Do wynajęcia dom całoroczny w miejscowości Adampol koło Urli .Jeśli szukasz ciszy i spokoju od miejskiego zgiełku , oraz wiejskiego życia i bliskości lasu to jesteś na właściwym miejscu . Dom do wynajęcia nie jest 5 gwiazdkowy tylko jest to zwykła chata na wsi w której jest miejsce dla 7 osób. Znajduje się w nim kominek który umili chłodne wieczory jest też kaflowa kuchnia . A z bardziej cywilizowanych rzeczy :) kuchnia gazowa ,kuchenka mikrofalowa, toster, czajnik elektryczny i łazienka z prysznicem . W domu znajdują się dwa duże pokoje kuchnia łazienka i wiatrołap , przed domem duży taras z grillem i ogromne podwórko oraz obszerny teren wokół niego. Jest zwykła huśtawka na drzewie ,oraz wolnostojące huśtawki , hamak, leżak ,piaskownica oraz miejsce na ognisko z ławami do siedzenia . Za płotem łąka i las , dom jest położony na końcu wsi więc brak bezpośredniego kontaktu z sąsiadami najbliżsi są ok 300m. W okolicy znajduje się rzeka Liwiec ok 3 km , najbliższy sklep ok 2 km, kościół ok 1 km . Zapraszam do kontaktu cena zależna od długości pobytu i ilości osób.Nie doliczamy opłat licznikowych.
Adampol, wołomiński, Mazowieckie
200
11.06.2018
Więcejolx.pl
Do wynajęcia dom całoroczny w miejscowości Adampol koło Urli .Jeśli szukasz ciszy i spokoju od miejskiego zgiełku , oraz wiejskiego życia i bliskości lasu to jesteś na właściwym miejscu . Dom do wynajęcia nie jest 5 gwiazdkowy tylko jest to zwykła chata na wsi w której jest miejsce dla 7 osób. Znajduje się w nim kominek który umili chłodne wieczory jest też kaflowa kuchnia . A z bardziej cywilizowanych rzeczy :) kuchnia gazowa ,kuchenka mikrofalowa , czajnik elektryczny i łazienka z prysznicem . W domu znajdują się dwa duże pokoje kuchnia łazienka i wiatrołap , przed domem duży taras i ogromne podwórko oraz obszerny teren wokół niego. Jest zwykła huśtawka na drzewie , piaskownica ubita z desek oraz miejsce na ognisko . Za płotem łąka i las , dom jest położony na końcu wsi więc brak bezpośredniego kontaktu z sąsiadami najbliżsi są ok 600m. W okolicy znajduje się rzeka Liwiec ok 3 km , najbliższy sklep ok 2 km, kościół ok 1 km . Zapraszam do kontaktu cena zależna od długości pobytu i ilości osób.
Adampol, wołomiński, Mazowieckie
200
9.04.2018
Więcejolx.pl
Witam, Mam do wynajęcia pokój 1-osobowy w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych os. Adampol w Świdniku. Dom jest ocieplony, posiada miejsca parkingowe. *** Pokój: - umeblowany - grzejniki - okna szczelne plastikowe - duży telewozor ok 100 programów - wieża - kino dobowe *** Łazienka: - pralka automatuczna - wanna z prysznicem *** Okolica: - 300m do przystanku PKS i PKP - 50m dosklepu spożywczego - w pobliżu szpital, apteka, przychodnia Polecam serdecznie i zapraszam do kontaktu telefonicznego . Cena 800zl bez dodatkowych opłat.
Świdnik, świdnicki, Lubelskie
800
3.05.2018
Więcejolx.pl
Witam, Mam do wynajęcia pokój 1-osobowy w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych os. Adampol w Świdniku. Dom jest ocieplony, posiada miejsca parkingowe. *** Pokój: - umeblowany - grzejniki - okna szczelne plastikowe - duży telewozor ok 100 programów - wieża - kino dobowe *** Łazienka: - pralka automatuczna - wanna z prysznicem *** Okolica: - 300m do przystanku PKS i PKP - 50m dosklepu spożywczego - w pobliżu szpital, apteka, przychodnia Polecam serdecznie i zapraszam do kontaktu telefonicznego ( pokaż numer ) . Cena 800zl bez dodatkowych opłat. Cena 800 zł Liczba osób w pokoju jednoosobowy meble
Świdnik, lubelskie
800
3.05.2018
Więcejotodom.pl