozienicki, Mazowieckie
80,000
2018-3-6
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Bąkowiec z decyzją o warunkach zabudowy(warunki na dom jednorodzinny jedno-dwukondygnacyjny). Działka 7800m2, 17m szeroka z doprowadzoną energią elektryczną i aktywną studnią głębinową. W granicy działki wodociąg i kanalizacja od strony działki, nie potrzebny przecisk pod drogą. Działka ogrodzona (750m2) od frontu płot drewniany - reszta siatka ogrodzeniowa czarna. Na działce budynek na fundamencie o powierzchni 23m2. W środku kuchnia z salonem (umeblowane). Działka zagospodarowana - krzewy, kilka drzew, drzewka owocowe, grusza itp. Miejscowość Bąkowiec leży niedaleko kilku miast tj. Puławy (24km) Dęblin (15km) Kozienice (18km) Zwoleń (24km). Działka graniczy z rzeką Policzanka, możliwość wykopania stawu. Działka jest rolna, ze względu na zmiany w prawie może ją kupić tylko rolnik. Osoby nieposiadające takiego statusu a zainteresowane zakupem takiej nieruchomości muszą złożyć wniosek do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa z prośbą o zezwolenie na zakup działki rolnej. Jeśli są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem służę pomocą. Działka nr 221, domek ma swój numer adresowy.
Więcejolx.pl
71,500
2017-12-19
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Falęcin gm. Grójec Uroczo położona działka budowlana na wsi. Cisza,spokój, a jednocześnie 6 minut jazdy samochodem do Grójca. Blisko trasa ,,50". Działka z pozwoleniem na budowę, ogrodzona z posadzonymi tujami brabant. Cena 55zł za metr. Tel.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Bąkowiec, Pow. handlowa sprzedaż

Działka budowlana Jurajska

Jurajska, Rzędkowice, śląskie
200,000
2018-1-31
Sprzedaż działka budowlana Rzędkowice(gm Włodowice) 2,1 ha. WGN Myszków, ul.Kościuszki 32 Możliwość sprzedaży przy zgodzie Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych! Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą działkę rolno- budowlaną o powierzchni 2,1 ha położoną w malowniczej miejscowości Rzędkowice w Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd. (...) Pokaż więcej Sprzedaż działka budowlana Rzędkowice(gm Włodowice) 2,1 ha. WGN Myszków, ul.Kościuszki 32 Możliwość sprzedaży przy zgodzie Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych! Oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą działkę rolno- budowlaną o powierzchni 2,1 ha położoną w malowniczej miejscowości Rzędkowice w Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd. Przepięknie położona działka widokowa znajduje się na niewielkim wzniesieniu z widokiem na Rzędkowickie Skały i panoramę jurajskich wzgórz. Ta widokowa, szeroka na 23m działka porośnięta jest drzewostanem mieszanym. Prezentowany grunt znajduje się 150m od głównej drogi, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym (jedna z ostatnich widokowych działek w Rzędkowicach!). Dodatkowo na działce występują pokłady kamienia krzemienno- wapiennego, które można wydobywać dla własnych potrzeb budowlanych. Dodatkowo, działka posiada ponad 1ha przeliczeniowy powierzchni, co uprawnia nabywcę działki do przystąpienia do KRUS-u. Największym atutem oferowanego gruntu jest jego lokalizacja. Widok z działki to nie tylko Okiennik Rzędkowicki, to również zamek rycerski Bąkowiec z IV-ego wieku wybudowany w systemie Orlich Gniazd w Morsku oraz zabytkowy kościół p.w. Św. Bartłomieja Apostoła zbudowany w stylu późnego baroku (rokoko). W okolicy znajdują się inne jurajskie atrakcje: XIV-wieczne warownie (Bobolice, Mirów), znany ośrodek narciarski w Morsku (5km)oraz Góra Zborów. W najbliższym sąsiedztwie przecinają się szlaki turystyczne dla miłośników wycieczek pieszo-rowerowych, a przede wszystkim drogi wspinaczkowe,dochodzące do 35 metrów. Nadto, całą okolicę porastają grady, buczyny, murawy kserotermiczne oraz ciepłolubne zarośla zbudowane przez śliwę, tarninę, trzmielinę brodawkowatą, derenia świdwę i szakłak. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, otoczenie pełne lasów i grzybów oferowana działka adresowana jest w szczególności do osób ceniących sobie ciszę, spokój, długie spacery, piękno jurajskiej przyrody. Z uwagi na nową ustawę o kształtowaniu ustroju rolnego istnieje możliwość sprzedaży nieruchomości za zgodą Prezesa ANR (wszelkie formalności przeprowadza WGN Nieruchomości). W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Artur Gmyz Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.
Więcejnieruchomosci-online.pl