WYNAJMĘ tanio mieszkanie Skarżysko Kamienna centrum dla firmy

Skarżysko-Kamienna, skarżyski, Świętokrzyskie
2 pokoje
48 m²
2 600 zł
15.10.2017
Mieszkanie ma 48 m2, dwa pokoje nieumeblowane (możliwe doposażenie) w tym salon, osobna spora kuchnia. Kuchnia częściowo umeblowana, wyposażona jest w meble wraz z nowym sprzętem AGD : kuchnia gazowa, lodówka, czajnik. W przedpokoju znajduję się zabudowa z pawlaczami, w łazience prysznic, pełna glazura umywalka wraz z WC. W pokojach oraz w kuchni okna PCV. Na podłodze panele oraz glazura. Mieszkanie posiada instalację do podłączenia się do Internetu oraz telewizji kablowej, domofon, C.O. miejskie, ciepła woda z sieci, liczniki wody oraz C.O. W mieszkaniu jest 6 łóżek istnieje możliwość doposażenia lokalu. Blok po termomodernizacji. Blisko jest plac zabaw, basen, w pobliżu przedszkole, szkoła, kościół, sklepy spożywcze, szpital, przychodnie i parking strzeżony. Mieszkanie ładne, jasne, okolica spokojna.
Więcej olx.pl

WYNAJMĘ tanio mieszkanie Skarżysko Kamienna centrum dla firmy

Skarżysko-Kamienna, skarżyski, Świętokrzyskie
2 pokoje
48 m²
2 200 zł
14.01.2016
Mieszkanie ma 48 m2, dwa pokoje nieumeblowane (możliwe doposażenie) w tym salon, osobna spora kuchnia. Kuchnia częściowo umeblowana, wyposażona jest w meble wraz z nowym sprzętem AGD : kuchnia gazowa, lodówka, czajnik. W przedpokoju znajduję się zabudowa z pawlaczami, w łazience prysznic, pełna glazura umywalka wraz z WC. W pokojach oraz w kuchni okna PCV. Na podłodze panele oraz glazura. Mieszkanie posiada instalację do podłączenia się do Internetu oraz telewizji kablowej, domofon, C.O. miejskie, ciepła woda z sieci, liczniki wody oraz C.O. W mieszkaniu jest 6 łóżek istnieje możliwość doposażenia lokalu. Blok po termomodernizacji. Blisko jest plac zabaw, basen, w pobliżu przedszkole, szkoła, kościół, sklepy spożywcze, szpital, przychodnie i parking strzeżony. Mieszkanie ładne, jasne, zadbane po remoncie, okolica spokojna.
Więcej olx.pl

Mieszkanie w bloku - kawalerka z piwnicą, Skarżysko-Zachodnie

Skarżysko-Kamienna, skarżyski, Świętokrzyskie
1 pokój
25,2 m²
48 000 zł
19.07.2016
Oferuję mieszkanie - kawalerkę 25,2 m2 na sprzedaż na pierwszym piętrze w bloku na ul. Legionów w Skarżysku-Kamiennej. Mieszkanie własnościowe (księga wieczysta) należące do Wspólnoty Mieszkaniowej. Budynek po termomodernizacji, na grzejnikach podzielniki ciepła (a więc płaci się tyle ile ciepła się zużyje), a i czynsz jest niski. Mieszkanie posiada jeden pokój, łazienkę, kuchnię, mały korytarz z wnęką oraz piwnicę. Okna i balkon wychodzą na stronę zachodnią. W mieszkaniu wymienione zostały okna oraz drzwi wejściowe i obecnie jest nieumeblowane oraz wymaga remontu. Ponadto mieszkanie jest w dobrej lokalizacji. Blisko znajdują się: restauracja, kościół, przychodnia zdrowia, apteka, szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy, a w niedalekiej odległości również zalew „Rejów”. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.
Więcej olx.pl