Nic nie znaleziono
Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Łęg na ul. Sołtysowskiej. Umeblowane w połowie ( brak łóżka w małym pokoju i sypialni). Przed i za blokiem znajduje się parking. Mieszkanie ładne i przestronne. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego, kameralnego bloku z winda, monitoringiem i ochrona. Mieszkanie jest po remoncie. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie ma 63m2 i składa się z : - salonu z wyjściem na balkon, w salonie znajdują się 2 komody, szafka pod telewizor, stoliczek, stół z 6 krzesłami, narożnik, klimatyzacja. Na balkonie znajduje się stoliczek i 2 krzesełka. - kuchnia jest wyposażona w meble na zamówienie. Sprzęt agd: kuchenka elektryczna z piekarnikiem, okap, zmywarka, lodówka, mikrofala, czajnik. Dodatkowo naczynia, sztućce, chlebak. - sypialnia z biurkiem i fotelem obrotowym. Z sypialni wejście do garderoby - długi przedpokój z szafa wnękowa, w której znajduje się odkurzacz, i reszta sprzętu pomagające utrzymać czystość - łazienka z WC z wanną, zlewem , toaleta, pralka, suszarka na ubrania - mały pokój z meblami w zabudowie ( wielka szafa, komoda, półki i stolik nocny). Komunikacja miejska : Autobusy :113,103,174 przystanek sikorki, sołtysowska osiedle, na zaleczu. OK. 10-12 min. Przystanek centralna tramwaje :1,14,22. Bliskość sklepów i innych: żabka, fresh market, piekarnia i cukiernia, fryzjer, bankomat, biedronka. Interesuje nas wynajem długoterminowy. Umowa o wynajem okazjonalny. Miesięczna cena najmu: 2000 zł. +czynsz administracyjny( wysokość w zależności od ilości zamieszkałych osób od 470 zł.) w tym ogrzewanie z kotłowni gazowej w bloku, zaliczka na wodę, śmieci, fundusz remontowy i fundusz zieleni, ochrona + prąd wg zużycia + 2 razy w roku rozliczenie za wodę i ogrzewanie. Kontakt w sprawie wynajmu 518163645 . Kaucja w wysokości 1 czynszu ( 2000 zł.)
Kraków , Małopolskie
3 pokoje
63 m²
2 000
3.07.2018
Więcejgumtree.pl
Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Łęg na ul. Soltysowskiej. Umeblowane w połowie ( brak łóżek). Przed i za blokiem znajduje się parking. Mieszkanie ładne i przestronne. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego, kameralnego bloku z winda, monitoringiem i ochrona. Mieszkanie jest po remoncie. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie ma 63m2 i składa się z : - salonu z wyjściem na balkon, w salonie znajdują się 2 komody, szafka pod telewizor, stoliczek, stół z 6 krzesłami, klimatyzacja. Na balkonie znajduje się stoliczek i 2 krzesełka. - kuchnia jest wyposażona w meble na zamówienie. Sprzęt agd: kuchenka elektryczna z piekarnikiem, okap, zmywarka, lodówka, mikrofala, czajnik. Dodatkowo naczynia, sztućce, chlebak. - sypialnia z biurkiem i fotelem obrotowym. Z sypialni wejście do garderoby - długi przedpokój z szafa wnękowa, w której znajduje się odkurzacz, i reszta sprzętu pomagające utrzymać czystość - łazienka z WC z wanną, zlewem , toaleta, pralka, suszarka na ubrania - mały pokój z meblami w zabudowie ( wielka szafa, komoda, półki i stolik nocny). Komunikacja miejska : Autobusy :113,103,174 przystanek sikorki, soltysowska osiedle, na zaleczu. OK. 10-12 min. Przystanek centralna tramwaje :1,14,22. Bliskość sklepów i innych: żabka, fresh market, piekarnia i cukiernia, fryzjer, bankomat, biedronka. Interesuje nas wynajem długoterminowy. Umowa o wynajem okazjonalny. Miesięczna cena najmu: 2000 zł. +czynsz administracyjny( wysokość w zależności od ilości zamieszkałych osób od 470 zł.) w tym ogrzewanie z kotłowni gazowej w bloku, zaliczka na wodę, śmieci, fundusz remontowy i fundusz zieleni, ochrona + prąd wg zużycia + 2 razy w roku rozliczenie za wodę i ogrzewanie. Kontakt w sprawie wynajmu 518163645 . Kaucja w wysokości 1 czynszu ( 2000 zł.)
Kraków , Małopolskie
3 pokoje
63 m²
2 000
2.07.2018
Więcejgumtree.pl
Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Łęg na ul. Sołtysowskiej. Umeblowane w połowie ( brak łóżka w małym pokoju i sypialni). Przed i za blokiem znajduje się parking. Mieszkanie ładne i przestronne. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego, kameralnego bloku z winda, monitoringiem i ochrona. Mieszkanie jest po remoncie. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie ma 63m2 i składa się z : - salonu z wyjściem na balkon, w salonie znajdują się 2 komody, szafka pod telewizor, stoliczek, stół z 6 krzesłami, narożnik, klimatyzacja. Na balkonie znajduje się stoliczek i 2 krzesełka. - kuchnia jest wyposażona w meble na zamówienie. Sprzęt agd: kuchenka elektryczna z piekarnikiem, okap, zmywarka, lodówka, mikrofala, czajnik. Dodatkowo naczynia, sztućce, chlebak. - sypialnia z biurkiem i fotelem obrotowym. Z sypialni wejście do garderoby - długi przedpokój z szafa wnękowa, w której znajduje się odkurzacz, i reszta sprzętu pomagające utrzymać czystość - łazienka z WC z wanną, zlewem , toaleta, pralka, suszarka na ubrania - mały pokój z meblami w zabudowie ( wielka szafa, komoda, półki i stolik nocny). Komunikacja miejska : Autobusy :113,103,174 przystanek sikorki, sołtysowska osiedle, na zaleczu. OK. 10-12 min. Przystanek centralna tramwaje :1,14,22. Bliskość sklepów i innych: żabka, fresh market, piekarnia i cukiernia, fryzjer, bankomat, biedronka. Interesuje nas wynajem długoterminowy. Umowa o wynajem okazjonalny. Miesięczna cena najmu: 2000 zł. +czynsz administracyjny( wysokość w zależności od ilości zamieszkałych osób od 470 zł.) w tym ogrzewanie z kotłowni gazowej w bloku, zaliczka na wodę, śmieci, fundusz remontowy i fundusz zieleni, ochrona + prąd wg zużycia + 2 razy w roku rozliczenie za wodę i ogrzewanie. Kontakt w sprawie wynajmu . Kaucja w wysokości 1 czynszu ( 2000 zł.)
Kraków, Małopolskie, Czyżyny
3 pokoje
63 m²
2 000
25.06.2018
Więcejolx.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more