Sprzedam działkę budowlaną na Krościenku Wyżnym przy ul Wąskiej, 14a., usytuowaną między ul. Brzozowską i Wąską. Działka jest wymiarowa, kształt prostokąta, położona na równym, płaskim terenie w pięknej okolicy. Działka nie jest porośnięta drzewostanem, w okolicy z jednej strony zabudowa domami jednorodzinnymi, z drugiej wolna, malownicza przestrzeń. Dojazd do ul. Wąskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, stacja benzynowa, apteka, szkoła, przedszkole, urzędy, kościół. W odległości kilkanaście minut samochodem do Krosna.
podkarpackie,Krościenko Wyżne,Wąska
98 000
19.06.2018
Więcejdomiporta.pl
Sprzedam działkę w Bieszczadach, w miejscowości Berezka o powierzchni 3,29 ha z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Możliwość budowy 16 domków rekreacyjnych o powierzchni do 70m2, karczmy do pow. 500m2, domu mieszkalnego i budynków gospodarczych. Działka znajduje się w miejscowości o wzrastającym potencjale turystycznym, leży na lekkim wzniesieniu, co zapewnia piękną panoramę na bieszczadzkie połoniny. Z działki jest około 4km do Polańczyka, 6km do jeziora Solińskiego, 20km do wyciągu narciarskiego Lesko-Ski, 30km do Ustrzyk Dolnych. Można stąd rozpocząć podróż w najpiękniejsze miejsca nie tylko Bieszczad. Działka leży około 30km od granicy z Ukrainą (150km do Lwowa), około 40km do granicy ze Słowacją (70km do Medzilaborce), około 200km do granicy z Węgrami (240km do Tokaju). Bardzo duży potencjał inwestycyjny, możliwość wybudowania pięknego osiedla bieszczadzkiego, z dala od hałasu, w warunkach natury, ciszy i spokoju. Jednocześnie bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym.
Krościenko Wyżne, woj. podkarpackie Krościenko Wyżne, Polska
32900 m²
2 249 000
8.05.2018
Więcejallegro.pl
Opis SPRZEDAM działkę 13 arów bez dojazdu. KROSCIENKO NIZNE WISZE PODKARPACIE Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Krościenko Wyżne
1300 m²
10 000
13.03.2018
Więcejadresowo.pl
Opis SPRZEDAM działkę 13 arów bez dojazdu. KROSCIENKO NIZNE WISZE PODKARPACIE Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Krościenko Wyżne
1300 m²
10 000
23.01.2018
Więcejadresowo.pl
Sprzedam działkę budowlaną nr 2850/7 w atrakcyjnej i prestiżowej okolicy Krosna tzw. Dębinie (powiat krośnieński, gmina Krościenko Wyżne, dolina Wisłoka). Działka o powierzchni 871 m2 przy ulicy Grunwaldzkiej w kształcie prostokąta, z drogą dojazdową. Wszystkie media na działce lub przy działce. Wg planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie Park Leśny „Dębina” i zabudowa domków jednorodzinnych. Działka oferuje ciszę i spokój, przy jednoczesnym dostępie do niezbędnej infrastruktury przyjaznej mieszkańcom gminy Krościenko Wyżne (szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, biblioteka, infrastruktura sportowa i rekreacyjna, ścieżki rowerowe). Mniej niż 5 km do rynku w Krośnie! Doskonałe miejsce pod wymarzony dom. W celu otrzymania mapy z zaznaczeniem lokalizacji działki oraz przebiegu mediów, bardzo proszę o wysłanie swojego smsem adresu e-mail na podany wyżej numer telefonu.
119 000
28.06.2018
Więcejoglaszamy24.pl
Sprzedam dom znajdujący się w bliskiej odległości od miasta Krosna w miejscowości Krościenko Wyżne. Dom wolnostojący posadowiony na działce 23,5 ara o powierzchni 480m2 (budynek 19,80m na 12m) wybudowany w 1992 roku. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z częściowym podpiwniczeniem i przestrzennym garażem. Dom ma więcej niż 10 pomieszczeń. Wybudowany z pustaka, kryty blachą, okna plastikowe. Wyposażony w prąd, gaz, wodę, kanalizację. Działka ogrodzona siatką mająca dwie drewniane bramy, posiada dwie drogi dojazdowe utwardzone, jest to teren zamknięty. Okolica cicha i spokojna. Niedaleko od działki znajduję się park leśny, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, apteka, salon fryzjersko-kosmetyczny. Więcej informacji pod numerem telefonu właściciela nieruchomości.
Krościenko Wyżne (powiat Krośnieński)
5 pokoi
480 m²
485 000
4.06.2018
Więcejlento.pl
Sprzedam dom znajdujący się w bliskiej odległości od miasta Krosna w miejscowości Krościenko Wyżne. Dom wolnostojący posadowiony na działce 23,5 ara o powierzchni 480m2 (budynek 19,80m na 12m) wybudowany w 1992 roku. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z częściowym podpiwniczeniem i przestrzennym garażem. Dom ma więcej niż 10 pomieszczeń dlatego powyżej zostało zaznaczone więcej niż 6 pokoi. Wybudowany z pustaka, kryty blachą, okna plastikowe. Wyposażony w prąd, gaz, wodę, kanalizację. Działka ogrodzona zamknięta posiada dwie drogi dojazdowe utwardzone. Okolica cicha i spokojna. Niedaleko od działki znajduję się park leśny, przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, apteka, salon fryzjersko-kosmetyczny. Więcej informacji pod numerem telefony właściciela nieruchomości.
Krosno , Podkarpackie
6 pokoi
480 m²
485 000
3.06.2018
Więcejgumtree.pl
Sprzedam działkę budowlaną na Krościenko Wyżnym przy ul Wąskiej, 14a., usytuowaną między ul. Brzozowską i Wąską. Działka jest wymiarowa, ma kształt prostokąta, położona na równym, płaskim terenie w ładnej, spokojnej okolicy. Działka nie jest porośnięta drzewostanem, w okolicy z jednej strony zabudowa domami jednorodzinnymi, z drugiej wolna, malownicza przestrzeń. Dojazd do ul. Wąskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, stacja benzynowa, apteka, szkoła, przedszkole, urzędy, kościół. W odległości kilkanaście minut samochodem do Krosna. Proszę o kontakt bezpośredni pod nr. 728316548
Krosno , Podkarpackie
98 000
19.06.2018
Więcejgumtree.pl
Oferujemy do sprzedaży dom położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Krościenko Wyżne. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 13,12ar. Dom drewniano- murowany, kryty eternitem. W domu zostały wymienione okna na PCV. Budynek wyposażony jest w następujące media: prąd, gaz, wodę ze studni (brak hydrofora). Brak uregulowanego dojazdu do domu. (...) Pokaż więcej Oferujemy do sprzedaży dom położony na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Krościenko Wyżne. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 13,12ar. Dom drewniano- murowany, kryty eternitem. W domu zostały wymienione okna na PCV. Budynek wyposażony jest w następujące media: prąd, gaz, wodę ze studni (brak hydrofora). Brak uregulowanego dojazdu do domu. Więcej aktualnych ofert dostępne na stronie Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BIURO KROŚNIEŃSKIE NIERUCHOMOŚCI KROSNO, UL. PAWŁA Z KROSNA 8 KROSNO, UL. STASZICA 19/4 KOM. TEL. e-mail:
Krościenko Wyżne, podkarpackie
5 pokoi
70 m²
70 000
5.05.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more