Nic nie znaleziono
Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie (3 i 4 piętro) na Winiarach- os. Łokietka. Blok z 2007r. Mieszkanie umeblowane i wyposażone (kuchnia pod zabudowę, zmywarka, lodówka, kuchenka, piekarnik, szafy pod zabudowę typu komandor, łóżko itp.) Mieszkanie posiada dwa duże balkony oraz wyjście na dach. Na pierwszym poziomie jest kuchnia z salonem, garderoba oraz schowek pod schodami, na drugim: dwa pokoje (z roletami zewnętrznymi elektr.) i łazienka z wanną .Do mieszkania przynależy piwnica (4,5m). Ogrzewanie -piec dwufunkcyjny. Niski czynsz do spółdzielni w kwocie 130 zł. Mieszkanie środkowe i ciepłe. Blisko market, kościół, szkoła, przystanek itp.
Gniezno, gnieźnieński, Wielkopolskie
3 pokoje
54 m²
263 000
4.06.2018
Więcejolx.pl
Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie (3 i 4 piętro) na Winiarach. Blok z 2007r. Mieszkanie umeblowane i wyposażone (kuchnia pod zabudowę, zmywarka, lodówka, kuchenka, piekarnik, szafy pod zabudowę typu komandor, łóżko itp.) Mieszkanie posiada dwa duże balkony oraz wyjście na dach. Na pierwszym poziomie jest kuchnia z salonem, garderoba oraz schowek pod schodami, na drugim: dwa pokoje i łazienka z wanną .Do mieszkania przynależy piwnica (4,5m). Ogrzewanie -piec dwufunkcyjny. Niski czynsz do spółdzielni w kwocie 130 zł. Mieszkanie środkowe i ciepłe. Blisko market, kościół, szkoła, przystanek itp. Możliwość obejrzenia w dniu 12.05.2018r, po wcześniejszym umówieniu.
Gniezno, gnieźnieński, Wielkopolskie
3 pokoje
54 m²
265 000
24.04.2018
Więcejolx.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more