Dom na wynajem, 100 m2, ogród, parking

Chełmica Duża, włocławski, Kujawsko-pomorskie
700
2017-12-13
Dom kilkuletni po remoncie. 2 pokoje + kuchnia, łazienka, pomieszczenie na opał i ogród. Ogrzewanie piec węglowy - centralne. 700 zł czynsz+ ok. 200zł opłaty (prąd, woda śmieci). Reszta szczegółów do uzgodnienia. Kontakt tylko telefoniczny.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Chełmica, Dom wynajem
3 pokoje
80 m²
1,000
2018-2-13
!! OFERTA GODNA POLECENIA !! Oferujemy na wynajem DOM o powierzchni użytkowej około 80 m 2 zlokalizowany w Zbytkowie w okolicach miejscowości Chełmica. 3 pokoje z kuchnią w pełni wyposażone. Na działce znajduje się dom i budynek gospodarczy, okna PCV. Ogrzewanie eko - groszek. Dom do wprowadzenia. OKAZYJNA CENA: 1000 zł. + media Zapraszamy serdecznie do prezentacji nieruchomości. Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości. Prezentacja i kontakt tel. 5 ::LINK DO STRONY x?id=3785985 ::KONTAKT DO AGENTA Agnieszka Nowakowska agnieszka@arkadia. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Nowakowska (licencja nr: 20302)
Więcejmorizon.pl

Dom Zbytkowo

Zbytkowo, kujawsko-pomorskie
3 pokoje
80 m²
1,000
2018-2-19
! OFERTA GODNA POLECENIA! Oferujemy na wynajem DOM o powierzchni użytkowej około 80 m 2 zlokalizowany w Zbytkowie w okolicach miejscowości Chełmica. 3 pokoje z kuchnią w pełni wyposażone. Na działce znajduje się dom i budynek gospodarczy, okna PCV. Ogrzewanie eko - groszek. Dom do wprowadzenia. OKAZYJNA CENA: 1000 zł. + media Zapraszamy serdecznie do prezentacji nieruchomości. (...) Pokaż więcej ! OFERTA GODNA POLECENIA! Oferujemy na wynajem DOM o powierzchni użytkowej około 80 m 2 zlokalizowany w Zbytkowie w okolicach miejscowości Chełmica. 3 pokoje z kuchnią w pełni wyposażone. Na działce znajduje się dom i budynek gospodarczy, okna PCV. Ogrzewanie eko - groszek. Dom do wprowadzenia. OKAZYJNA CENA: 1000 zł. + media Zapraszamy serdecznie do prezentacji nieruchomości. Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez - zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa - na poszukiwanie nieruchomości. Prezentacja i kontakt tel. :LINK DO STRONY =3785985 :KONTAKT DO AGENTA Agnieszka Nowakowska :DANE BIURA ARKADIA NIERUCHOMOŚCI BOJAŃCZYKA 3/5 87-800 Włocławek Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Więcejnieruchomosci-online.pl