Nic nie znaleziono
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Brody, Dom wynajem
5 pokoi
170 m²
325,000
2018-3-13
Dom wolnostojący położony w Ustroniu - Poniwcu w spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W przyziemiu 2 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, łazienka, 2 pokoje Na Piętrze 3 pokoje, kuchnia, łazienka Poddasze otwarte w pełni użytkowe do wykończenia wg własnych potrzeb. Na podłogach panele i wykładziny, ściany do odnowienia. Wszystkie media w budynku, C.O. węglowe. Dodatkowo na działce drugi budynek pełniący funkcję mieszkalną. Duży potencjał budynku pod wynajem , w okolicy pensjonat oraz apartamenty do wynajęcia. Dojazd asfaltowy całoroczny. Zapraszam do kontaktu. kontakt: Marcin Rachwał e-mail: marcin@metropolis. Metropolis Nieruchomości, oddział Ustroń ul. Brody 16 ::LINK DO STRONY x?id=779366 Zobacz Wirtualny Spacer: ::KONTAKT DO AGENTA Marcin Rachwał marcin@metropolis. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marcin Rachwał (licencja nr: 9171)
Więcejmorizon.pl

Przestronny dom 6 pokojowy, 300 m², Pomiechówek, Nasielska

woj. mazowieckie, Pomiechówek, Nasielska
6 pokoi
300 m²
6,000
2018-3-15
W naszej ofercie znalazł się klimatyczny Dom do wynajęcia, usytuowany na działce o powierzchni 820 m2, w miejscowości Brody Parcele ( gmina Pomiechówek) (blisko parku linowego). Przepiękna, cicha okolica, las po drugiej stronie ulicy, blisko rzeka Wkra i wszelkie związane z nią atrakcje. Media: woda miejska, prąd, ogrzewanie gazowe. Dom o powierzchni 300 m2 posiada trzy kondygnacje. Wybudowany został ww 1994 roku, jego rozbudowa odbyła się w 2013 roku. Na ten moment jest odświeżony, kuchnie wyposażone w meble, łazienki w armaturę łazienkową. Na podłogach przeważają panele oraz terakota (kuchnie). Kondygnacja -1, ma oddzielne wejście i może służyć jako przestrzeń dla działalności gospodarczej, składa się z magazynów i pomieszczeń usługowych, posiada również aneks kuchenny oraz łazienkę. Kondygnacja 1 oraz 2 są przestrzeniami mieszkalnymi. Rozmieszczenie pokoi daje wiele możliwości działań. Dom świetnie nadaje się zarówno na Dom spokojnej starości (dom opieki), jak i ośrodek rozwoju, kultury dla każdego pokolenia, jako ośrodek psychologiczny, pedagogiczny. Spełni swoją rolę również jako SPA lub prywatna klinika. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Niewątpliwym atutem domu jest ZABUDOWANY TARAS - 31 m2. Tworzy niepowtarzalną strefę wypoczynkową, relaksacyjną lub warsztatową (w zależności od działań). Na działce do użytku Najemcy pozostaje również pomieszczenie gospodarcze, które jest oddzielnym budynkiem oraz garaż. CENA PODLEGA NEGOCJACJI! Poniżej dokładnie rozpisane pomieszczenia wraz z powierzchniami, dostępne również rzuty załączone w zdjęciach. Istnieje możliwość przesłania większej ilości zdjęć na życzenie klienta. Poziom -1 ma oddzielne wejście i jest strefą zbliżoną do biurowej, magazynowej. Na tę powierzchnię składają się: 1/ Pomieszczenia magazynowe (4 szt) o powierzchniach: 7 m2/ 4,5 m2/ 9,8 m2/10 m2 2/ Aneks kuchenny 10 m2 3/ Łazienka 3,5 m2 4/ Pomieszczenia usługowe (2 szt) - 18 m2 i 20 m2. Poziom 1 - jest typowo mieszkalną strefą. Na tę powierzchnię składają się: 1/ hall 2/ kuchnia z jadalnią - 14 m2 3/ łazienka - 4,5 m2 4/ salon z kominkiem - 28 m2 5/ pokój (2 szt) - 13 m2 i 13 m2 6/ garderoba - 3,5 m2 7/ wiatrołap 8/ balkon Poziom 2- jest strefą mieszkalno - wypoczynkową. Na tę powierzchnię składają się: 1/ hall 2/ kuchnia z jadalnią - 11 m2 3/ pokój (3 szt) - 11 m2 / 15 m2 / 10 m2 4/ łazienka - 4 m2 5/ balkon 6 / ZABUDOWANY TARAS - 31 m2. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA I NAJMU! Serdecznie polecam!
Więcejszybko.pl

DOM 300 M2 NAJEM PIĘKNA LOKALIZACJA!

Nowy Dwór Mazowiecki , Pn - zach powiaty
6 pokoi
300 m²
6,000
2018-3-14
W naszej ofercie znalazł się klimatyczny Dom do wynajęcia, usytuowany na działce o powierzchni 820 m2, w miejscowości Brody Parcele ( gmina Pomiechówek) (blisko parku linowego). Przepiękna, cicha okolica, las po drugiej stronie ulicy, blisko rzeka Wkra i wszelkie związane z nią atrakcje. Media: prąd, woda miejska, ogrzewanie gazowe. Dom o powierzchni 300 m2 posiada trzy kondygnacje. Wybudowany został ww 1994 roku, jego rozbudowa odbyła się w 2013 roku. Na ten moment jest odświeżony, kuchnie wyposażone w meble, łazienki w armaturę łazienkową. Na podłogach przeważają panele oraz terakota (kuchnie). Kondygnacja -1, ma oddzielne wejście i może służyć jako przestrzeń dla działalności gospodarczej, składa się z magazynów i pomieszczeń usługowych, posiada również aneks kuchenny oraz łazienkę. Kondygnacja 1 oraz 2 są przestrzeniami mieszkalnymi. Rozmieszczenie pokoi daje wiele możliwości działań. Dom świetnie nadaje się zarówno na Dom spokojnej starości (dom opieki), jak i ośrodek rozwoju, kultury dla każdego pokolenia, jako ośrodek psychologiczny, pedagogiczny. Spełni swoją rolę również jako SPA lub prywatna klinika. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Niewątpliwym atutem domu jest ZABUDOWANY TARAS - 31 m2. Tworzy niepowtarzalną strefę wypoczynkową, relaksacyjną lub warsztatową (w zależności od działań). Na działce do użytku Najemcy pozostaje również pomieszczenie gospodarcze, które jest oddzielnym budynkiem oraz garaż. CENA PODLEGA NEGOCJACJI! Poniżej dokładnie rozpisane pomieszczenia wraz z powierzchniami, dostępne również rzuty załączone w zdjęciach. Istnieje możliwość przesłania większej ilości zdjęć na życzenie klienta. Poziom -1 ma oddzielne wejście i jest strefą zbliżoną do biurowej, magazynowej. Na tę powierzchnię składają się: 1/ Pomieszczenia magazynowe (4 szt) o powierzchniach: 7 m2/ 4,5 m2/ 9,8 m2/10 m2 2/ Aneks kuchenny 10 m2 3/ Łazienka 3,5 m2 4/ Pomieszczenia usługowe (2 szt) - 18 m2 i 20 m2. Poziom 1 - jest typowo mieszkalną strefą. Na tę powierzchnię składają się: 1/ hall 2/ kuchnia z jadalnią - 14 m2 3/ łazienka - 4,5 m2 4/ salon z kominkiem - 28 m2 5/ pokój (2 szt) - 13 m2 i 13 m2 6/ garderoba - 3,5 m2 7/ wiatrołap 8/ balkon Poziom 2- jest strefą mieszkalno - wypoczynkową. Na tę powierzchnię składają się: 1/ hall 2/ kuchnia z jadalnią - 11 m2 3/ pokój (3 szt) - 11 m2 / 15 m2 / 10 m2 4/ łazienka - 4 m2 5/ balkon 6 / ZABUDOWANY TARAS - 31 m2. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA I NAJMU ! Serdecznie polecam!
Więcejgumtree.pl

Połowa Lokalu- Salon Fryzjerski- Dobra Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz, Konrada Wallenroda
72 m²
2,000
2018-3-14
Masz szansę rozpocząć Swoją niezależną działalność w dziedzinie fryzjerstwa za małe pieniądze. LOKALIZACJA; Lokal położony jest we Wrzesczu przy ul. Wallenroda, niedaleko ronda przy ulicy Wajdeloty. Jednej najbardziej rozwijającej się częśći Wrzeszcza, miejsca kultowego dla Gdańszczan ze względu na powstałe kafejki, bary i restauracje. Znajduje sie tu również jeden z najlepszych w Gdańsku Barber Sop, czyli zakład fryzjerski, specjalizujący się w stylizacji brody i wąsów. Bardzo dobry dojazd z różnych stron. Niedaleko SKM i Galeria Metropolia. Budynek: Stylowa kamienica, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Lokal; Znajduje się na parterze, po generalnym remoncie. Składa się z przestrzennego 48 m2 głównego salonu, łazienki, gabinetu oraz aneksu kuchennego Wynajmę połowę lokalu w salonie fryzjerskim, w pełni urządzony. Opłata miesięczna 2000 zł plus połowy kosztu czynszu i zużytych mediów. Od zaraz. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu kupna począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Wszystkie transakcje zabezpieczone są ubezpieczeniem OC. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu. * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Więcej ofert Znajdziesz na naszej stronie Cena 2 000 zł 28 zł/m² Powierzchnia 72 m² Piętro: parter Przeznaczenie lokalu: usługowy
Więcejotodom.pl

DOM 300 M2 NAJEM PIĘKNA LOKALIZACJA!

Nowy Dwór Mazowiecki , Pn - zach powiaty
6 pokoi
300 m²
6,000
2018-3-3
W naszej ofercie znalazł się klimatyczny Dom do wynajęcia, usytuowany na działce o powierzchni 820 m2, w miejscowości Brody Parcele ( gmina Pomiechówek) (blisko parku linowego). Przepiękna, cicha okolica, las po drugiej stronie ulicy, blisko rzeka Wkra i wszelkie związane z nią atrakcje. Media: prąd, woda miejska, ogrzewanie gazowe. Dom o powierzchni 300 m2 posiada trzy kondygnacje. Wybudowany został ww 1994 roku, jego rozbudowa odbyła się w 2013 roku. Na ten moment jest odświeżony, kuchnie wyposażone w meble, łazienki w armaturę łazienkową. Na podłogach przeważają panele oraz terakota (kuchnie). Kondygnacja -1, ma oddzielne wejście i może służyć jako przestrzeń dla działalności gospodarczej, składa się z magazynów i pomieszczeń usługowych, posiada również aneks kuchenny oraz łazienkę. Kondygnacja 1 oraz 2 są przestrzeniami mieszkalnymi. Rozmieszczenie pokoi daje wiele możliwości działań. Dom świetnie nadaje się zarówno na Dom spokojnej starości (dom opieki), jak i ośrodek rozwoju, kultury dla każdego pokolenia, jako ośrodek psychologiczny, pedagogiczny. Spełni swoją rolę również jako SPA lub prywatna klinika. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Niewątpliwym atutem domu jest ZABUDOWANY TARAS - 31 m2. Tworzy niepowtarzalną strefę wypoczynkową, relaksacyjną lub warsztatową (w zależności od działań). Na działce do użytku Najemcy pozostaje również pomieszczenie gospodarcze, które jest oddzielnym budynkiem oraz garaż. CENA PODLEGA NEGOCJACJI! Poniżej dokładnie rozpisane pomieszczenia wraz z powierzchniami, dostępne również rzuty załączone w zdjęciach. Istnieje możliwość przesłania większej ilości zdjęć na życzenie klienta. Poziom -1 ma oddzielne wejście i jest strefą zbliżoną do biurowej, magazynowej. Na tę powierzchnię składają się: 1/ Pomieszczenia magazynowe (4 szt) o powierzchniach: 7 m2/ 4,5 m2/ 9,8 m2/10 m2 2/ Aneks kuchenny 10 m2 3/ Łazienka 3,5 m2 4/ Pomieszczenia usługowe (2 szt) - 18 m2 i 20 m2. Poziom 1 - jest typowo mieszkalną strefą. Na tę powierzchnię składają się: 1/ hall 2/ kuchnia z jadalnią - 14 m2 3/ łazienka - 4,5 m2 4/ salon z kominkiem - 28 m2 5/ pokój (2 szt) - 13 m2 i 13 m2 6/ garderoba - 3,5 m2 7/ wiatrołap 8/ balkon Poziom 2- jest strefą mieszkalno - wypoczynkową. Na tę powierzchnię składają się: 1/ hall 2/ kuchnia z jadalnią - 11 m2 3/ pokój (3 szt) - 11 m2 / 15 m2 / 10 m2 4/ łazienka - 4 m2 5/ balkon 6 / ZABUDOWANY TARAS - 31 m2. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA I NAJMU ! Serdecznie polecam!
Więcejgumtree.pl
433
2018-3-4
Na podstawie art. 38 ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity z dnia 14.12.2017 r. Dz. U. z 2018 roku. poz. 121 ze zm.) Zarząd Powiatu Żarskiego OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony na oddanie w dzierżawę na okres do 10 lat nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Powiatu Żarskiego. 1. Położenie nieruchomości: obręb Jeziory Wysokie, gmina Brody (były Terminal Towarowych Odpraw Celnych w Olszynie – płyta północna) 2. Oznaczenie nieruchomości: część nieruchomości zabudowanej, oznaczonej działką nr 1178/3 o powierzchni 0.2078 ha, położonej w obrębie Jeziory Wysokie, gmina Brody. Zapisana w księdze wieczystej nr ZG1R/ 000 pokaż telefon prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych. 3. Opis nieruchomości: część nieruchomości zabudowanej budynkiem, wolnostojącym, jednokondygnacyjnym nr 13, wg poniższej tabeli: (Tabela w zdjeciu) wraz z przynależnym gruntem, o łącznej powierzchni 308,23 m2 Rok budowy 1998. Drzwi do pomieszczenia biurowego drewniane, klepkowe. Drzwi do garaży stalowe. Grunt utwardzony polbrukiem. Wyposażenie w instalację: elektryczną (gniazd wtykowych – tylko w pomieszczeniach nr 1/9, 1/10; oświetlenia), odgromową, wentylacyjną, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wody zimnej, wody ciepłej (możliwość zamontowania termy pojemnościowej). Brak centralnego ogrzewania - możliwość instalacji grzejników elektrycznych lub innego alternatywnego ogrzewania na własny koszt za odrębną zgodą Zarządu Powiatu Żarskiego. Garaże wyposażone w urządzenia warsztatowe (montażownica oraz wyważarka do kół dla samochodów ciężarowych, kompresor). Nieruchomość posiada swobodny dojazd do drogi powiatowej nr 1107F oraz drogi szybkiego ruchu DK nr 18. 4. Przeznaczenie nieruchomości oraz sposób jej zagospodarowania: 5. Dla działki oznaczonej nr 1178/3 uchwalony został miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - Uchwała Nr XXVIII/216/2013 Rady Gminy Brody z dnia 14 czerwca 2013 r. Teren oznaczony został symbolem U – tereny usług. Budynek przeznaczony jest na działalność usługową. 6. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań. 7. Cena wywoławcza: 4,00 zł netto za 1 m2 powierzchni dzierżawy. 8. Przedmiotem licytacji będzie miesięczna stawka czynszu za 1 m2 powierzchni dzierżawy. Do ustalonej w wyniku przetargu stawki czynszu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%, który obciąża dzierżawcę. Czynsz płatny będzie z góry do 10 – go każdego miesiąca kalendarzowego. 9. Zastrzega się prawo zmiany raz w roku, począwszy od 1 stycznia 2019 roku wysokości czynszu o publikowany w Monitorze Polskim przez Prezesa GUS średnioroczny wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, o ile wskaźnik ten ulega wzrostowi. 10. Zmiana wysokości czynszu, w wyniku waloryzacji, o której mowa w pkt. 9 nie wymaga wypowiedzenia warunków umowy. 11. W celu dostosowania pomieszczeń do działalności gospodarczej w wydzierżawionej części budynku nr 13, udziela się bonifikatę dla powierzchni 108,23 m2 w wysokości 50% miesięcznej opłaty czynszu przez okres 9 m-cy. 12. Wadium 3 000,00 złotych (słownie: trzy tysiące złotych). 13. Przetarg odbędzie się w dniu 8 marca 2018 roku (czwartek) w sali nr 108, Starostwa Powiatowego w Żarach Aleja Jana Pawła II nr 5 o godzinie 11.00 14. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu, w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 5 marca 2018 roku wymagana kwota znajdowała się na koncie Powiatu Żarskiego. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacać na rachunek bankowy Powiatu Żarskiego, PKO BP S.A. Oddział Żary nr 21 1020 54 pokaż telefon . 15. Uczestnicy przetargu są zobowiązani do przedłożenia komisji przetargowej przed otwarciem przetargu dowodu tożsamości, a w odniesieniu do podmiotów gospodarczych wypisu z rejestru sądowego lub ewidencji działalności gospodarczej oraz właściwych pełnomocnictw osób reprezentujących te podmioty. W przypadku małżonków do dokonania czynności przetargowych konieczna jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem. 16. Wpłacone wadium podlega: a) zaliczeniu na poczet kaucji zabezpieczającej płatności zobowiązań finansowych Dzierżawcy wobec Wydzierżawiającego - w przypadku wygrania przetargu,? b) przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który wygrał przetarg od wpłacenia kaucji w wyznaczonym terminie, c) przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który wygrał przetarg od zawarcia umowy, d) zwrotowi - po zamknięciu, odwołaniu, unieważnieniu lub zakończeniu przetargu wynikiem negatywnym. 17. Podpisanie umowy z dzierżawcą wyłonionym w wyniku przetargu nastąpi w terminie wyznaczonym przez organizującego przetarg nie później jednak niż 30 dni od rozstrzygnięcia przetargu, pod rygorem odstąpienia przez organizatora przetargu od zawarcia umowy dzierżawy oraz utraty wpłaconego wadium. 18. Wyłoniony w wyniku przetargu dzierżawca zobowiązany będzie do wpłacenia kaucji w wysokości trzymiesięcznego czynszu celem zabezpieczenia należytego wykonania umowy - w terminie do 14 dni od daty rozstrzygnięcia przetargu. 19. Szczegółowe zasady dzierżawy regulować będzie umowa dzierżawy, z której wzorem uczestnicy przetargu zobowiązani są się zapoznać w Referacie Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Żarach, pok. nr 14 (parter). 20. Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity z dnia 14.12.2017 r. Dz. U. z 2018 roku. poz. 121 ze zm.) oraz uchwały nr 413 Zarządu Powiatu Żarskiego z dnia 1 sierpnia 2013 r. w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia przetargów na najem i dzierżawę nieruchomości stanowiących powiatowy zasób nieruchomości na terenach przygranicznych byłych terminali odpraw celnych, stanowiących własność Powiatu Żarskiego na czas oznaczony dłuższy niż 3 lata. 21. Zastrzega się prawo odwołania, unieważnienia przetargu z ważnych przyczyn. Dodatkowych informacji o nieruchomości będącej przedmiotem przetargu można uzyskać w Referacie Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Żarach. tel. 68 4 pokaż telefon , 68 4 pokaż telefon Żary, 19.02.2018 r. Starosta Żarski /-/ Janusz Dudojć Kontakt: Starostwo Powiatowe w Żarach tel: 68 pokaż telefon poczta@ skontaktuj się
Więcejdomiporta.pl
3 pokoje
66 m²
155,000
2018-2-16
Prezentujemy bardzo ładne mieszkanie, położone w miejscowości Brody/ 14km od Lubska. Oferta na wyłączność Mieszkanie o powierzchni 66,4m2 składa się z 3 pokoi (8,74m2;8,32m2;17,29m2), przedpokoju (14,69m2), kuchni (10,7m2) oraz łazienki (4,26m2). Pokój dzienny posiada wyjście na duży taras (9,28m2), który został wyremontowany w 2011r. Kuchnia w zabudowie oraz sprzęty AGD (piekarnik, palniki, okap) zamontowane w 2008r. pozostają w cenie mieszkania. W łazience wanna, umywalka i wc. Do mieszkania przynależą dwie komórki na parterze (8,14m2;5,34m2) oraz garaż (12,5m2) pełniący funkcje komórki na zewnątrz. Dodatkowo dwa garaże z blachy. Opłaty związane z utrzymaniem nieruchomości to koszt czynszu w kwocie 265,60zł (na 3 osoby), który zawiera cenę ogrzewania (budynek ma własną kotłownię i palacza), funduszu remontowego oraz utrzymania części wspólnych. Według liczników rozliczany prąd, gaz z butli oraz wywóz nieczystości. Ogrzewanie wody na bojler elektryczny, który zakupiono w 2013r. Budynek dobrze utrzymany, w 2005r. remontowano dach, klatka schodowa odświeżana w 2016r. Połozony 600 m od urzędu oraz w niedalekiej odległości od szkoły. Wokół domu bardzo duży teren wspólny, na którym znajduje się plac zabaw. Budynek otaczają tereny zielone, które stwarzają bardzo miły klimat. W kamienicy mieszka 6 rodzin, sąsiedzi mili, zorganizowani i dbający o wspólny teren. Zachęcam aby zobaczyć mieszkanie i jego otoczenie, które zapewne spełni Państwa oczekiwania. Aby umówić spotkanie proszę o kontakt: Dariusz Szukalski tel 883943210; *** kamienica oddzielna
Więcejneodom.pl

Budynek użytkowy Jeziory Wysokie

Jeziory Wysokie, lubuskie
108.23 m²
433
2018-2-21
Na podstawie art. 38 ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity z dnia 14.12.2017 r. Dz. U. z 2018 roku. poz. 121 ze zm.) Zarząd Powiatu Żarskiego OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony na oddanie w dzierżawę na okres do 10 lat nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Powiatu Żarskiego. 1. (...) Pokaż więcej Na podstawie art. 38 ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tekst jednolity z dnia 14.12.2017 r. Dz. U. z 2018 roku. poz. 121 ze zm.) Zarząd Powiatu Żarskiego OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony na oddanie w dzierżawę na okres do 10 lat nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Powiatu Żarskiego. 1. Położenie nieruchomości: obręb Jeziory Wysokie, gmina Brody (były Terminal Towarowych Odpraw Celnych w Olszynie płyta północna) 2. Oznaczenie nieruchomości: część nieruchomości zabudowanej, oznaczonej działką nr 1178/3 o powierzchni 0.2078 ha, położonej w obrębie Jeziory Wysokie, gmina Brody. Zapisana w księdze wieczystej nr ZG1R/00051452/3 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych. 3. Opis nieruchomości: część nieruchomości zabudowanej budynkiem, wolnostojącym, jednokondygnacyjnym nr 13, wg poniższej tabeli: (Tabela w zdjeciu) wraz z przynależnym gruntem, o łącznej powierzchni 308,23 m2 Rok budowy 1998. Drzwi do pomieszczenia biurowego drewniane, klepkowe. Drzwi do garaży stalowe. Grunt utwardzony polbrukiem. Wyposażenie w instalację: elektryczną (gniazd wtykowych tylko w pomieszczeniach nr 1/9, 1/10; oświetlenia), odgromową, wentylacyjną, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, wody zimnej, wody ciepłej (możliwość zamontowania termy pojemnościowej). Brak centralnego ogrzewania - możliwość instalacji grzejników elektrycznych lub innego alternatywnego ogrzewania na własny koszt za odrębną zgodą Zarządu Powiatu Żarskiego. Garaże wyposażone w urządzenia warsztatowe (montażownica oraz wyważarka do kół dla samochodów ciężarowych, kompresor). Nieruchomość posiada swobodny dojazd do drogi powiatowej nr 1107F oraz drogi szybkiego ruchu DK nr 18. 4. Przeznaczenie nieruchomości oraz sposób jej zagospodarowania: 5. Dla działki oznaczonej nr 1178/3 uchwalony został miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - Uchwała Nr XXVIII/216/2013 Rady Gminy Brody z dnia 14 czerwca 2013 r. Teren oznaczony został symbolem U tereny usług. Budynek przeznaczony jest na działalność usługową. 6. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań. 7. Cena wywoławcza: 4,00 zł netto za 1 m2 powierzchni dzierżawy. 8. Przedmiotem licytacji będzie miesięczna stawka czynszu za 1 m2 powierzchni dzierżawy. Do ustalonej w wyniku przetargu stawki czynszu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%, który obciąża dzierżawcę. Czynsz płatny będzie z góry do 10 go każdego miesiąca kalendarzowego. 9. Zastrzega się prawo zmiany raz w roku, począwszy od 1 stycznia 2019 roku wysokości czynszu o publikowany w Monitorze Polskim przez Prezesa GUS średnioroczny wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, o ile wskaźnik ten ulega wzrostowi. 10. Zmiana wysokości czynszu, w wyniku waloryzacji, o której mowa w pkt. 9 nie wymaga wypowiedzenia warunków umowy. 11. W celu dostosowania pomieszczeń do działalności gospodarczej w wydzierżawionej części budynku nr 13, udziela się bonifikatę dla powierzchni 108,23 m2 w wysokości 50% miesięcznej opłaty czynszu przez okres 9 m-cy. 12. Wadium 3 000,00 złotych (słownie: trzy tysiące złotych). 13. Przetarg odbędzie się w dniu 8 marca 2018 roku (czwartek) w sali nr 108, Starostwa Powiatowego w Żarach Aleja Jana Pawła II nr 5 o godzinie 11.00 14. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu, w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 5 marca 2018 roku wymagana kwota znajdowała się na koncie Powiatu Żarskiego. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacać na rachunek bankowy Powiatu Żarskiego, PKO BP S.A. Oddział Żary nr . 15. Uczestnicy przetargu są zobowiązani do przedłożenia komisji przetargowej przed otwarciem przetargu dowodu tożsamości, a w odniesieniu do podmiotów gospodarczych wypisu z rejestru sądowego lub ewidencji działalności gospodarczej oraz właściwych pełnomocnictw osób reprezentujących te podmioty. W przypadku małżonków do dokonania czynności przetargowych konieczna jest obecność obojga małżonków lub jednego z nich ze stosownym pełnomocnictwem. 16. Wpłacone wadium podlega: a) zaliczeniu na poczet kaucji zabezpieczającej płatności zobowiązań finansowych Dzierżawcy wobec Wydzierżawiającego - w przypadku wygrania przetargu, b) przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który wygrał przetarg od wpłacenia kaucji w wyznaczonym terminie, c) przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika, który wygrał przetarg od zawarcia umowy, d) zwrotowi - po zamknięciu, odwołaniu, unieważnieniu lub zakończeniu przetargu wynikiem negatywnym. 17. Podpisanie umowy z dzierżawcą wyłonionym w wyniku przetargu nastąpi w terminie wyznaczonym przez organizującego przetarg nie później jednak niż 30 dni od rozstrzygnięcia przetargu, pod rygorem odstąpienia przez organizatora przetargu od zawarcia umowy dzierżawy oraz utraty wpłaconego wadium. 18. Wyłoniony w wyniku przetargu dzierżawca zobowiązany będzie do wpłacenia kaucji w wysokości trzymiesięcznego czynszu celem zabezpieczenia należytego wykonania umowy - w terminie do 14 dni od daty rozstrzygnięcia przetargu. 19. Szczegółowe zasady dzierżawy regulować będzie umowa dzierżawy, z której wzorem uczestnicy przetargu zobowiązani są się zapoznać w Referacie Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Żarach, pok. nr 14 (parter). 20. Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity z dnia 14.12.2017 r. Dz. U. z 2018 roku. poz. 121 ze zm.) oraz uchwały nr 413 Zarządu Powiatu Żarskiego z dnia 1 sierpnia 2013 r. w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia przetargów na najem i dzierżawę nieruchomości stanowiących powiatowy zasób nieruchomości na terenach przygranicznych byłych terminali odpraw celnych, stanowiących własność Powiatu Żarskiego na czas oznaczony dłuższy niż 3 lata. 21. Zastrzega się prawo odwołania, unieważnienia przetargu z ważnych przyczyn. Dodatkowych informacji o nieruchomości będącej przedmiotem przetargu można uzyskać w Referacie Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Żarach. tel. Żary, 19.02.2018 r. Starosta Żarski /-/ Janusz Dudojć Kontakt: Starostwo Powiatowe w Żarach tel: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Więcejnieruchomosci-online.pl

DOM w Jeziorach Dolnych

Jeziory Dolne, Brody,
3 pokoje
120 m²
270,000
2018-2-16
Mały wiejski domek w Miejscowości Jeziory Dolne, położony jest przy drodze łączącej wieś Jeziory Dolne a Brody. Dom znajduje się na działce 32 ar (w prostokącie 150m x 25m) zagospodarowanym nowym garażem, oczkiem wodnym i małym sadem. Posesja ogrodzona (kuto-drewniano-betonowa). W ciągu ostatnich 3 lat nieruchomość przeszła kapitalny remont : wymienione : belki stropowe,drzwi okna, instalacje elektryczną,zrobione nowe tynki wapienne,podcinka domu,ocieplone podłogi, przyłącza,dobudowany nowy ganek z dużymi trzema oknami o pow. 21 mkw (na starych obrysach). Dół budynku stanowi jedno pomieszczenie (salon z aneksem kuchennym) bez ścianek działowych ale wyodrębnia przedpokój, kuchnię, salon i miejsce do odpoczynku (spania), pow ok. 75 mkw. Łazienka do remontu. 1-Piętro do zagospodarowania ( dwa pokoje do remontu 12 mkw, 14 mkw +miejsce na łazienkę ok 5 mkw, doprowadzona ciepła, zimna woda i kanalizacja). Nowa kotłownia (osobne wejście). Piec na eko-groszek z podajnikiem ( co 10-12 dni zasypywany, dobowy koszt ogrzewania ok.13 zł), znajduje się tam toaleta z umywalką. Ogrzewanie w całym domu podłogowe łącznie z gankiem. Przynależna piwnica o pow.7 mkw. Na posesji nowo wybudowany garaż o pow. 52 mkw. (doprowadzone ogrzewanie, ciepła woda, kanalizacja). Strop garażu przygotowany do wybudowania piętra (nad garażem był plan zrobienia 3 pokoi z łazienkami o pow. po 25 mkw, które można przeznaczyć na mieszkanie pod wynajem.) Oczko wodne zarybione ( 8m x 12m głębokie 1,5m). Obok oczka posadzony mały sad z krzewami i drzewami owocowymi. Ta część oddzielona jest od łąki bonanzą oraz pergolą. Na obrzeżach działki posadzony las liściasto-iglasty ogrodzony siatką. Budynek ocieplony. Ganek ma nowe belki stropowe nad którymi miał być zrobiony taras i jeszcze jeden dodatkowy pokój( w kotłowni wyprowadzone rury pod centralne ogrzewanie na piętro) Dom godny zainteresowania ze względu na położenie,klimat tego domu i włożony ogrom pracy . Wymienione okna na drewniane (skrzynkowe),drzwi, parapety drewniane= wszystko w jednakowej tonacji sprawia że czuć dokładność i elegancję. Nieruchomość położona niedaleko zespołu pałacowego, 150m do jeziora i parku. Dom dla osób ceniących ciszę ispokój. Okoliczny teren sprzyja działalności agroturystycznej. 500m parkiem do centrum wsi Brody( dwa markety spożywcze, apteki,przychodnia, przedszkole, stacja benzynowa, 300m szkoła, biblioteka) W sąsiedztwie wsi znajdują się jeszcze trzy inne jeziora. 15 km przejście graniczne z Niemcami. Cena do negocjacji! Aktualna oferta nieruchomości na: neodom.pl ZAPRASZAM PO SZCZEGÓŁY DO BIURA konsultant: Dorota Krakowiak mobile: (+48)515761377 e-mail: *** „ 0% prowizji od kupującego” oferta bez prowizji od klienta kupującego/najmującego (prowizję płaci tylko klient sprzedający/wynajmujący) wolnostojący aneks kuchenny - połączony z salonem
Więcejneodom.pl

Dom w Jeziorach Dolnych

Jeziory Dolne, lubuskie
120 m²
270,000
2018-2-13
| Mały wiejski domek w Miejscowości Jeziory Dolne, położony jest przy drodze łączącej wieś Jeziory Dolne a Brody. Dom znajduje się na działce 32 ar (w prostokącie 150m x 25m) zagospodarowanym nowym garażem, oczkiem wodnym i małym sadem. Posesja ogrodzona (kuto-drewniano-betonowa). W ciągu ostatnich 3 lat nieruchomość przeszła kapitalny remont : wymienione : belki stropowe,drzwi okna, instalacje elektryczną,zrobione nowe tynki wapienne,podcinka domu,ocieplone podłogi, przyłącza,dobudowany nowy ganek z dużymi trzema oknami o pow. 21 mkw (na starych obrysach). Dół budynku stanowi jedno pomieszczenie (salon z aneksem kuchennym) bez ścianek działowych ale wyodrębnia przedpokój, kuchnię, salon i miejsce do odpoczynku (spania), pow ok. 75 mkw. Łazienka do remontu. 1-Piętro do zagospodarowania ( dwa pokoje do remontu 12 mkw, 14 mkw +miejsce na łazienkę ok 5 mkw, doprowadzona ciepła, zimna woda i kanalizacja). Nowa kotłownia (osobne wejście). Piec na eko-groszek z podajnikiem ( co 10-12 dni zasypywany, dobowy koszt ogrzewania ok.13 zł), znajduje się tam toaleta z umywalką. Ogrzewanie w całym domu podłogowe łącznie z gankiem. Przynależna piwnica o pow.7 mkw. Na posesji nowo wybudowany garaż o pow. 52 mkw. (doprowadzone ogrzewanie, ciepła woda, kanalizacja). Strop garażu przygotowany do wybudowania piętra (nad garażem był plan zrobienia 3 pokoi z łazienkami o pow. po 25 mkw, które można przeznaczyć na mieszkanie pod wynajem.) Oczko wodne zarybione ( 8m x 12m głębokie 1,5m). Obok oczka posadzony mały sad z krzewami i drzewami owocowymi. Ta część oddzielona jest od łąki bonanzą oraz pergolą. Na obrzeżach działki posadzony las liściasto-iglasty ogrodzony siatką. Budynek ocieplony. Ganek ma nowe belki stropowe nad którymi miał być zrobiony taras i jeszcze jeden dodatkowy pokój( w kotłowni wyprowadzone rury pod centralne ogrzewanie na piętro) Dom godny zainteresowania ze względu na położenie,klimat tego domu i włożony ogrom pracy . Wymienione okna na drewniane (skrzynkowe),drzwi, parapety drewniane= wszystko w jednakowej tonacji sprawia że czuć dokładność i elegancję. Nieruchomość położona niedaleko zespołu pałacowego, 150m do jeziora i parku. Dom dla osób ceniących ciszę ispokój. Okoliczny teren sprzyja działalności agroturystycznej. 500m parkiem do centrum wsi Brody( dwa markety spożywcze, apteki,przychodnia, przedszkole, stacja benzynowa, 300m szkoła, biblioteka) W sąsiedztwie wsi znajdują się jeszcze trzy inne jeziora. 15 km przejście graniczne z Niemcami. Cena do negocjacji! Aktualna oferta nieruchomości na: ZAPRASZAM PO SZCZEGÓŁY DO BIURA konsultant: Dorota Krakowiak mobile: ( ( pokaż numer ) e-mail: „ 0% prowizji od kupującego” oferta bez prowizji od klienta kupującego/najmującego (prowizję płaci tylko klient sprzedający/wynajmujący) | Jak skorzystać z oferty „0% prowizji od kupującego”? 1. Wybierz na stronie internetowej ofertę nieruchomości oznaczoną jako „0% prowizji od kupującego” (w tym celu najlepiej skorzystać z wyszukiwarki ofert). 2. Skontaktuj się z naszym doradcą (np. telefonicznie, za pomocą sms czy via e-mail), podaj numer oferty, którą jesteś zainteresowany, a my oddzwonimy! 3. Klient kupujący/najmujący, w przypadku ofert objętych promocja „0% prowizji od kupującego”, nie ma obowiązku podpisywania umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jedyną formalnością jest podpisanie potwierdzenia przekazania adresu prezentowanej nieruchomości na "karcie prezentacji". 4. Następnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin prezentacji. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz w wyborze kancelarii notarialnej. 5. Wynagrodzenie dla biura nieruchomości w całości pokrywa klient sprzedający lub wynajmujący. Jak uzyskać kredyt hipoteczny? Zadzwoń! Agencja Nieruchomości NEODOM w zakresie produktów finansowych współpracuje z renomowanymi instytucjami finansowymi w Polsce, dzięki czemu w ofercie naszych partnerów znajdują się produkty kredytowe ponad 20 banków: GE Money Bank, PKO BP S.A., Pekao S.A., mBank, Multibank, Fortis Bank, BPH S.A., Bank Millennium S.A., Lukas Bank, Getin Bank, BZ WBK S.A., BGŻ S.A., Nordea Bank, DBNord, Polbank, Kredyt Bank S.A., NYKREDYT, BOŚ S.A., Raiffeisen Bank S.A., BRE Bank S.A., Deutsche Bank S.A., ING Bank Śląski, Eurobank Home. Naszym klientom oferujemy: - profesjonalne doradztwo kredytowe, - pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej, - wybór najdogodniejszego dla Klienta systemu rat oraz waluty, - zaplanowanie okresu kredytu, - pomoc w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, - negocjacje indywidualnych warunków kredytowych w bankach, - kontrolę nad całym procesem kredytowania. Nasi doradcy kredytowi załatwiają za Klienta większość formalności związanych z aplikacją kredytową oraz czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesu kredytowego. Dogodny termin i miejsce spotkania ustala Klient, my się do tego dopasowujemy! Pełnej informacji na temat kredytów hipotecznych udzielą Państwu nasi doradcy. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Szukalski (licencja nr: 12491) ::DODATKOWE INFORMACJE | Prąd: tak | Woda: tak | Dojazd: droga utwardzona | Otoczenie: domy jednorodzinne | Ogrzewanie: własne dla budynku | Kanalizacja: tak | Okna: nowe drewniane | Instalacje: nowe | Zagosp. działki: zagospodarowana | Ukształtowanie działki: płaska | Kształt działki: prostokąt | Rodzaj domu: wolnostojący | Typ elewacji: styropian + klej | Podst. materiał budowlany: cegła | Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna | Powierzchnia użytkowa [m2]: 90 | Stan budynku: do wykończenia | Podpiwniczenie: częściowo podpiwniczony | Garaż: wolnostojący | Ilość pokoi: 3 | Wysokość pomieszczeń [m]: 2,3500 | Powierzchnia pokoi [m2]: 14 mkw, 12 mkw, 60 mkw | Podłogi pokoi: terakota | Typ kuchni: aneks kuchenny - połączony z salonem | Rodzaj kuchni: aneks kuchenny | Podłoga kuchni: terakota | Typ łazienki: do remontu | Ilość łazienek: 1 | Powierzchnia łazienki [m2]: 7 | Glazura łazienki: bez glazury | Wyposażenie łazienki: wanna | Ilość przedpokoi: 1 | Powierzchnia przedpokoi [m2]: 7,5 | ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Dorota Krakowiak | ( pokaż numer ) | ( pokaż numer ) | ::DANE BIURA | Real Estate Żary | Chrobrego 35/I piętro | 68-200 Żary | ( pokaż numer ) | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Szukalski (licencja nr: 12491) - Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. | Cena 270 000 zł 2 250 zł/m² Powierzchnia 120 m² Powierzchnia działki 3 200 m² Liczba pięter parterowy Rynek: wtórny Liczba pokoi: 3 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Materiał budynku: cegła Pokrycie dachu: dachówka Stan wykończenia: do wykończenia Okna: drewniane prąd kanalizacja woda utwardzony garaż
Więcejotodom.pl