200 m²
225,000
2018-1-17
Oferta sprzedaży nieruchomości zabudowanej z lokalem usługowo-handlowym, położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30 Jelenia Góra- Zgorzelec. Na parterze znajduje się sala ok 70 m, zaplecze, łazienka, kotłownia. Piętro to sala 98 m. Cały budynek jest po kapitalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje, stolarka okienna i drzwiowa. Ogrzewanie piecem na eko groszek, na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki. Teren przed budynkiem utwardzony i ogrodzony. Nieruchomość zabezpieczona monitoringiem wewnętrznym i zewnętrznym. Miejsce idealne do prowadzenia różnego rodzaju działalności działalności. Masz pomysł na biznes? Zadzwoń, zapytaj o ofertę. Biedrzychowice to duża wieś położona nad górnym biegiem Biedrzychówki, na obszarze Wzgórz Radoniowskich, wchodzących w skład Pogórza Izerskiego. Zaledwie w odległości kilku kilometrów ośrodki wypoczynkowe nad zalewem złotnickim. Do Zgorzelca i Jeleniej Góry około 30 km, do Świeradowa Zdroju około 15 km, do Leśnej około 10 km. Cena 225 000 zł 1 125 zł/m² Powierzchnia 200 m² Rynek: wtórny Przeznaczenie lokalu: gastronomiczny teren zamknięty szambo prąd woda oczyszczalnia
Więcejotodom.pl

Działka budowlana Biedrzychowice

Biedrzychowice, gm. Olszyna (powiat Lubański)
4587 m²
90,000
Dziś o 18:59
Do sprzedania posiadam działkę o powierzchni 4587 metrów kwadratowych. Działka znajduje się przy wjeździe do Biedrzychowic od strony Gryfowa Śląskiego. Działka przeznaczona jest pod zabudowę. Numer działki to 148. Działka znajduję się 700 metrów od Jeziora Złotnickiego. Położona jest na równym terenie.
Więcejlento.pl

Sprzedam, lokal, usługowy, handlowy,mieszkaniowy

Biedrzychowice, gm. Olszyna, lubański, Dolnośląskie
200 m²
225,000
2017-11-12
Lokal przy drodze krajowej nr 30 Jelenia Góra-Zgorzelec parking ogrodzony ,utwardzony,monitoring,lokal gotowy do podjęcia działalnosci
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Biedrzychowice, Pow. handlowa sprzedaż

Dom na sprzedaż Biedrzychowice

Biedrzychowice, gm. Olszyna, lubański, Dolnośląskie
335,000
2017-12-9
Dom znajduje się w Biedrzychowicach przy trasie Zgorzelec- Jelenia Góra na działce o pow. 10 a. Powierzchnia użytkowa 165 m2. Część mieszkalna składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdują się: -salon - kotłownia -pokój- garderoba - łazienka -kuchnia w zabudowie z jadalnią a z niej wyjście na taras, ogród oraz garaż na dwa samochody. Na piętro prowadzą zabiegowe drewniane schody. Są tam: - 3 sypialnie -hol Dodatkowo jest wolnostojący murowany budynek gospodarczy- garaż. Media: wodociąg, kanalizacja, energia trójfazowa, telefon, internet. Możliwość sprzedaży z meblami. Cena 335 000 Kontakt:
Więcejolx.pl

Dom na sprzedaż

Biedrzychowice, gm. Olszyna, lubański, Dolnośląskie
360,000
2017-11-3
Dom znajduje się w Biedrzychowicach przy trasie Zgorzelec- Jelenia Góra na działce o pow. 10 a. Powierzchnia użytkowa 165 m2. Część mieszkalna składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdują się: -salon - kotłownia -pokój- garderoba - łazienka -kuchnia w zabudowie z jadalnią a z niej wyjście na taras, ogród oraz garaż na dwa samochody. Na piętro prowadzą zabiegowe drewniane schody. Są tam: - 3 sypialnie -hol Dodatkowo jest wolnostojący murowany budynek gospodarczy- garaż. Media: wodociąg, kanalizacja, energia trójfazowa, telefon, internet. Możliwość sprzedaży z meblami. Cena 360 tyś. Kontakt:
Więcejolx.pl
165 m²
360,000
2017-10-24
Dom znajduje się w Biedrzychowicach przy trasie Zgorzelec- Jelenia Góra na działce o pow. 10 a. Powierzchnia użytkowa 165 m2. Część mieszkalna składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze znajdują się: -salon - kotłownia -pokój- garderoba - łazienka -kuchnia w zabudowie z jadalnią a z niej wyjście na taras, ogród oraz garaż na dwa samochody. Na piętro prowadzą zabiegowe drewniane schody. Są tam: - 3 sypialnie -hol Dodatkowo jest wolnostojący murowany budynek gospodarczy- garaż. Media: wodociąg, kanalizacja, energia trójfazowa, telefon, internet. Możliwość sprzedaży z meblami. Cena 360 tyś.
Więcejadresowo.pl