Complain
Działki położone przy drodze wojewódzkiej 843 w pobliżu lotniska i budynków Uczelni PWSZ w Chełmie. Teren idealnie nadaje się pod budowę osiedla domów jedno lub wielorodzinnych np. dla pracowników lotniska i uczelni. Działki wydzielone z wytyczoną drogą wewnętrzną.Dopuszczalna zabudowa: zagrodowa, jednorodzinna, gospodarstwa agroturystyczne, zabudowa rekreacyjna, składy, magazyny, hurtownie, usługi komercyjne, usługi nieuciążliwe nie wymagające sporządzenia raportu oddziaływania na środowisko. Podana cena jest wartością BRUTTO - sprzedaż na fakturę VAT.
Powiat Chełmski, Depułtycze Królewskie
825 000 zł
15.10.2018
Więcejmorizon.pl
Complain
Położone przy drodze wojewódzkiej 843 w pobliżu lotniska i budynków Uczelni PWSZ w Chełmie Działka mieszkaniowo - usługowa. Typ własności: Odrębna własność. Teren idealnie nadaje się pod budowę osiedla domów jedno lub wielorodzinnych np. dla pracowników lotniska i uczelni. Działki wydzielone z wytyczoną drogą wewnętrzną.Dopuszczalna zabudowa: zagrodowa, jednorodzinna, gospodarstwa agroturystyczne, zabudowa rekreacyjna, składy, magazyny, hurtownie, usługi komercyjne, usługi nieuciążliwe nie wymagające sporządzenia raportu oddziaływania na środowisko Podana cena jest wartością BRUTTO - sprzedaż na fakturę VAT. Na www.metrohouse.pl mamy jeszcze 2 podobne działki w tej okolicy. Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/XESA777 ZADZWOŃ: 600 pokaż telefon . Czekamy na telefon od Ciebie. --- Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to: • największy wybór na rynku • elastyczne podejście do Klienta • bezpieczeństwo transakcji • możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych • doświadczeni doradcy Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lubelskie,Depułtycze Królewskie,Chełm
825 000 zł
23.07.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Położone przy drodze wojewódzkiej 843 w pobliżu lotniska i budynków Uczelni PWSZ w Chełmie Teren idealnie nadaje się pod budowę osiedla domów jedno lub wielorodzinnych np. dla pracowników lotniska i uczelni. Działki wydzielone z wytyczoną drogą wewnętrzną.Dopuszczalna zabudowa: zagrodowa, jednorodzinna, gospodarstwa agroturystyczne, zabudowa rekreacyjna, składy, magazyny, hurtownie, usługi komercyjne, usługi nieuciążliwe nie wymagające sporządzenia raportu oddziaływania na środowisko Podana cena jest wartością BRUTTO - sprzedaż na fakturę VAT. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Sprzedaż, działka, Chełmski, Chełm gm, Depułtycze Królewskie,Depułtycze królewskie
825 000 zł
14.07.2018
Więcejmetrohouse.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more