4 pokoje
116 m²
3 000 zł
03.11.2016
Do wynajęcia luksusowe mieszkanie mieszczące się w centrum Bogatyni przy ul. Daszyńskiego o powierzchni użytkowej 116 m2. W mieszkaniu znajduje się: * w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia; * salon - umeblowany wypoczynkiem skórzanym, meblami z drewnianymi wraz z telewizorem * 3 sypialnie w których znajdują się kanapy lub łóżka do spania oraz szafy i komody. * łazienka wyposażona zarówno w wannę jak i prysznic oraz toaletę. * dodatkowa osobna toaleta * duży przedpokój * balkon * podziemny boks garażowy W cenie najmu ujęto koszty opłat i mediów. Mieszkanie do wynajęcia wyłącznie dla pracowników szczebla kierowniczego lub menadżera. Kaucja zwrotna jeden czynsz najmu brutto . Mieszkanie do wydania od zaraz. Przy 3 osobach czynsz najmu wynosi 4 000,00 zł. Cena najmu 3 000,00 zł brutto przy dwóch osobach Pomagamy w uzyskaniu kredytu, posiadamy szeroką ofertę dla firm i osób indywidualnych. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę – Marta Wojtków, nr licencji 20593. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zamieszczone są na podstawie informacji otrzymanych od właściciela.
Więcej gumtree.pl
4 pokoje
87 m²
190 000 zł
03.11.2016
Do sprzedaży słoneczne i jasne mieszkanie mieszczące się w kamienicy na I piętrze przy ul. Dworskiej w Bogatyni. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC przedpokoju o powierzchni użytkowej 86,90m2 oraz pomieszczenia dodatkowego na parterze o powierzchni 30m2. Mieszkanie w standardzie bardzo dobrym, na podłogach w pokojach wykładzina dywanowa i panele w kuchni, łazience i toalecie kafle w przedpokoju wykładzina PCV. Na ścianach w pokojach tynki i gładzie, w łazience, toalecie i kuchni kafelki. Do mieszkania przynależy duży ogród z altanką i garażem typu „blaszak”. Okna PCV, ogrzewanie – własny wymiennik. Kamienica ma wykonany nowy dach, mieszkanie zarządzane przez Wspólnotę Mieszkaniową. Miesięczny czynsz z funduszem mieszkaniowym wynosi 245,00 zł miesięcznie. Mieszkanie do wydania od zaraz. Cena mieszkania 190 000,00 zł Pomagamy w uzyskaniu kredytu, posiadamy szeroką ofertę dla firm i osób indywidualnych. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę – Marta Wojtków, nr licencji 20593. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zamieszczone są na podstawie informacji otrzymanych od właściciela.
Więcej gumtree.pl
4 pokoje
100 m²
250 000 zł
18.10.2016
Do sprzedaży słoneczne i jasne mieszkanie mieszczące się w kamienicy na pierwszym i drugim piętrze przy ul. Zygmuntowskiej w Bogatyni. Mieszkanie o powierzchni 99,6m2 składa się na pierwszym poziomie z 2 pokoi, kuchni i łazienki a na drugim poziomie z salonu i sypialni. Dodatkowo do mieszkania przynależy strych o powierzchni 17,6m2. Mieszkanie w standardzie bardzo dobrym, na ścianach gładzie i tynki, na podłogach panele i kafle. Łazienka z wanną, cała wykafelkowana. Wszystkie okna PCV, ogrzewanie i ciepła woda z własnego wymiennika. W cenie mieszkania zostają meble kuchenne ze sprzętem AGD oraz szafy zabudowane w przedpokoju i w sypialni. Mieszkanie zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową, czynsz z funduszem remontowym ok. 110,00 zł miesięcznie. W kamienicy został przeprowadzony remont dachu i klatek schodowych. Dodatkowo można dokupić murowany garaż na 3 samochody (ok. 50m2) z drzwiami dostosowanymi do wjazdu busa oraz udział w palcu wyłożonego kostką brukową oraz ogrodzonego znajdującego się przed garażem za cenę 30 000,00 zł. Cena mieszkania 250 000,00 zł Pomagamy w uzyskaniu kredytu, posiadamy szeroką ofertę dla firm i osób indywidualnych. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę – Marta Wojtków, nr licencji 20593. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane zamieszczone są na podstawie informacji otrzymanych od właściciela.
Więcej gumtree.pl