Complain
Sprzedam przedsiębiorstwo , działające pod firmą : Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe " Rolmięs " Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością . Działalność prowadzona jest na nieruchomości należącej do spółki położonej w województwie Kujawsko - Pomorskim , gminie Bartniczka , przy ulicy Brodnicka 29 , kod pocztowy 87-321 Bartniczka . Firma zajmuje się ubojem trzody chlewnej i produkcją mięsa wieprzowego , wędzonek i wędlin z mięsa wieprzowego . Tygodniowa zdolność produkcyjna : ubój - 600 szt. , rozbiór 5 ton , wędzonki i wędliny 5 ton .możliwość uboju macior. Zakład w ciągłej pracy znajdujący się przy głównej trasie wojewódzkiej nr.544. Zakład posiada wszystkie zezwolenia UE. Dla zainteresowanych możemy przesłać więcej zdjęć bo obiekt ma dużo pomieszczeń. Lub samą nieruchomość , w skład której wchodzi ; - działka pod budownictwo przemysłowe o powierzchni 15 600 m² - budynek produkcyjny z zapleczem socjalnym i mieszkaniem : powierzchnia zabudowy 1 000 m² , powierzchnia użytkowa ; część produkcyjna 700 m² , część socjalno - handlowa 150 m² , piwnica 150 m² , mieszkanie 150 m², poddasze - oczyszczalnia ścieków o wydajności 20m³ na dobę. Kontakt:
Bartniczka, brodnicki, Kujawsko-pomorskie
2 500 000 zł
27.09.2018
Więcejolx.pl
Complain
Biuro Nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Grążawy, jedyne 13 km od Brodnicy. Jej powierzchnia to aż 2600 m2. Znajduje się ona na obrzeżach Brodnickiego Parku Krajobrazowego i graniczy z główną drogą asfaltową prowadzącą z Brodnicy do Lidzbarka. Działka doskonale nadaje się pod budowę domu. W księdze wieczystej nieruchomość ta jest oznaczona jako grunty rolne zabudowane. Na działce doprowadzone są następujące media: woda i prąd. Na części działki znajduje się ogród z trawnikiem, na płycie którego posadzone są tuje, wiśnia, orzech i jabłoń. Na pozostałej części zasiano zboże. Zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z ofertą pod nr tel 735 003 940. Zapraszamy na prezentację, oferując rzetelną i profesjonalną opiekę nad całością transakcji przeprowadzonej w bezpieczny sposób przez licencjonowanego Pośrednika. Nr licencji zawodowej 22218. Wspomagamy klientów w formalnościach przy podziałach nieruchomości, wznowieniach granic, wycenie nieruchomości oraz uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej z całej gamy dostępnych banków !!!
Bartniczka,,Bartniczka,,Grążawy
91 000 zł
12.08.2018
Więcejbaj-home.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more