Witam, Sprzedam działkę rekreacyjno -budowlaną, jest to stare siedlisko. Położona w gminie Mordy na trasie Siedlce- Hołóbla
Czepielin, siedlecki, Mazowieckie
320 000
7.06.2018
Więcejolx.pl
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Czepielin- Kolonia. Dojazd do działki: droga betonowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 17300 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od centrum Siedlec: około 15 km. Sąsiedztwo: pola, zabudowa wolnostojąca. Rekreacja: pola, las. Link do oferty: *** OPIEKUN OFERTY: --------------------Piotr Sienicki (LOCK) ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
mazowieckie,Czepielin - Kolonia,Czepielin - Kolonia
182 000
26.02.2018
Więcejdomiporta.pl
Tanio Wspaniała, duża działka budowlano - inwestycyjna z możliwością podziału przy drodze asfaltowejTyp własności: Odrębna własność. Działka niedaleko Siedlec - Czepielin - Kolonia z dobrym dojazdem. Cicha spokojna okolica. Działka płaska bez żadnych zarośli. Na działce jest już skrzynka z prądem. Możliwość podziału na mniejsze działki.Bardzo dobra cena,Na mamy jeszcze 1 podobną działkę w tej okolicy. (...) Pokaż więcej Tanio Wspaniała, duża działka budowlano - inwestycyjna z możliwością podziału przy drodze asfaltowejTyp własności: Odrębna własność. Działka niedaleko Siedlec - Czepielin - Kolonia z dobrym dojazdem. Cicha spokojna okolica. Działka płaska bez żadnych zarośli. Na działce jest już skrzynka z prądem. Możliwość podziału na mniejsze działki.Bardzo dobra cena,Na mamy jeszcze 1 podobną działkę w tej okolicy.Więcej zdjęć i plan powierzchni na /NADU277ZADZWOŃ: . Czekamy na telefon od Ciebie. -Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: największy wybór na rynku elastyczne podejście do Klienta bezpieczeństwo transakcji możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych doświadczeni doradcyPomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Czepielin, mazowieckie
173 000
20.01.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl