Mieszkanie 80 m2 do wynajęcia, Rakoniewice

Piotrowo Wielkie, grodziski, Wielkopolskie
4 pokoje
80 m²
1,000
2018-2-12
Wynajmę nowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku dwurodzinnym. Mieszkanie ma osobne wejście, 3 sypialnie, salon, kuchnia plus szafki kuchenne( do dogadania), łazienka z prysznicem, wiatrołap. Całość 80m2. Centralne ogrzewanie, opalane przez właściciela. Piec eko-groszek. Na opłaty dodatkowe składają się prąd, woda, szambo, śmieci, ogrzewanie. Miejsce na parkowanie dwóch samochodów. Mieszkanie znajduje się 1,5 km od Rakoniewic w miejscowości Piotrowo Wielkie. Miejsce na zabawę dla dzieci. W razie pytań i ewentualnych nie jasności proszę o tel. Zapraszam do oglądania. Kaucja 1500zł Mieszkanie dostępne od zaraz.
Więcejolx.pl

Mieszkanie 80m2 Rakoniewice

Piotrowo Wielkie, grodziski, Wielkopolskie
4 pokoje
80 m²
1,300
2018-1-14
Wynajmę nowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku dwurodzinnym. Mieszkanie ma osobne wejście, 3 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka z prysznicem, wiatrołap. Całość 80m2. Centralne ogrzewanie, opalane przez właściciela. Piec eko-groszek. Na opłaty dodatkowe składają się prąd, woda, szambo, śmieci, ogrzewanie ok. 200zł na miesiąc przez cały rok. Na koniec roku wyrównanie. Miejsce na parkowanie dwóch samochodów. Mieszkanie znajduje się 1,5 km od Rakoniewic w miejscowości Piotrowo Wielkie. Kaucja 2000zł Mieszkanie dostępne od zaraz.
Więcejolx.pl

Mieszkanie 80m2 do wynajęcia, Rakoniewice

Piotrowo Wielkie, grodziski, Wielkopolskie
4 pokoje
80 m²
1,150
2018-1-24
Wynajmę nowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku dwurodzinnym. Mieszkanie ma osobne wejście, 3 sypialnie, salon, kuchnia plus szafki kuchenne( do dogadania), łazienka z prysznicem, wiatrołap. Całość 80m2. Centralne ogrzewanie, opalane przez właściciela. Piec eko-groszek. Na opłaty dodatkowe składają się prąd, woda, szambo, śmieci, ogrzewanie ok. 200zł na miesiąc przez cały rok. Na koniec roku wyrównanie. Miejsce na parkowanie dwóch samochodów. Mieszkanie znajduje się 1,5 km od Rakoniewic w miejscowości Piotrowo Wielkie. Miejsce na zabawę dla dzieci. W razie pytań i ewentualnych nie jasności proszę o tel. Zapraszam do negocjacji i oglądania. Kaucja 2000zł Mieszkanie dostępne od zaraz.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Rakoniewice, Mieszkanie wynajem, pokoje: 4