Działka na sprzedaż

Cieleśnica, bialski, Lubelskie
20,000
2017-11-1
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 10ar, istnieje możliwość wydzielenia większej działki dostosowanej do potrzeb kupującego(cala powierzchnia 3ha) Działka położona jest w bliskiej odległości od lasu w cichej i spokojnej okolicy. Istnieje możliwość podłączenia mediów : woda i prąd. Cena do uzgodnienia.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Cieleśnica, Pow. handlowa sprzedaż

Sprzedam mieszkanie do remontu

Cieleśnica PGR, bialski, Lubelskie
3 pokoje
48.8 m²
40,000
2017-11-16
Sprzedam ładne, słoneczne mieszkanie w Cieleśnicy PGR, 20km od Białej Podlaskiej, do przejścia granicznego w Terespolu - 25km. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym, znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z WC. Do mieszkania należy również piwnica, ogródek i budynek gospodarczy(garaż) o pow. 21m. Mieszkanie jest do generalnego remontu. Bardzo niskie opłaty, piękna i spokojna okolica, dobry dojazd drogą asfaltową.
Więcejolx.pl

dom wolnostojący · 280 m²

Cieleśnica, Cieleśnica
280 m²
300,000
2017-10-20
Sprzedam dom piętrowy, ocieplony wraz z budynkami gospodarczymi. Dom znajduję się około 20km od Białej Podlaskiej. UWAGA: jest możliwość zakupu wraz z ziemią oraz lasem w całości! Działka położona w bardzo cichej, przyjaznej i atrakcyjnej okolicy. Miejsce pozytywnej energii, okolica spokojna, miłe sąsiedztwo. Dom wolnostojący z garażem. Pomieszczenia: 5pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, garaż, piwnica, kotłownia, pomieszczenie na węgiel, strych, 2 duże tarasy. Rozmieszczenie: przejście z piwnicy do garażu Piec centralnego ogrzewania. W skład siedliska wchodzi obora murowana, stodoła drewniana, szopy, piwnica murowana, sad owocowy, ogród. Jest możliwość dosłania większej ilości zdjęć.
Więcejadresowo.pl