Luksusowy apartament do wynajęcia w centrum Mrągowa

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie
300 zł
14.06.2016
Do wynajęcia !!! Na sezon letni! Dla 5 osob!!! .Luksusowy apartament w samym centrum Mrągowa z widokiem na jez.Magistrackie w nowym budynku z 2014 r.Zadbana promenada wokół jeziora, z piękną fontanną, jest jednym z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców i turystów miejscem do spacerowania.Przy jeziorku Magistrackim można odpocząć i zjeść w jednej z kilku restauracji. Nasz apartament dzieli tylko 100 m od mrągowskiego molo przy promenadzie nad słynnym jeziorem Czos. Apartament jest nowy, tak jak wszystkie meble i wyposażenie, nigdy wczesniej nie zamieszkany, standard wykończenia o nowatorskim designie. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łacznej powierzchni 100 m z dwiema łazienkami . Łazienka na pierwszym poziomie wyposażona jest w w narożną wannę, prysznic, wc, bidet oraz pralkę. Apartament posiada kompletnie wyposażoną kuchnię( lodówka z zamrażarką, mała lodówka podblatowa, piekarnik, indukcja,mikrofalówka , naczynia ,sztućce, szklanki, czajnik) ,duzy salon z częścią jadalną (stól plus 6 krzesel) i wypoczynkową (rozkładana sofa z funkcja spania dla dwóch osób, stolik kawowy,panel telewizyjny plus telewizor z kanalami kablowymi) . Z salonu jest wyjście na dwa słoneczne balkony . Na drugim poziomie znajduje sie otwarta, w pełni umeblowana sypialnia plus część wypoczynkowa ( stolik plus sofa z funkcją spania oraz biurko) a także druga łazienka z wanną i wc. Do dyspozycji mieszkańców są rownież pościel ,ręczniki, żelazko, odkurzacz ,stół i krzesła balkonowe Przedpokój składa sie z przestronnej garderoby z wieszakami na odzież i rzeczy osobiste Miejsce polecam dla osób ceniących komfort i nowoczesny styl wykończenia wnętrz. Mieszkanie posiada nowoczesne oswietlenie ledowe , drewniane panele oraz dodatkowe okna dachowe,co czyni je bardzo słonecznym Apartament jest do wynajecia na sezon letni! Cena-400 (doba ) Apartament jest przeznaczony do 5 osob! Więcej informacji pod num tel: Zapraszamy !
Więcej olx.pl

Caloroczny apartament w centrum Mrągowa z widokiem na jezioro

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie
300 zł
23.09.2017
Do wynajęcia!!! Apartament nad jeziorem Magistrackim w sercu Mazur- idealne miejsce na urlop dla rodziny lub przyjaciół! Luksusowy apartament w samym centrum Mrągowa z widokiem na jez.Magistrackie w nowym budynku z 2014 r.Zadbana promenada wokół jeziora, z piękną fontanną, jest jednym z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców i turystów miejscem do spacerowania.Przy jeziorku Magistrackim można odpocząć i zjeść w jednej z kilku restauracji. Otoczenie zieleni ,bliskość placu zabaw i głównych letnich atrakcji ,jest dodatkowym atutem dla rodzin z dziećmi.Nasz apartament dzieli tylko 100 m od mrągowskiego molo przy promenadzie nad słynnym jeziorem Czos. Apartament jest nowy, tak jak wszystkie meble i wyposażenie, nigdy wczesniej nie zamieszkany, standard wykończenia o nowatorskim designie. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łacznej powierzchni 100 m z dwiema łazienkami . Łazienka na pierwszym poziomie wyposażona jest w w narożną wannę, prysznic, wc, bidet oraz pralkę. Apartament posiada kompletnie wyposażoną kuchnię( lodówka z zamrażarką, mała lodówka podblatowa, piekarnik, indukcja,mikrofalówka , naczynia ,sztućce, szklanki, czajnik) ,duzy salon z częścią jadalną (stól plus 6 krzesel) i wypoczynkową (rozkładana sofa z funkcja spania dla dwóch osób, stolik kawowy,panel telewizyjny plus telewizor z kanalami kablowymi) . Z salonu jest wyjście na dwa słoneczne balkony . Na drugim poziomie znajduje sie otwarta, w pełni umeblowana sypialnia z podwójnym łóżkiem plus część wypoczynkowa ( stolik plus sofa z funkcją spania oraz biurko) a także druga łazienka z wanną i wc. Do dyspozycji gości są rownież pościel ,ręczniki, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz ,stół i krzesła balkonowe. Przedpokój składa sie z przestronnej garderoby z wieszakami na odzież i rzeczy osobiste Miejsce polecam dla osób ceniących komfort mieszkania i nowoczesny styl wykończenia wnętrz. Mieszkanie posiada nowoczesne oswietlenie ledowe , drewniane panele oraz dodatkowe okna dachowe,co czyni je bardzo słonecznym. Apartament jest przeznaczony dla max 5 osób. Idealne miejsce dla dwóch rodzin lub przyjaciół Cena za dobe- 300 zł W dniach: 1-3. 07 8-9. 07 28-30 .07 4-8 . 08 12-13 .08 400 zl( doba) Od 1 wszego września możliwosc wynajęcia apartamentu na okres do 31 maja Wiecej informacji pod num. tel: Zapraszamy
Więcej olx.pl

Caloroczny , luksusowy apartament w centrum Mragowa

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie
300 zł
15.09.2017
Do wynajęcia!!! Apartament nad jeziorem Magistrackim w sercu Mazur- idealne miejsce na urlop dla rodziny lub przyjaciół! Luksusowy apartament w samym centrum Mrągowa z widokiem na jez.Magistrackie w nowym budynku z 2014 r.Zadbana promenada wokół jeziora, z piękną fontanną, jest jednym z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców i turystów miejscem do spacerowania.Przy jeziorku Magistrackim można odpocząć i zjeść w jednej z kilku restauracji. Otoczenie zieleni ,bliskość placu zabaw i głównych letnich atrakcji ,jest dodatkowym atutem dla rodzin z dziećmi.Nasz apartament dzieli tylko 100 m od mrągowskiego molo przy promenadzie nad słynnym jeziorem Czos. Apartament jest nowy, tak jak wszystkie meble i wyposażenie, nigdy wczesniej nie zamieszkany, standard wykończenia o nowatorskim designie. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łacznej powierzchni 100 m z dwiema łazienkami . Łazienka na pierwszym poziomie wyposażona jest w w narożną wannę, prysznic, wc, bidet oraz pralkę. Apartament posiada kompletnie wyposażoną kuchnię( lodówka z zamrażarką, mała lodówka podblatowa, piekarnik, indukcja,mikrofalówka , naczynia ,sztućce, szklanki, czajnik) ,duzy salon z częścią jadalną (stól plus 6 krzesel) i wypoczynkową (rozkładana sofa z funkcja spania dla dwóch osób, stolik kawowy,panel telewizyjny plus telewizor z kanalami kablowymi) . Z salonu jest wyjście na dwa słoneczne balkony . Na drugim poziomie znajduje sie otwarta, w pełni umeblowana sypialnia z podwójnym łóżkiem plus część wypoczynkowa ( stolik plus sofa z funkcją spania oraz biurko) a także druga łazienka z wanną i wc. Do dyspozycji gości są rownież pościel ,ręczniki, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz ,stół i krzesła balkonowe. Przedpokój składa sie z przestronnej garderoby z wieszakami na odzież i rzeczy osobiste Miejsce polecam dla osób ceniących komfort mieszkania i nowoczesny styl wykończenia wnętrz. Mieszkanie posiada nowoczesne oswietlenie ledowe , drewniane panele oraz dodatkowe okna dachowe,co czyni je bardzo słonecznym. Apartament jest przeznaczony dla max 5 osób. Idealne miejsce dla dwóch rodzin lub przyjaciół Cena za dobe- 300 zł w dniach: 1- 3.07 9.07 28-30.07 4-7.08 12-13.08 -400 zl( doba) Wiecej informacji pod num. tel: , Od 1 wrzesnia mozliwosc wynajecia apartamentu na okres do 31 maja Zapraszamy!
Więcej olx.pl

Luksusowy Apartament do wynajecia w centrum Mrągowa

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie
2 000 zł
15.09.2017
Do wynajęcia!!! Dwupoziomowy Apartament nad jeziorem Magistrackim w Mragowie UWAGA ! DOSTEPNY NA OKRES : WRZESIEN 2017- CZERWIEC 2018 Luksusowy apartament w samym centrum Mrągowa z widokiem na jezioro. Apartament jest nowy, w budynku z 2015 roku z domofonem. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łacznej powierzchni 100 m2 z dwiema łazienkami. Łazienka na pierwszym poziomie wyposażona jest w w narożną wannę, prysznic, wc, bidet oraz pralkę. Apartament posiada kompletnie wyposażoną kuchnię ( lodówka z zamrażarką, mała lodówka podblatowa, piekarnik, indukcja, mikrofalówka, naczynia, sztućce, szklo, itp.) ,duzy salon z częścią jadalną (stól plus 6 krzesel) i wypoczynkową (rozkładana sofa z funkcja spania dla dwóch osób, stolik kawowy, panel telewizyjny plus telewizor z kanalami kablowymi.) . Z salonu jest wyjście na dwa słoneczne balkony z widokiem na jezioro. Na drugim poziomie znajduje sie otwarta, w pełni umeblowana sypialnia z podwójnym łóżkiem plus część wypoczynkowa ( stolik plus sofa z funkcją spania oraz biurko) a także druga łazienka z wanną, umywalka i wc. Do dyspozycji są rownież pościel, ręczniki, serwetki, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz, stół i krzesła balkonowe. Przedpokój składa sie z przestronnej garderoby z wieszakami na odzież i rzeczy osobiste. Apartament wyroznia wysoki standard wykonczenia. W budynku znajduje sie m.in. oddzial Banku PKO BP Zapraszamy do kontaktu firmy, osoby planujace inwestycje w Mragowie, ktore szukaja apartamentu o wysokim standardzie do zamieszkania w centrum miasta na czas okreslony w ogloszeniu. Wynajecie apartamentu potwierdzone bedzie Umowa Najmu W cene wliczony jest czynsz, woda i media. Wiecej informacji pod numer. tel: Zapraszamy!!!
Więcej olx.pl

Luksusowy apartament w centrum Mragowa z widokiem na jezioro

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie
300 zł
01.09.2017
Do wynajęcia!!! Apartament nad jeziorem Magistrackim w sercu Mazur- idealne miejsce na urlop dla rodziny lub przyjaciół! Luksusowy apartament w samym centrum Mrągowa z widokiem na jez.Magistrackie w nowym budynku z 2014 r.Zadbana promenada wokół jeziora, z piękną fontanną, jest jednym z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców i turystów miejscem do spacerowania.Przy jeziorku Magistrackim można odpocząć i zjeść w jednej z kilku restauracji. Otoczenie zieleni ,bliskość placu zabaw i głównych letnich atrakcji ,jest dodatkowym atutem dla rodzin z dziećmi.Nasz apartament dzieli tylko 100 m od mrągowskiego molo przy promenadzie nad słynnym jeziorem Czos. Apartament jest nowy, tak jak wszystkie meble i wyposażenie, nigdy wczesniej nie zamieszkany, standard wykończenia o nowatorskim designie. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łacznej powierzchni 100 m z dwiema łazienkami . Łazienka na pierwszym poziomie wyposażona jest w w narożną wannę, prysznic, wc, bidet oraz pralkę. Apartament posiada kompletnie wyposażoną kuchnię( lodówka z zamrażarką, mała lodówka podblatowa, piekarnik, indukcja,mikrofalówka , naczynia ,sztućce, szklanki, czajnik) ,duzy salon z częścią jadalną (stól plus 6 krzesel) i wypoczynkową (rozkładana sofa z funkcja spania dla dwóch osób, stolik kawowy,panel telewizyjny plus telewizor z kanalami kablowymi) . Z salonu jest wyjście na dwa słoneczne balkony . Na drugim poziomie znajduje sie otwarta, w pełni umeblowana sypialnia z podwójnym łóżkiem plus część wypoczynkowa ( stolik plus sofa z funkcją spania oraz biurko) a także druga łazienka z wanną i wc. Do dyspozycji gości są rownież pościel ,ręczniki, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz ,stół i krzesła balkonowe. Przedpokój składa sie z przestronnej garderoby z wieszakami na odzież i rzeczy osobiste Miejsce polecam dla osób ceniących komfort mieszkania i nowoczesny styl wykończenia wnętrz. Mieszkanie posiada nowoczesne oswietlenie ledowe , drewniane panele oraz dodatkowe okna dachowe,co czyni je bardzo słonecznym. Apartament jest przeznaczony dla max 5 osób. Idealne miejsce dla dwóch rodzin lub przyjaciół Cena za dobe- 300 zł w dniach: 1- 3.07 9.07 28-30.07 4-7.08 12-13.08 -400 zl( doba) Wiecej informacji pod num. tel: , Od 1 wrzesnia mozliwosc wynajecia apartamentu na okres do 31 maja Zapraszamy!
Więcej olx.pl

Luksusowy Apartament do wynajecia w centrum Mrągowa

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie
2 000 zł
01.09.2017
Do wynajęcia!!! Dwupoziomowy Apartament nad jeziorem Magistrackim w Mragowie UWAGA! NA OKRES WRZESIEN-CZERWIEC Luksusowy apartament w samym centrum Mrągowa z widokiem na jezioro Apartament jest nowy , w budynku z 2014 roku z domofonem. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łacznej powierzchni 100 m z dwiema łazienkami . Łazienka na pierwszym poziomie wyposażona jest w w narożną wannę, prysznic, wc, bidet oraz pralkę. Apartament posiada kompletnie wyposażoną kuchnię( lodówka z zamrażarką, mała lodówka podblatowa, piekarnik, indukcja,mikrofalówka , naczynia ,sztućce, szklanki, czajnik) ,duzy salon z częścią jadalną (stól plus 6 krzesel) i wypoczynkową (rozkładana sofa z funkcja spania dla dwóch osób, stolik kawowy,panel telewizyjny plus telewizor z kanalami kablowymi) . Z salonu jest wyjście na dwa słoneczne balkony . Na drugim poziomie znajduje sie otwarta, w pełni umeblowana sypialnia z podwójnym łóżkiem plus część wypoczynkowa ( stolik plus sofa z funkcją spania oraz biurko) a także druga łazienka z wanną i wc. Do dyspozycji są rownież pościel ,ręczniki, żelazko, deska do prasowania, odkurzacz ,stół i krzesła balkonowe. Przedpokój składa sie z przestronnej garderoby z wieszakami na odzież i rzeczy osobiste Apartamet wyroznia wysoki standard wykonczenia. W budynku znajduje sie min. oddzial banku PKO BP Zapraszamy do kontaktu firmy , osoby planujace inwestycje w Mragowie , ktore szukaja apartamentu do zamieszkania na czas okreslony Wynajecie apartamentu potwierdzone bedzie Umowa Najmu Cena 2000 plus oplaty Wiecej informacji pod num. tel: Zapraszamy!
Więcej olx.pl

Sprzedam mieszkanie

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie
3 pokoje
65,77 m²
285 000 zł
12.07.2016
Mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem, przynależnym do niego miejscem parkingowym oraz udziałem w pomieszczeniu gospodarczym. Położone przy ul. Wojska Polskiego. Cicha spokojna okolica, zadbane osiedle z placem zabaw. W okolicy infrastruktura sportowa ( orlik, hale sportowe, bieżnia) centra handlowe, szkoły i przedszkola. Niski czynsz w który jest wliczone: woda ciepła (z sieci), woda zimna, c.o. (z sieci), wywóz nieczystości, wynagrodzenie zarządcy. Duże zwroty z opłat za ogrzewanie. Mieszkanie składa się z: - salonu z dużym oknem z drzwiami przesuwnymi (bezpośrednie wyjście na ogród) połączony z aneksem kuchennym (meble i wyposażenie pod zabudowę) obrazy, - pokoju dziecięcego z szafą pod zabudowę i biurkiem, - antresoli stanowiącej dodatkową przestrzeń do dowolnej aranżacji - sypialni z dwiema obszernymi garderobami, - schodów dębowych na konstrukcji stalowej, - łazienki (bidet, miska ustępowa, umywalka, prysznic) - przedpokoju z szafą, komodą i lustrem. Ogród w pełni zagospodarowany o powierzchni 50 m2, nawierzchnia granitowa z odwodnieniem. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, gotowe do zamieszkania. Istnieje możliwość sprzedaży z pełnym wyposażeniem. Dostępne od lutego 2017 r. W sprawie oglądania proszę się kontaktować pod nr tel
Więcej olx.pl