Nic nie znaleziono
Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący położony około 5 km od Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom o pow 150m2 posadowiony jest na działce o pow. 5456m2 na której znajduje się budynek gospodarczy o pow. około 160m2. Dom zbudowany z białej cegły dach dwuspadowy pokryty eternitem. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni. Okna PCV, ogrzewanie nowym piecem uniwersalnym. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Atutem nieruchomości jest dogodna lokalizacja cisza i spokój a zarazem blisko do miasta. Polecam Joanna Górska nr tel. 503-8... 503-879-779 Pokaż nr licencji 22224 Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 630 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
kujawsko-pomorskie Radziejowski,Radziejów
5 pokoi
150 m²
220 000
5.06.2018
Więcejtakidom.pl
Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący położony około 5 km od Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom o pow 150m2 posadowiony jest na działce o pow. 5456m2 na której znajduje się budynek gospodarczy o pow. około 160m2. Dom zbudowany z białej cegły dach dwuspadowy pokryty eternitem. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni. Okna PCV, ogrzewanie nowym piecem uniwersalnym. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. (...) Pokaż więcej Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący położony około 5 km od Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom o pow 150m2 posadowiony jest na działce o pow. 5456m2 na której znajduje się budynek gospodarczy o pow. około 160m2. Dom zbudowany z białej cegły dach dwuspadowy pokryty eternitem. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni. Okna PCV, ogrzewanie nowym piecem uniwersalnym. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Atutem nieruchomości jest dogodna lokalizacja cisza i spokój a zarazem blisko do miasta. Polecam Joanna Górska nr tel. nr licencji 22224 Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. .ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 630 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Radziejów, kujawsko-pomorskie
5 pokoi
150 m²
220 000
17.02.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi,który położony jest niedaleko Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom z budynkami posadowiony jest na działce siedliskowej o pow. 5000m2. Dom o pow. 160m2 składa się z 5 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i kotłowni. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na użytkowe. Ogrzewanie trzyletnim piecem węglowym, nowe grzejniki. Dom solidnie zbudowany z cegły, strop betonowy, dach pokryty eternitem. Budynki gospodarcze w dobrym stanie technicznym składają się z 4 garaży jeden z kanałem, budynek piętrowy ze stropem betonowym. Istnieje możliwość zakupu ziemi kl 1 i 2 przy domu. CENA DO NEGOCJACJI. Polecam Joanna Górska nr nr licencji 22224 Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 630 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Powiat Radziejowski, Radziejów
5 pokoi
160 m²
350 000
19.02.2018
Więcejmorizon.pl
Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi,który położony jest niedaleko Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom z budynkami posadowiony jest na działce siedliskowej o pow. 5000m2. Dom o pow. 160m2 składa się z 5 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i kotłowni. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na użytkowe. Ogrzewanie trzyletnim piecem węglowym, nowe grzejniki. Dom solidnie zbudowany z cegły, strop betonowy, dach pokryty eternitem. Budynki gospodarcze w dobrym stanie technicznym składają się z 4 garaży jeden z kanałem, budynek piętrowy ze stropem betonowym. Istnieje możliwość zakupu ziemi kl 1 i 2 przy domu. CENA DO NEGOCJACJI. Polecam Joanna Górska nr tel. ( pokaż numer ) nr licencji 22224 Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 630 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości. Cena 350 000 zł 2 188 zł/m² Powierzchnia 160 m² Powierzchnia działki 5 000 m² Liczba pięter parterowy Rynek: wtórny Liczba pokoi: 5 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Stan wykończenia: do zamieszkania
Radziejów, kujawsko-pomorskie
160 m²
350 000
23.02.2018
Więcejotodom.pl
Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi,który położony jest niedaleko Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom z budynkami posadowiony jest na działce siedliskowej o pow. 5000m2. Dom o pow. 160m2 składa się z 5 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i kotłowni. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na użytkowe. Ogrzewanie trzyletnim piecem węglowym, nowe grzejniki. Dom solidnie zbudowany z cegły, strop betonowy, dach pokryty eternitem. (...) Pokaż więcej Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi,który położony jest niedaleko Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom z budynkami posadowiony jest na działce siedliskowej o pow. 5000m2. Dom o pow. 160m2 składa się z 5 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i kotłowni. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na użytkowe. Ogrzewanie trzyletnim piecem węglowym, nowe grzejniki. Dom solidnie zbudowany z cegły, strop betonowy, dach pokryty eternitem. Budynki gospodarcze w dobrym stanie technicznym składają się z 4 garaży jeden z kanałem, budynek piętrowy ze stropem betonowym. Istnieje możliwość zakupu ziemi kl 1 i 2 przy domu. CENA DO NEGOCJACJI. Polecam Joanna Górska nr tel. nr licencji 22224 Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. .ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 630 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Radziejów, kujawsko-pomorskie
5 pokoi
160 m²
350 000
18.02.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący położony około 5 km od Radziejowa w miejscowości Bieganowo. Dom o pow 150m2 posadowiony jest na działce o pow. 5456m2 na której znajduje się budynek gospodarczy o pow. około 160m2. Dom zbudowany z białej cegły dach dwuspadowy pokryty eternitem. Dom składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni. Okna PCV, ogrzewanie nowym piecem uniwersalnym. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Atutem nieruchomości jest dogodna lokalizacja cisza i spokój a zarazem blisko do miasta. Polecam Joanna Górska nr tel. ( pokaż numer ) nr licencji 22224 Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 630 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości. Cena 220 000 zł 1 467 zł/m² Powierzchnia 150 m² Powierzchnia działki 5 456 m² Liczba pięter 2 piętra Rynek: wtórny Liczba pokoi: 5 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Materiał budynku: cegła Dostępne od: 12 Lutego 2018 piwnica garaż
Radziejów, kujawsko-pomorskie
2 pokoje
150 m²
220 000
23.02.2018
Więcejotodom.pl
Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 1,3 ha. Na terenie nieruchomości znajduje się 5 budynków: 3 budynki magazynu o pow. 624 m2, 610 m2, 190 m2, biuro (do remontu), budynek warsztatu (wyremontowany w 2016 r, nowy dach, nowa posadzka betonowa, nowe bramy Krispol, nowa instalacja elektryczna). Cała nieruchomość ogrodzona częściwo płotem z paneli metalowych, częściwo płotem betonowym.Media: woda, prąd, szambo, internet. Duży plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dogodny dojazd do Wrześni. Nieruchomość z dużym potencjałem. Cena 1 608 240 zł netto + 23% VAT
Bieganowo, gm. Kołaczkowo (powiat Wrzesiński)
2000 m²
1 608 240
30.11.2017
Więcejlento.pl