2600 m²
96,200
2018-4-11
Biuro Nieruchomości BAJ HOME przedstawia Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Grążawy, jedyne 13 km od Brodnicy. Jej powierzchnia to aż 2600 m2. Znajduje się ona przy głównej drodze asfaltowej prowadzącej z Brodnicy do Lidzbarka. Działka doskonale nadaje się pod budowę domu. W księdze wieczystej nieruchomość ta jest oznaczona jako grunty rolne zabudowane. Na działce doprowadzone są następujące media: woda i prąd. Na części działki znajduje się ogród z trawnikiem, na płycie którego posadzone są tuje, wiśnia, orzech i jabłoń. Na pozostałej części zasiano zboże. Zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z ofertą pod nr. Zapraszamy na prezentację, oferując rzetelną i profesjonalną opiekę nad całością transakcji przeprowadzonej w bezpieczny sposób przez licencjonowanego Pośrednika. Nr licencji zawodowej 22218. Wspomagamy klientów w formalnościach przy podziałach nieruchomości, wznowieniach granic, wycenie nieruchomości oraz uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy i pozwolenia na budowę. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej z całej gamy dostępnych banków !!! Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Janusz Nagrabski (licencja nr: 22218)
Więcejmorizon.pl

Działka budowlana Bartniczka

Bartniczka, kujawsko-pomorskie
69,000
2018-3-21
Na sprzedaż działka budowlana z dwoma stawami przy trasie Brodnica - Bartniczka. Położona przy lesie działko o powierzchni 72 arów, oddzielona od drogi pasmem wysokich drzew zapewniającymi intymność wyróżnia się dwoma stawami. Przepływający strumień uzupełnia na bieżąco odpowiednie ilości wody również w okresach suszy. (...) Pokaż więcej Na sprzedaż działka budowlana z dwoma stawami przy trasie Brodnica - Bartniczka. Położona przy lesie działko o powierzchni 72 arów, oddzielona od drogi pasmem wysokich drzew zapewniającymi intymność wyróżnia się dwoma stawami. Przepływający strumień uzupełnia na bieżąco odpowiednie ilości wody również w okresach suszy. Wydane w gminie warunki zabudowy przewidują budowę domu jednorodzinnego, nie mniej w tej postaci czy z domkiem rekreacyjnym mogą się stać idealnym miejscem wypoczynku dla całej rodziny. W chwili obecnej stawy są zarybione i zapewniają dużo emocji podczas wędkowania. Zapraszam na prezentację, wędka obowiązkowa.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Masarnia, ubojnia, mieszkanie, działka budowlana Sprzedam!

Bartniczka, brodnicki, Kujawsko-pomorskie
2,500,000
2018-2-2
Sprzedam przedsiębiorstwo , działające pod firmą : Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe " Rolmięs " Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością . Działalność prowadzona jest na nieruchomości należącej do spółki położonej w województwie Kujawsko - Pomorskim , gminie Bartniczka , przy ulicy Brodnicka 29 , kod pocztowy 87-321 Bartniczka . Firma zajmuje się ubojem trzody chlewnej i produkcją mięsa wieprzowego , wędzonek i wędlin z mięsa wieprzowego . Tygodniowa zdolność produkcyjna : ubój - 600 szt. , rozbiór 5 ton , wędzonki i wędliny 5 ton .możliwość uboju macior. Zakład w ciągłej pracy znajdujący się przy głównej trasie wojewódzkiej nr.544. Zakład posiada wszystkie zezwolenia UE. Dla zainteresowanych możemy przesłać więcej zdjęć bo obiekt ma dużo pomieszczeń. Lub samą nieruchomość , w skład której wchodzi ; - działka pod budownictwo przemysłowe o powierzchni 15 600 m² - budynek produkcyjny z zapleczem socjalnym i mieszkaniem : powierzchnia zabudowy 1 000 m² , powierzchnia użytkowa ; część produkcyjna 700 m² , część socjalno - handlowa 150 m² , piwnica 150 m² , mieszkanie 150 m², poddasze - oczyszczalnia ścieków o wydajności 20m³ na dobę. Kontakt:
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Bartniczka, Pow. handlowa sprzedaż

Dom na sprzedaż 200,00 m², Brodnica, Nowe Świerczyny

Bartniczka, Nowe Świerczyny, Brodnica,Nowe Świerczyny
7 pokoi
200 m²
250,000
2018-4-11
Na sprzedaż dom dwurodzinny w NowychŚwierczynach. Dom składa się z niskiego parteru gdzie znajduję się kuchnia, pokój, spiżarnia, kotłownia, korytarz. Następnie wyskoki parter to trzy słoneczne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Na piętrze są dwa pokoje, kuchnia, łazienka korytarz i duży taras . Dom trzy lata temu przeszedł remont. Wymienione zostały okna, podłogi , płytki. Cała powierzchnia domu to 250m2 . Budynek suchy i ciepły z trzema tarasami .Do domu przynależy budynek gospodarczy o powierzchni 30 m2 i skład na opał 16m2. Cała posesja ogrodzona z bramą wjazdową. Nieruchomość znajduje się w centrum wsi niedaleko przystanek autobusowy, szkoła , kościół, sklep ; do Brodnicy tylko 10 km drogą asfaltową. Duży dom z siedmioma pokojami może służyć jako dwurodzinny, gdyż ma dwa osobne wejścia ; idealny pod wynajem. Pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny i we wszystkich formalnościach związanych z bezpiecznym zakupem nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji . Kontakt 500625027
Więcejtabelaofert.pl

Działka rolna Górzno

Górzno, kujawsko-pomorskie
74,000
2018-3-21
Działka przy drodze Bartniczka - Górzno, niemal na skraju miasta na sprzedaż. Od strony południowej graniczy z jednym z okolicznych siedlisk. Od północy od sąsiedniej działki oddziela ja dwumetrowej szerokości droga. Na wschodzie naturalną granicą jest spadek terenu w stronę jeziora Górzno porośnięty nasadzeniami leszczyny oraz starych drzew z dominującą sosną i brzozą. Posiada status rolny. Tuż obok są na sprzedaż dwie inne o powierzchniach: 4000 m2 i 3000 m2. Ich numery to 543/4 i 543/2 . (...) Pokaż więcej Działka przy drodze Bartniczka - Górzno, niemal na skraju miasta na sprzedaż. Od strony południowej graniczy z jednym z okolicznych siedlisk. Od północy od sąsiedniej działki oddziela ja dwumetrowej szerokości droga. Na wschodzie naturalną granicą jest spadek terenu w stronę jeziora Górzno porośnięty nasadzeniami leszczyny oraz starych drzew z dominującą sosną i brzozą. Posiada status rolny. Tuż obok są na sprzedaż dwie inne o powierzchniach: 4000 m2 i 3000 m2. Ich numery to 543/4 i 543/2 . Istnieje możliwość nabycia wszystkich tych działek w cenie 16 zł/1mkw. Wzdłuż drogi biegną wszystkie potrzebne media, a więc prąd i woda.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Działka budowlana Radoszki

Radoszki, kujawsko-pomorskie
135,000
2018-3-22
Uzbrojona 34 arowa działka budowlana przy lesie na sprzedaż, Radoszki gmina Bartniczka. Działka położona jest na zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych 40 metrów od drogi asfaltowej i graniczy z lasem. Nieruchomość jest uzbrojona w prąd, a woda i kanalizacja biegną wzdłuż drogi. W sąsiedztwie jest szereg domów jednorodzinnych, a najbliższe sklepy wielkopowierzchniowe znajdują się w pobliskiej Bartniczce w odległości 900 - 1000 metrów. (...) Pokaż więcej Uzbrojona 34 arowa działka budowlana przy lesie na sprzedaż, Radoszki gmina Bartniczka. Działka położona jest na zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych 40 metrów od drogi asfaltowej i graniczy z lasem. Nieruchomość jest uzbrojona w prąd, a woda i kanalizacja biegną wzdłuż drogi. W sąsiedztwie jest szereg domów jednorodzinnych, a najbliższe sklepy wielkopowierzchniowe znajdują się w pobliskiej Bartniczce w odległości 900 - 1000 metrów. Bartniczka to wieś gminna położona przy trasie Brodnica - Działdowo. Przepływa przez nią malownicza rzeka Brynica, której Rezerwat Przyrody Jar Brynicy jest ozdobą pobliskiego Górznieńskiego Parku Krajobrazowego. W związku z tym, że składa się ona z trzech oddzielnych działek po 1130 mkw można nabyć tylko jedną lub dwie, ale w cenie 49 000 zł za sztukę.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Działka rolna Górzno

Górzno, kujawsko-pomorskie
270,000
2018-3-21
Wyjątkowa działka z lasem na wzgórzu z pięknym widokiem na jezioro Górzno sprzedam. Położona jest na północny zachód od jeziora. Ponad dwie trzecie jej powierzchni zajmuje las mieszany, który porasta również całe zbocze skarpy oraz cały zachodni brzeg jeziora. Dzięki różnym kolorom liści, zwłaszcza w okresie jesiennym tworzy niepowtarzalne widoki stanowiące o dodatkowym walorze tej nieruchomości. (...) Pokaż więcej Wyjątkowa działka z lasem na wzgórzu z pięknym widokiem na jezioro Górzno sprzedam. Położona jest na północny zachód od jeziora. Ponad dwie trzecie jej powierzchni zajmuje las mieszany, który porasta również całe zbocze skarpy oraz cały zachodni brzeg jeziora. Dzięki różnym kolorom liści, zwłaszcza w okresie jesiennym tworzy niepowtarzalne widoki stanowiące o dodatkowym walorze tej nieruchomości. Od strony zachodniej teren niemal płaski ułatwia dojazd do nieruchomości również klasycznym pojazdom, zwłaszcza że od drogi Górzno - Bartniczka dzieli ją 400 metrów dając dużą dozę intymności. Nieruchomość można zobaczyć na stronie www. - działki o nr 535/1 i 530/4. Polecam na dom, rezydencję, a zwłaszcza dworek, gdzie rosnący obok las byłby naturalną otuliną, a dla dworku substytutem parku.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Dom na sprzedaż 144,00 m², Świerczynki

Bartniczka, Świerczynki, Świerczynki
5 pokoi
144 m²
229,000
2018-3-16
Na sprzedaż dom piętrowy w Świerczynkach. Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 1600 m2 na której również znajduję się staw. Blisko jest do szkoły,kościoła,do Brodnicy około 10km. Budynek nowy zbudowany w 2012 roku, o powierzchni całkowitej 144 m2 . Dom składa się z dwóch kondygnacji, na parterze znajduję się przestronny salon z dużymi oknami i aneksem kuchennym oraz sypialnia , łazienka, jak i również kotłownia z dużym nowym piecem C.O ,który ma zainstalowane rozdzielniki ciepła osobno na kondygnację i podłogę .Na piętrze znajdują się dwa pokoje mniejsze,sypialnia, korytarz, łazienka z wc. Budynek posiada dwa balkon i ogrzewany garaż na samochód .W wszystkich pomieszczeniach jest zamontowana wentylacja . Dach pokryty papą z włóknem , cała posesja ogrodzona z dwiema bramami wjazdowymi. Dom godny polecenia dla rodzinny z dziećmi do zamieszkania od zaraz, nie wymaga dużego nakłady finansowego w wykończeniu. Pomagamy uzyskać korzystny kredyt hipoteczny. Tel .500625027
Więcejtabelaofert.pl