Celem sprzedaży jest grunt rolny z lasem o powierzchni 57 arów.Położony na terenie lekko pochylonym z pięknymi widokami na pobliską panoramę.Dobry dojazd drogą asfaltową gminną.Cicha spokojna okolica.Cena nieruchomości 43 000zł.Zapraszam na obejrzenie oferty w terenie. (...) Pokaż więcej Celem sprzedaży jest grunt rolny z lasem o powierzchni 57 arów.Położony na terenie lekko pochylonym z pięknymi widokami na pobliską panoramę.Dobry dojazd drogą asfaltową gminną.Cicha spokojna okolica.Cena nieruchomości 43 000zł.Zapraszam na obejrzenie oferty w terenie. DANE KONTAKTOWE: Rafał Stec Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Berest, małopolskie
43 000
22.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Celem sprzedaży jest grunt rolny z lasem o powierzchni 57 arów.Położony na terenie lekko pochylonym z pięknymi widokami na pobliską panoramę.Dobry dojazd drogą asfaltową gminną.Cicha spokojna okolica.Cena nieruchomości 43 000zł.Zapraszam na obejrzenie oferty w terenie. DODATKOWE INFORMACJE: Kształt działki: trójkąt Typ drogi: asfaltowa Typ ogrodzenia: brak Typ działki: rolna Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Krynica-Zdrój , Małopolskie
43 000
19.07.2018
Więcejgumtree.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more