Sprzedam siedlisko powierzchnia 0,50ha

Brańsk, bielski, Podlaskie
120,000
2017-11-6
Sprzedam siedlisko w miejscowości Moczydły-Dubiny położonej 6km od rzeki Bug. Bardzo spokojna okolica. W razie pytań prosze pisać lub dzwonic.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Brańsk, Pow. handlowa sprzedaż

Ziemia, Działka Rolna Las sprzedam

Bielsk Podlaski, bielski, Podlaskie
16,000
2017-12-6
Sprzedam działke rolną mieszaną w po części nieużytki reszta las. Nieruchomość znajduje sie na terenie gminy Brańsk nieopodal wsi Kadłubówka. Nr geodezyjny to 112/2 o powierzchni 0,74h . Kontakt do właściciela
Więcejolx.pl

Sprzedam siedlisko

Ściony, bielski, Podlaskie
55,000
2017-9-22
Sprzedam siedlisko , dom drewniany z budynkiem gospodarczym plus łąka, łączna pow. 1,24 ha. Możliwość oddzielenia łąki od siedliska .Bardzo spokojna okolica,wieś Ściony, gmina Brańsk,pow. Bielski. Tel. , . Na zdjęciach jest widoczna stodoła, ale jej już nie ma został tylko budynek gospodarczy murowany.
Więcejolx.pl

Dom Brańsk

Brańsk, podlaskie
5 pokoi
250 m²
250,000
2016-10-21
Oferujemy Państwu do sprzedaży jednorodzinny dom wolnostojący położony w odległości 7km od miasta Brańsk powiat bielski, ok. 68km od Białegostoku w kierunku Bielsk Podlaski. Dom oferowany w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 250m2. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 2000m2. Działka częściowo ogrodzona płotem z siatki. STANDARD WYKOŃCZENIA: Dom wykonany z pustaka. Dach pokryty blachodachówką szwedzką. Okna PCV firmy Kommerling. (...) Pokaż więcej Oferujemy Państwu do sprzedaży jednorodzinny dom wolnostojący położony w odległości 7km od miasta Brańsk powiat bielski, ok. 68km od Białegostoku w kierunku Bielsk Podlaski. Dom oferowany w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok. 250m2. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 2000m2. Działka częściowo ogrodzona płotem z siatki. STANDARD WYKOŃCZENIA: Dom wykonany z pustaka. Dach pokryty blachodachówką szwedzką. Okna PCV firmy Kommerling. Brak schodów na poddasze. Poddasze bez ścian działowych co daje możliwość własnej adaptacji przestrzeni. Media: prąd, woda do rozprowadzenia wewnątrz budynku. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ. Gwarancja bezpieczeństwa - nasze transakcje są ubezpieczone; numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami 4277. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG MAJĄ PAŃSTWO GWARANCJĘ BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Więcejnieruchomosci-online.pl

Działka leśna Hodyszewo

Hodyszewo, podlaskie
49,000
2016-10-20
Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość rolną stanowiącą las o powierzchni 1,949 ha we wsi Hodyszewo gmina Nowe Piekuty w powiecie wysokomazowieckim. Bardzo ładna i obszerna działka w jednym kawałku o wymiarach szerokość 101 m, zaś długość 199m z możliwością dojazdu do działki drogą polną. Nieruchomość w niedalekiej odległości od: Topczewo 8 km, Nowe Piekuty 6 km, Brańsk 12 km oraz Łapy 22 km. (...) Pokaż więcej Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość rolną stanowiącą las o powierzchni 1,949 ha we wsi Hodyszewo gmina Nowe Piekuty w powiecie wysokomazowieckim. Bardzo ładna i obszerna działka w jednym kawałku o wymiarach szerokość 101 m, zaś długość 199m z możliwością dojazdu do działki drogą polną. Nieruchomość w niedalekiej odległości od: Topczewo 8 km, Nowe Piekuty 6 km, Brańsk 12 km oraz Łapy 22 km. GORĄCO POLECAMY! Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu terminu z licencjonowanymi pośrednikami prowadzącymi sprzedaż: Łukasz Bukłaha .
Więcejnieruchomosci-online.pl
30200 m²
120,000
2015-8-3
Augustowo, gmina Bielsk Podlaski, powiat bielski, województwo podlaskie. Działka o pow. 3,02 ha (30.200 m2) - posiadająca status niezabudowanego gospodarstwa rolnego - w kształcie zbliżonym do prostokąta (ok. 54 m x 560 m), płaska, dłuższymi bokami od zachodu i wschodu granicząca z lasem. Dojazd do działki możliwy trzema drogami gminnymi - od północy, od wschodu i od południa i w tym ostatnim przypadku dojazd 250 m od drogi krajowej nr 66 przy trasie Bielsk Podlaski - Brańsk. Na działce staw o wym. 15 m x 20 m. Dopłaty ,,unijne" podstawowe. Bielsk Podlaski 1,5 km. Możliwość uzyskania warunków zabudowy zagrodowej w przypadku posiadania (w formie własność lub/i dzierżawy) gruntów przekraczających średnią powierzchnię gospodarstwa rolnego w gminie Bielsk Podlaski tj. ok. 9,5 ha. Miejsce bardzo atrakcyjne przyrodniczo i krajobrazowo, zaciszne, otoczone lasem, z potencjałem stworzenie podmiejskiego rancza, w tym zalesienia, wykonania stawów i końcowo wypoczynku. Istnieje także koncepcja wydzielenia i sprzedaży 9 działek po 0,3 ha (3.000 m2) i udział w drodze wewnętrznej, po 20.000,-zł za działkę. Koncepcja realizowana w przypadku zgłoszenia się minimum 5 chętnych do nabycia takich, uroczych działek do rekreacji blisko miast. Przedmiotowa oferta jest ostatnią szansą dla tzw. mieszczuchów, ponieważ od 2016r. w związku z nową ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego, tego typu nieruchomości w zasadzie będą do nabycia tylko dla rolników. Zatem nie czekaj i skorzystaj z okazji, aby stać się właścicielem fajnego miejsca ,,pod miastem".
Więcejadresowo.pl