Szczecin Turzyn 2 pokojowe mieszkanie w bloku,

Szczecin, Zachodniopomorskie, Centrum
2 pokoje
50 m²
1,500
2018-2-20
wynajme mieszkanie w nowszym bloku ,2 pokoje,osobna kuchnia,,wc z prysznicem,jest winda ,koszt msc 1500 plus 500 czynsz
Więcejolx.pl

Mieszkanie wynajme 2 pokojowe Szczecin Turzyn

Szczecin, Zachodniopomorskie, Centrum
2 pokoje
50 m²
1,500
2018-2-6
wynajme mieszkanie w nowszym bloku ,2 pokoje,osobna kuchnia,,wc z prysznicem,jest winda ,koszt msc 1500 plus 500 czynsz
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Turzyn, Mieszkanie wynajem
3 pokoje
53 m²
265,000
2018-3-15
Szczecin, Pogodno, mieszkanie 3pokojowe, sprzedaż. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na Pogodnie. Lokal o powierzchni 53m2 położony jest na parterze niskiego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajduje się salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka połączona z WC wyposażona w kabinę prysznicową oraz przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Na podłogach w pokojach położono panele, łazienka w glazurze i terakocie. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone. W cenie mieszkania zostają wszystkie sprzęty AGD i zabudowy stałe. Do mieszkania przynależy piwnica z oknem. WIĘCEJ INFORMACJI 733 570 780 . Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi ze względu na swoje położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. W pobliżu również sklepy osiedlowe, przychodnia. W niedalekiej odległości znajduje się Las Arkoński i hala Azoty Arena. Najważniejsze informacje: Czynsz: 350zł przy 3 osobach (eksploatacja) Balkon: nie Winda: nie Ogrzewanie: gazowe Ciepła woda: gaz Piwnica: tak OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM 733 570 780 W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga 733 570 780 *** WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Więcejmorizon.pl

Mieszkanie, 53 m², Szczecin

Szczecin, Pogodno, Pogodno
3 pokoje
53 m²
265,000
2018-3-15
Szczecin, Pogodno, mieszkanie 3-pokojowe, sprzedaż. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na Pogodnie. Lokal o powierzchni 53m2 położony jest na parterze niskiego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajduje się salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka połączona z WC wyposażona w kabinę prysznicową oraz przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Na podłogach w pokojach położono panele, łazienka w glazurze i terakocie. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone. W cenie mieszkania zostają wszystkie sprzęty AGD i zabudowy stałe. Do mieszkania przynależy piwnica z oknem. WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM ( pokaż numer ) . Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi ze względu na swoje położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. W pobliżu również sklepy osiedlowe, przychodnia. W niedalekiej odległości znajduje się Las Arkoński i hala Azoty Arena. Najważniejsze informacje: Czynsz: 350zł przy 3 osobach (eksploatacja) Balkon: nie Winda: nie Ogrzewanie: gazowe Ciepła woda: gaz Piwnica: tak OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM TEL. ( pokaż numer ) W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga ( pokaż numer ) WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Cena 265 000 zł 5 000 zł/m² Powierzchnia 53 m² Liczba pokoi 3 Piętro parter (z 2) Rynek: wtórny Czynsz: 350 zł Forma własności: pełna własność telefon
Więcejotodom.pl
3 pokoje
53 m²
265,000
2018-3-14
Szczecin, Pogodno, mieszkanie 3-pokojowe, sprzedaż . WGN Nieruchomości , Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na Pogodnie. Lokal o powierzchni 53m2 położony jest na parterze niskiego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajduje się salon, dwa pokoje , kuchnia, łazienka połączona z WC wyposażona w kabinę prysznicową oraz przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Na podłogach w pokojach położono panele, łazienka w glazurze i terakocie. Mieszkanie jest po remoncie , w pełni wyposażone. W cenie mieszkania zostają wszystkie sprzęty AGD i zabudowy stałe. Do mieszkania przynależy piwnica z oknem. WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM 733 570 780. Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi ze względu na swoje położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. W pobliżu również sklepy osiedlowe, przychodnia. W niedalekiej odległości znajduje się Las Arkoński i hala Azoty Arena. Najważniejsze informacje: Czynsz: 350zł przy 3 osobach (eksploatacja) Balkon : nie Winda : nie Ogrzewanie: gazowe Ciepła woda: gaz Piwnica : tak OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM TEL. 733 570 780 W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu . Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga 733 570 780 *** WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości .
Więcejwgn.pl
3 pokoje
53 m²
265,000
2018-3-15
Szczecin, Pogodno, mieszkanie 3pokojowe, sprzedaż. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na Pogodnie. Lokal o powierzchni 53m2 położony jest na parterze niskiego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajduje się salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka połączona z WC wyposażona w kabinę prysznicową oraz przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Na podłogach w pokojach położono panele, łazienka w glazurze i terakocie. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone. W cenie mieszkania zostają wszystkie sprzęty AGD i zabudowy stałe. Do mieszkania przynależy piwnica z oknem. WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM 733 570 780. Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi ze względu na swoje położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. W pobliżu również sklepy osiedlowe, przychodnia. W niedalekiej odległości znajduje się Las Arkoński i hala Azoty Arena. Najważniejsze informacje: Czynsz: 350zł przy 3 osobach (eksploatacja) Balkon: nie Winda: nie Ogrzewanie: gazowe Ciepła woda: gaz Piwnica: tak OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM TEL. 733 570 780 W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga 733 570 780 Zapytaj o Ofertę WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Więcejtabelaofert.pl
3 pokoje
49 m²
257,000
2018-3-4
Szczecin, Zawadzkiego, mieszkanie 3pokojowe, sprzedaż. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Zawadzkiego. Lokal o powierzchni 49m2 położony jest na 7 pietrze 11piętrowego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajduje się salon z wyjściem na balkon, dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną, osobne WC i duży przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Na podłogach w pokojach położono panele, kuchnia, łazienka i WC w glazurze i terakocie. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone. W korytarzu szafa typu komandor, w kuchni nowy sprzęt AGD w zabudowie, ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa, który ma być w bliskiej przyszłości likwidowany. WIĘCEJ INFORMACJI 733 570 780 . Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi ze względu na swoje położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. W pobliżu również sklepy osiedlowe, przychodnia. W niedalekiej odległości znajduje się Las Arkoński i hala Azoty Arena. Najważniejsze informacje: Czynsz: 400zł przy 4 osobach (eksploatacja, ogrzewanie) Balkon: tak Winda: tak Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: gaz OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM 733 570 780 W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga 733 570 780 *** WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Więcejmorizon.pl

Mieszkanie, 49 m², Szczecin

Szczecin, Zawadzkiego, Zawadzkiego
3 pokoje
49 m²
257,000
2018-3-6
Szczecin, Zawadzkiego, mieszkanie 3-pokojowe, sprzedaż. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Zawadzkiego. Lokal o powierzchni 49m2 położony jest na 7 pietrze 11-piętrowego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajduje się salon z wyjściem na balkon, dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wanną, osobne WC i duży przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Na podłogach w pokojach położono panele, kuchnia, łazienka i WC w glazurze i terakocie. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni wyposażone. W korytarzu szafa typu komandor, w kuchni nowy sprzęt AGD w zabudowie, ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa, który ma być w bliskiej przyszłości likwidowany. WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM ( pokaż numer ) . Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi ze względu na swoje położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. W pobliżu również sklepy osiedlowe, przychodnia. W niedalekiej odległości znajduje się Las Arkoński i hala Azoty Arena. Najważniejsze informacje: Czynsz: 400zł przy 4 osobach (eksploatacja, ogrzewanie) Balkon: tak Winda: tak Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: gaz OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM TEL. ( pokaż numer ) W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga ( pokaż numer ) WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Cena 257 000 zł 5 245 zł/m² Powierzchnia 49 m² Liczba pokoi 3 Piętro 7 (z 11) Rynek: wtórny Czynsz: 400 zł Forma własności: pełna własność internet telefon
Więcejotodom.pl
2 pokoje
56 m²
240,000
2018-3-6
Szczecin, Pogodno, mieszkanie 2pokojowe, sprzedaż. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Somosierry. Lokal o powierzchni 56m2 położony jest na parterze 10piętrowego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajdują się dwa pokoje z jednego jest wyjście na balkon, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabina prysznicową, osobne WC i duży przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Mieszkanie przeszło remont. Na podłogach w pokojach panele, kuchnia, łazienka i WC w glazurze i terakocie. Kuchnia umeblowana i wyposażona w niezbędny sprzęt AGD. W przedpokoju zabudowana szafa Komandor. Możliwość sprzedania mieszkania z umeblowaniem. WIĘCEJ INFORMACJI 733 570 780 . Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi, również ze względu na swe położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. Najważniejsze informacje: Czynsz: 500zł przy 4 osobach (eksploatacja, ogrzewanie) Balkon: tak Winda: tak Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: miejska OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM 733 570 780 W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga 733 570 780 *** WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Więcejmorizon.pl
3 pokoje
49 m²
257,000
2018-3-6
Szczecin, Zawadzkiego, mieszkanie 3-pokojowe, sprzedaż . WGN Nieruchomości , Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Zawadzkiego. Lokal o powierzchni 49m2 położony jest na 7 pietrze 11-piętrowego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajduje się salon z wyjściem na balkon , dwa pokoje , kuchnia z oknem, łazienka z wanną, osobne WC i duży przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Na podłogach w pokojach położono panele, kuchnia, łazienka i WC w glazurze i terakocie. Mieszkanie jest po remoncie , w pełni wyposażone. W korytarzu szafa typu komandor, w kuchni nowy sprzęt AGD w zabudowie, ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa, który ma być w bliskiej przyszłości likwidowany. WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM 733 570 780. Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi ze względu na swoje położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. W pobliżu również sklepy osiedlowe, przychodnia. W niedalekiej odległości znajduje się Las Arkoński i hala Azoty Arena. Najważniejsze informacje: Czynsz: 400zł przy 4 osobach (eksploatacja, ogrzewanie) Balkon : tak Winda : tak Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: gaz OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM TEL. 733 570 780 W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu . Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga 733 570 780 *** WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości .
Więcejwgn.pl

Mieszkanie, 56 m², Szczecin

Szczecin, Pogodno, Pogodno
2 pokoje
56 m²
240,000
2018-3-7
Szczecin, Pogodno, mieszkanie 2-pokojowe, sprzedaż. WGN Nieruchomości, Al. Bohaterów Warszawy 40, Galeria Turzyn, 1 piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, rodzinne mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Somosierry. Lokal o powierzchni 56m2 położony jest na parterze 10-piętrowego budynku. W wygodnym, rozkładowym układzie mieszkania znajdują się dwa pokoje z jednego jest wyjście na balkon, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabina prysznicową, osobne WC i duży przedpokój. Pokoje są ustawne, jasne i przestronne. Mieszkanie przeszło remont. Na podłogach w pokojach panele, kuchnia, łazienka i WC w glazurze i terakocie. Kuchnia umeblowana i wyposażona w niezbędny sprzęt AGD. W przedpokoju zabudowana szafa Komandor. Możliwość sprzedania mieszkania z umeblowaniem. WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM ( pokaż numer ) . Mieszkanie jest ciekawą ofertą dla rodzin z dziećmi, również ze względu na swe położenie w pobliżu szkoły podstawowej i kilku przedszkoli. Okolica cicha i spokojna, z ładnie zagospodarowanym terenem zielonym i licznymi placami zabaw. Najważniejsze informacje: Czynsz: 500zł przy 4 osobach (eksploatacja, ogrzewanie) Balkon: tak Winda: tak Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: miejska OFERUJEMY POMOC W UZYSKANIU KREDYTU NA KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY KREDYTOWEJ POD NUMEREM TEL. ( pokaż numer ) W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w mieszkaniu. Polecam tę nieruchomość i zapraszam na prezentację. Agnieszka Noga ( pokaż numer ) WGN Szczecin, Galeria Nowy Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 40 Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości za pośrednictwem Naszego biura ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Dzięki współpracy z ok. 20 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Cena 240 000 zł 4 286 zł/m² Powierzchnia 56 m² Liczba pokoi 2 Piętro parter (z 10) Rynek: wtórny Czynsz: 500 zł Forma własności: pełna własność internet telefon
Więcejotodom.pl

Nowy 2 pokojowy apartament z tarasem i piwnicą !

Szczecin, Zachodniopomorskie, Świerczewo
2 pokoje
41 m²
1,800
2018-3-6
Do wynajęcia nowy apartament znajdujący się w Szczecinie przy ul. Tenisowej. Lokal położony na I piętrze w nowej inwestycji z 2016 r. Śródmiejskie Ogrody ok. 10 minut piechotą od centrum miasta ! Mieszkanie mieści się na spokojnym osiedlu, dobrze skomunikowanym z miastem. Blisko zlokalizowana Galeria Handlowa Turzyn oraz Miasteczko Akademickie i budynki dydaktyczne ZUT i US. Dodatkowym atutem jest również stacja miejskiego roweru znajdująca się w okolicy. Mieszkanie składa się z przedpokoju, sypialni, przestronnego salonu połączonego z nowoczesnym aneksem kuchennym oraz z klimatycznej łazienki wykończonej terakotą wysokiej jakości. Kuchnia stanowi centralny punkt apartamentu, została zaprojektowana i wykonana na specjalne zamówienie. Całość zabudowy w bieli połączonej z drewnianym blatem. Z salonu wyjście na duży taras o pow. 10 m2. W sypialni znajduje się duże dwuosobowe łóżko i pojemna szafa. W mieszkaniu zamontowane są drzwi antywłamaniowe oraz okna trójwarstwowe, które zapewniają idealną szczelność pomieszczeń, na podłodze solidne panele położone na naturalnym korku. Łączna powierzchnia mieszkania to 41 m2, dzięki funkcjonalnemu rozkładowi wydaje się dużo większe. W budynku znajduje się nowoczesna winda. Budynek podłączony do sieci miejskiego ogrzewania. Do mieszkania przynależy piwnica, a także jest dostęp do wózkowni. Opłaty to czynsz najmu 1.800 zł, czynsz do zarządcy ok. 340,00 zł + prąd według zużycia. W mieszkaniu wszystkie sprzęty gospodarstwa domowego nowe !!! Nie interesuje mnie współpraca z pośrednikami.
Więcejolx.pl