Mieszkanie dwupoziomowe z osobnym wejściem. Świeżo po remoncie. Dogodna lokalizacja 200m od trasy Koszalin-Kołobrzeg. Na górze salon z dwoma łóżkami + kanapa dwuosobowa + balkon. Na dole możliwość spania dla 1 osoby oraz łazienka z wanną i wyposażona kuchnia. Ogrzewanie gazowe. Do kwoty wynajmu należy doliczyć koszty zużytej energii elektrycznej. W pobliżu: -200m Sklep spożywczy, Apteka, Ośrodek zdrowia, Poczta, PSB Mrówka, -400 m Sala Królestwa, -5 km do plaży (Sarbinowo), -9 km do Mielna, -12 km do latarni morskiej w Gąskach, -15 km do Koszalina, -30 km do Kołobrzegu. W cenie 1 miejsce parkingowe. Zakaz palenia tytoniu na całej posesji. UWAGA! Mieszkanie do wynajęcia tylko na krótki pobyt (tj.do 4 tygodni). Cena do negocjacji w przypadku większej ilości osób i dłuższym niż weekend czasie wynajmu. Dzieci do 5 lat przy minimum 2 osobach dorosłych - GRATIS !
Będzino (powiat Koszaliński)
2 pokoje
70 m²
25
5.06.2018
Więcejlento.pl
Mieszkanie dwupoziomowe z osobnym wejściem. Świeżo po remoncie. Dogodna lokalizacja 200m od trasy Koszalin-Kołobrzeg. Na górze salon z dwoma łóżkami + możliwość spania dla 1 osoby (lub 2 dzieci) + balkon. Na dole możliwość spania dla 1 osoby oraz łazienka z wanną i wyposażona kuchnia. Ogrzewanie gazowe. W pobliżu: -200m Sklep spożywczy, Apteka, Ośrodek zdrowia, Poczta, PSB Mrówka, -400 m Sala Królestwa, -5 km do plaży (Sarbinowo), -9 km do Mielna, -12 km do latarni morskiej w Gąskach, -15 km do Koszalina, -30 km do Kołobrzegu. W cenie 1 miejsce parkingowe. Zakaz palenia tytoniu na całej posesji. UWAGA! Mieszkanie do wynajęcia tylko na krótki pobyt (tj.do 3 tygodni). Cena do negocjacji w przypadku większej ilości osób i dłuższym terminie wynajmu. Dzieci do 5 lat przy minimum 2 osobach dorosłych - GRATIS !
Będzino, koszaliński, Zachodniopomorskie
25
14.02.2018
Więcejolx.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more