Złóż skargę
otodom.pl
947 000 zł

prestiżowa lokalizacja

Chyby, poznański, wielkopolskie,poznański
Do kupna działka rezydencjonalana, połozona w najbardziej prestiżowej części Chyb, przy ulicy Parkowej. Działka w kształcie regularnego prostokąta, z szerkim frontem 35m, niezabudowana, bez nasadzeń. Teren , na którym położona jest działka objęty jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Tarnowo Podgórne uchwała LXX/914/2014 , który przewiduje między innymi: 30 % zabudowy, 50%teren biologicznie czynny, wysokość budynku do kalenicy 8m, minimalna powierzchni działki 2000m2. Jest możliwość kupna terenu o łącznej powierzchni 5400m2. Uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze, droga utwardzona kostką brukową. Zapraszam na prezentację ! KONTAKT Anna Gonet tel 608 386 601 Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie:
Złóż skargę
szybko.pl
230 000 zł
800 m²

Chyby działka na sprzedaż

woj. wielkopolskie,Chyby,Szamotulska
POLECAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W CHYBACH O POW.800 M POŁOŻONĄ W SĄSIEDZTWIE OŚ.ZIELONEGO ,A UL.SZAMOTULSKIEJ. DZIAŁKA MA KSZTAŁT PROSTOKĄTA .FRONT 25M, SZER. 33M.DOJAZD DROGA ASFALTOWA.WODA ,PRĄD I GAZ ORAZ KANALIZACJA W DRODZE . DO DZIAŁKI PRZYNALEŻNY JEST UDZIAŁ W CZĘSCI DROGI WEWNETRZNEJ PROWADZĄCEJ DO DWÓCH DZIAŁEK. CENA OBEJMUJE CENĘ DZIAŁKI 822M ORAZ UDZIAŁ W DRODZE WEWNĘTRZNEJ 280M. OFERTA GODNA POLECENIA . KONTAKT . IRENEUSZ MOLENDA TEL . 665-55-44-15 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (Odpowiedzialność zawodowa licencja nr 2554)
Złóż skargę
otodom.pl
1 762 530 zł

Chyby działka rezydencjonalna - możliwość podziału

Chyby, poznański, wielkopolskie,poznański,Parkowa
Polecam działkę położoną w prestiżowej lokalizacji w Chybach, położonej wśród zabudowy rezydencjonalnej, przy cichej ul. Parkowej. Działka o powierzchni całkowitej 5.341m2. Dojazd ulicą z kostki brukowej, pełne uzbrojenie (prąd, woda, gaz, kanalizacja) przy działce. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, wg którego: - działka pod zabudowę mieszkalną wolnostojącą jednorodzinną - dopuszczenie lokalizacji dwóch budynków mieszkalnych - dopuszczenie lokalizacji budynku garażowego lub gospodarczego lub gospodarczo-garażowego jako wolnostojącego o maksymalnej powierzchni zabudowy 80 m² - maksymalną powierzchnię zabudowy - 30% powierzchni działki - minimalną powierzchnię zieleni - 50% powierzchni działki - maksymalną wysokość zabudowy: dla budynku mieszkalnego – 2 kondygnacje nadziemne w tym poddasze, nie więcej niż 10m do kalenicy dachu i nie więcej niż 8m do gzymsu okapu; dla budynku gospodarczo-garażowego – jedna kondygnacja i nie więcej niż 4m od poziomu terenu do głównego okapu i 5,5m do kalenicy dachu - stosowanie dachów stromych Dopuszcza się podział na działki pod warunkiem zachowania minimalnych powierzchni działek budowlanych 2000 m². Cena 330 zł/m2 - do negocjacji. Więcej ofert znajdą Państwo na naszej stronie: _ Agencja VanDer Haus Nieruchomości zapewnia pełną obsługę transakcji oraz bezpłatną pomoc w zakresie finansowania zakupu nieruchomości! _ Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia oparta na informacjach podanych przez właściciela nieruchomości.
Złóż skargę
szybko.pl
947 000 zł
2715 m²

Do sprzedania działka budowlana w cenie 349 zł/m² w Chybach

woj. wielkopolskie,Chyby,PRESTIŻOWY ADRES, UNIKALANA LOKALZACJA
Do kupna działka rezydencjonalana, połozona w najbardziej prestiżowej części Chyb, przy ulicy Parkowej. Działka w kształcie regularnego prostokąta, z szerkim frontem 35m, niezabudowana, bez nasadzeń. Teren , na którym położona jest działka objęty jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Tarnowo Podgórne uchwała LXX/914/2014 , który przewiduje między innymi: 30 % zabudowy, 50%teren biologicznie czynny, wysokość budynku do kalenicy 8m, minimalna powierzchni działki 2000m2. Jest możliwość kupna terenu o łącznej powierzchni 5400m2. Uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze, droga utwardzona kostką brukową. Zapraszam na prezentację! KONTAKT Anna Gonet tel 608 386 601 [email protected] Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie: www.dominanta.nieruchomosci.pl
Złóż skargę
szybko.pl
1 650 000 zł
250 m²

dom na działce 593 m², wolnostojący sprzedam, Chyby Powiat poznański

woj. wielkopolskie,Chyby,Chyby
KONTAKT: Agnieszka Paprocka 501 454 879 Polecam Państwa uwadze nietuzinkowy, piękny, wolnostojący dom z charakterem i duszą!! Niepowtarzalnie zlokalizowany, ukryty wśród soczystej zieleni. Indywidualny projekt i wykonanie. W cenie pozostaje większość widocznego na zdjęciach umeblowania i wyposażenia, które stanowią całość, a dedykowane zostały tylko i wyłącznie do wnętrz tego właśnie domu. Architekt uwzględnił potrzeby każdego domownika. Mamy tu przestronną część dzienną - ok 50 m2, podzieloną na strefy; jadalnianą, rekreacyjną oraz kącik telewizyjny. Całości dopełnia ogród zimowy z wyjściem na ogród. Na parterze jest oczywiście również piękna kuchnia, doskonale doświetlona z wyjściem na taras, gabinet/sypialnia, wc oraz pomieszczenie techniczne z piecem co. Przejście do dużego, dwustanowiskowego garażu. Na piętro prowadzą marmurowe schody. Antresola z dużym oknem dodaje niewątpliwie szlachetnego uroku drugiej kondygnacji. Do dyspozycji Właściciela są tu dwie duże sypialnie - jedna z garderobą oraz pokój kąpielowy z natryskiem, wolnostojącą wanną i toaletką. Całości dopełnia ogród. Niezwykle bujne hortensje, trawy i grona winogron zwisające nad tarasowym stołem. Technicznie: kuchnia 18 m2 salon z jadalnią 50 m2 ogród zimowy 18 m2 gabinet 12 m2 pomieszczenie gospodarczo techniczne (z oknem) 8 m2 wc 4 m2 garaż ok 30 m2 korytarz poddasze: sypiania z garderobą 18 m2 + 8 m2 sypialnia ne 2 25 m2 pokój kąpielowy 12 m2. Dach - dachówka ceramiczna Na parterze ogrzewanie podłogowe, na pietrze ukryte kaloryfery Pełne uzbrojenie. Chyby to niezwykle atrakcyjna podpoznańska miejscowość łącząca funkcję sypialni aglomeracji z pięknymi rekreacyjnymi terenami jeziora Kierskieg. Gorąco polecam uwadze Kontakt: Agnieszka Paprocka 501 454 879 [email protected] więcej zdjęć na str www.domlex.poznan.pl Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Złóż skargę
otodom.pl
1 530 000 zł
216.7 m²

Bliźniak Chyby, Wysoki standard 249,5m2 i 216,7m2

Chyby, poznański, wielkopolskie,poznański
Witam serdecznie i gorąco zapraszam do odwiedzenia naszej wyjątkowej inwestycji w Chybach pod Poznaniem. Urban Domo, to spółka, która została powołana z myślą o budowie domów, mających zaskakiwać estetyką, jakością wykonania, architekturą a dzięki połączeniu wspomnianych cech stanowić będą atrakcyjną propozycję dla ludzi, którzy oczekują od życia więcej. Rezydencje w Chybach to propozycja dla ludzi, dla których miasto jest jedynie miejscem prowadzenia biznesu lub przystankiem kulturalnym, natomiast mimo wszystko nie mogą pozwolić sobie na całkowitą separację. Chyby dzięki swojemu położeniu i charakterowi umożliwiają sprawną komunikację ze stolicą Wielkopolski a przy tym stanowią idealną alternatywę dla ludzi, którzy w wolnym czasie marzą o wytchnieniu w spokojnej okolicy. Atutem urbanistycznym jest położenie wsi. Chyby należą do gminy Tarnowo Podgórne, która jest afirmacją wielkopolskiej gospodarności i dzięki swojemu dynamicznemu charakterowi oferuje mieszkańcom niezwykle rozbudowaną infrastrukturę społeczną. Kontekst przyrodniczy jest tutaj również nie bez znaczenia. Malowniczo położone Chyby swój urok zawdzięczają między innymi bezpośredniemu sąsiedztwu jeziora oraz terenów zielonych, które zapraszają do długich spacerów, wycieczek rowerowych czy żeglowania. Urban Domo swoją inwestycją, nawiązuje do prestiżowego charakteru okolicy i proponuje dwie atrakcyjne rezydencje, wyróżniające się nie tylko cechami wizualnymi, ale również wykończeniu w wysokim standardzie. Oferta: Przedmiotem inwestycji są dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne o charakterze bliźniaczym, niepodpiwniczone, wykonane w technologii tradycyjnej. Powierzchnia: 249,5 (Budynek A) i 216,7 (Budynek B) Lokalizacja: Chyby przy ul. Parkowej, na terenie działki nr geod. 22/81, obręb Chyby. Powierzchnia każdej działki wynosi 1133 m2 (Budynek A) i 1129m2 (Budynek B). Wyróżniamy się: W salonie na parterze oraz pokojach na piętrze zastosowano obszerne przeszklenia, bardzo wysokiej jakości okna aluminiowe (Termo Prestige – system energooszczedny, Rama 6- komorowa) szklone zestawem trzyszybowym o najwyższym współczynniku izolacyjności cieplnej okien Ug -0,5 W/m2K., które zapewniają wysoki komfort życia oraz dzięki, którym pomieszczenia są doświetlone światłem dziennym. Wysokie pomieszczenia na parterze, przeszklona ściana z widokiem na imponujący ogród, efektowne przesuwne 2,5 metrowe skrzydła drzwi tarasowe oraz wejście do domu z korytarzem o wysokości 7 metrów, to tylko niektóre cechy podkreślających ekskluzywność i nowoczesność projektu. Całość dopełnia niebanalna elewacja przypominająca naturalne drewno. Priorytetem przy projektowaniu było stworzenie domów o nowoczesnej i estetycznej bryle w wysokim standardzie wykończenia, które zapewniają wysoki komfort życia i doskonale wpisują sie w rezydencjalny klimat Chyb. Po więcej zapraszamna rozmowę przy kawie lub na SZYBKI I BEZPROBLEMOWY DOJAZD DO MIASTA Dzięki dobremu dojazdowi do pracy, szkół, miejsc rozrywki można cieszyć się życiem w presiżowym i malowniczym miejscu, nie rezygnując z urokow i wygód miasta Poznania. Najważniejsze odległości: • Odległość do centrum Poznania 15 min samochodem • Odległość do lotniska 12 min samochodem • Odległość do przystanku miejskiego 10 min pieszo SĄSIEDZTWO PRZEDSZKOLI, SZKÓŁ Lokalizacje inwestycji docenią takze rodzice, którym zależy na dostępie ich dzieci do dobrych palcówek edukacyjnych i troskliwej opieki pedagogicznej. W pobliżu Chyb znajdują się m.in. przedszkola i szkoły: • Żłobek Tęcza w Przeźmierowie 7 min • Przedszkole „Mali Odkrywcy”, Przeźmierowo 7 min • Prywatne przedszkole „Pod Muchomorkiem”, Przeźmierowo 7 min • Przedszkole „Leśne Skrzaty”, Przeźmierowo 7 min • Gimnazjum im. Noblistów w Baranowie 5 min • Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji „Olimpijczyk", Przeźmierowo 8 min ATRAKCJE DLA AKTYWNYCH W ZASIĘGU RĘKI Szczególnym atutem inwestycji w Chybach jest jej położenie dzięki, któremu można docenić piękno przyrody i skorzystać z nieograniczonych możliwości spędzenia czasu. • Bliskość Jeziora Kierskiego, plaży i molo • W pobliżu inwestycji znajdują sie ścieżki rowerowe, scieżki do biegania, miejsca do wędkowania, przystanie żeglarskie, ośrodki wypoczynkowe i szkoleniowe • Tarnowskie Termy, Tarnowo Podgórne • Spa/Fitness Glamour i Generacja Fitness w Przeźmierowie • Całoroczne kryte lodowisko w Tarnowie Podgórnym • Ośrodki jazdy konnej KORZYSCI MIESZKANIA W CHYBACH: • willowa zabudowa oraz sąsiedztwo ludzi z klasa • prywatne drogi doprowadzające do rezydencji • cisza na terenie całych Chyb • szybki i bezproblemowy dojazd do Poznania • działki rezydencjonalne w otulinie starodrzewia • specyficzny mikroklimat jeziora oraz otaczających lasów • miejscowość posiada pełną infrastrukturę, co przekłada się na wysoki komfort życia jej mieszkańców • lokalizacja inwestycji kilka minut od nowego molo i plaży nad Jeziorem Kierskim Cena ofertowa opisanej wyżej nieruchomości wynosi: SEGMENT A: 1,730,000 zł brutto SEGMENT B: 1530,000 zł brutto
Złóż skargę
gumtree.pl
1 095 000 zł
5 pokoi
200 m²

Chyby ul. Kwiatowa

Poznań , Wielkopolskie
Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu jednorodzinnego w Chybach. Nieruchomość położona w starej części Chyb, w odległości zaledwie 15 km od centrum Poznania i 1km od Jeziora Kierskiego. Połaczenie autobusowe do pętli tramwajowej Ogrody. Szkoła podstawowa oraz przedszkole znajdują się w Baranowie. Do szkoły dzieci dowozi autobus. W Chybach znajduje się sklep ogólnospożywczy „ŻABKA” oraz ( 5 min. samochodem) w Swadzimiu, duże centrum handlowe Auchan, Leroy Merlin. Nieruchomość położona jest na dwóch działkach budowlanych o łącznej powierzchni 2021 m² (działka o powierzchni 1067 m² zabudowana jest domem jednorodzinnym i druga, 954 m², wolna do zabudowy). Dom jednorodzinny jest domem piętrowym z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 200 m². Częściowo podpiwniczony. Przy budynku dwa osobne garaże. Ogrzewanie gazowe, podłogowe. Podłogi na parterze wyłożone płytkami. Z salonu wyjście na taras i ogrod. Na piętrze 3 pokoje, antresola, łazienka, na podłogach panele. Poddasze w formie pokoju z łazienka. Obiekt wybudowany w latach 2003-2005 w technologii tradycyjnej, z wysokiej klasy materiałów (Porotherm grubość 0,5m). Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną. Stolarka okienna drewniana, schody wewnętrzne drewniane. Brama i furtka drewniane, na konstrukcji stalowej. Pięknie zagospodarowany ogród z zielenią ozdobną nie wymagającą dużego nakładu pracy przy pielęgnacji. Starodrzew, m. in. 50-cio letnie sosny oraz ozdobne krzewy tworzą niepowtarzalny charakter otoczenia domu. Bardzo spokojna i piękna okolica. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Obiekt jest wyceniony przez autoryzowane biuro- do wglądu. Cena: 1 095 000 zł - do negocjacji. Agent prowadzący tel. +48 607 833 281 , licencja zawodowa nr 20018, e-mail ***
Złóż skargę
domiporta.pl
947 000 zł
2715 m²

Sprzedam działkę : Chyby , ulica PRESTIŻOWY ADRES, UNIKALANA LOKALZACJA, 2715 m2, 947000 PLN - Domiporta.pl

Wielkopolskie,Chyby,PRESTIŻOWY ADRES, UNIKALANA LOKALZACJA
Do kupna działka rezydencjonalana, połozona w najbardziej prestiżowej części Chyb, przy ulicy Parkowej. Działka w kształcie regularnego prostokąta, z szerkim frontem 35m, niezabudowana, bez nasadzeń. Teren , na którym położona jest działka objęty jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Tarnowo Podgórne uchwała LXX/914/2014 , który przewiduje między innymi: 30 % zabudowy, 50%teren biologicznie czynny, wysokość budynku do kalenicy 8m, minimalna powierzchni działki 2000m2. Jest możliwość kupna terenu o łącznej powierzchni 5400m2. Uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja w drodze, droga utwardzona kostką brukową. Zapraszam na prezentację ! KONTAKT Anna Gonet tel Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. Zapraszam do zapoznania się z innymi ofertami biura na stronie: www.dominanta.nieruchomosci.pl Numer oferty: 325170362 Nr licencji zawodowej: 12665
Złóż skargę
otodom.pl
1 499 000 zł
293.57 m²

Duży dom w Chybach pod Poznaniem

Chyby, poznański, wielkopolskie,poznański,ul. Różana
Polecam na sprzedaż dom w Chybach pod Poznaniem (okolice Jez. Kierskiego), oryginalnie wykończony i wyposażony. Posiadłość znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych rezydencjonalnych, na terenie o pełnym uzbrojeniu w urządzenia infrastruktury technicznej. Przydomowy ogród jest pięknie urządzony, z krzewami ozdobnymi, drzewami iglastymi, z obiektami małej architektury ogrodowej. Dom został zbudowany w 1998 r., gruntownie zmodernizowany i rozbudowany w 2008 r. przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję na rynku nieruchomości, m.in. dzięki estetyce wykonania, oryginalnemu wykończeniu oraz wyposażeniu. Powierzchnia działki wynosi 685 m2, powierzchnia budynku 293,57 m2. Rozkład pomieszczeń jest następujący: – parter 161,55 m2: przedpokój, salon z otwartą kuchnią o łącznej pow. 64,2 m2 (kuchnia nowocześnie zabudowana i wyposażona), sypialnia o pow. 27,33 m2 z garderobą i łazienką, ogród zimowy z wyjściem na taras i do ogrodu, garaż o pow. 41,58 m2, pomieszczenie techniczne, toaleta (wc, bidet, umywalka); – poddasze 98,55 m2: pokój (biblioteka) o pow. 43,37 m2 z wyjściem na balkon z widokiem na ogród, 2 pokoje o pow. 24 i 18 m2, komunikacja, duża łazienka o pow. 9,2 m2 z wanną i natryskiem; – przyziemie 33,47 m2: kotłownia, pralnia i wyposażona siłownia oraz pomieszczenie przeznaczone na saunę z natryskiem. Nieruchomość ma charakter reprezentacyjny, dom i ogród są świetnie zaprojektowane i zagospodarowane. Położenie w ładnej, kameralnej okolicy, z niewielkim ruchem samochodowym, wśród domów wolnostojących zapewnia komfort zamieszkania. Dojazd do centrum Poznania jest bardzo dobry (ulicami Szamotulską i Dąbrowskiego), a także do trasy szybkiego ruchu (węzeł Kobylniki) i autostrady. Cena: 1 499 000 zł. Kontakt: Marcin Konwinski, tel. 691 059 290. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Złóż skargę
domiporta.pl
230 000 zł
800 m²

Sprzedam działkę : Chyby , ulica Szamotulska, 800 m2, 230000 PLN - Domiporta.pl

wielkopolskie,Chyby,Szamotulska
POLECAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W CHYBACH O POW.800 M POŁOŻONĄ W SĄSIEDZTWIE OŚ.ZIELONEGO ,A UL.SZAMOTULSKIEJ. DZIAŁKA MA KSZTAŁT PROSTOKĄTA .FRONT 25M, SZER. 33M.DOJAZD DROGA ASFALTOWA.WODA ,PRĄD I GAZ ORAZ KANALIZACJA W DRODZE . DO DZIAŁKI PRZYNALEŻNY JEST UDZIAŁ W CZĘSCI DROGI WEWNETRZNEJ PROWADZĄCEJ DO DWÓCH DZIAŁEK. CENA OBEJMUJE CENĘ DZIAŁKI 822M ORAZ UDZIAŁ W DRODZE WEWNĘTRZNEJ 280M. OFERTA GODNA POLECENIA . KONTAKT . IRENEUSZ MOLENDA TEL . Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (Odpowiedzialność zawodowa licencja nr 2554) Numer oferty: ZS55784 Osoba odpowiedzialna zawodowo: Ireneusz Molenda Nr licencji zawodowej: brak danych
Złóż skargę
szybko.pl
1 350 000 zł
165 m²

4 pokojowy, dom Chyby na sprzedaż

woj. wielkopolskie,Chyby
Polecam do zakupu elegancką rezydencję położoną w Chybach na terenie Osiedla Zielonego. Całe osiedle jest terenem ogrodzonym, strzeżonym i monitorowanym w pełni wyposażonym w infrastrukturę techniczną oraz całkowicie zagospodarowanym. Dom wybudowany w 2012 roku z wysokiej klasy materiałów z zachowaniem szczególnej staranności wykonania. Dom posiada bardzo funkcjonalny układ: parter z poddaszem użytkowym. Parter: centralną część domu stanowi otwarta przestrzeń, podzielona na strefy: przestronny pokój dzienny, jadalnia, częściowo wydzielona duża kuchnia. Na parterze mamy również hall wejściowy, łazienkę dla gości, garderobę oraz duże pomieszczenie gospodarcze gdzie znajduje się pralnia. Na parterze jest ogrzewanie podłogowe. W bryle budynku garaż. Na piętrze znajdują się trzy niezależne sypialnie oraz łazienka. Niewątpliwym atutem jest pięknie zagospodarowany ogród. W niedalekiej odległości znajduje się jezioro wraz z portem żeglarskim. Chyby charakteryzują się bezproblemowym połączeniem komunikacyjnym do Poznania drogą 92 . Już w ciągu 15 min można dojechać do Centrum. Serdecznie zapraszam na prezentację. Więcej ofert znajdą Państwo na naszej stronie: vanderhaus.pl _____________________________________________________ Agencja VanDer Haus Nieruchomości zapewnia pełną obsługę transakcji oraz bezpłatną pomoc w zakresie finansowania zakupu nieruchomości! _____________________________________________________ Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia oparta na informacjach podanych przez właściciela nieruchomości.
Złóż skargę
otodom.pl
1 350 000 zł
165 m²

Luksusowy dom na Osiedlu Zielonym w Chybach

Chyby, poznański, wielkopolskie,wielkopolskie,Chyby
Polecam do zakupu elegancką rezydencję położoną w Chybach na terenie Osiedla Zielonego. Całe osiedle jest terenem ogrodzonym, strzeżonym i monitorowanym w pełni wyposażonym w infrastrukturę techniczną oraz całkowicie zagospodarowanym. Dom wybudowany w 2012 roku z wysokiej klasy materiałów z zachowaniem szczególnej staranności wykonania. Dom posiada bardzo funkcjonalny układ: parter z poddaszem użytkowym. Parter: centralną część domu stanowi otwarta przestrzeń, podzielona na strefy: przestronny pokój dzienny, jadalnia, częściowo wydzielona duża kuchnia. Na parterze mamy również hall wejściowy, łazienkę dla gości, garderobę oraz duże pomieszczenie gospodarcze gdzie znajduje się pralnia. Na parterze jest ogrzewanie podłogowe. W bryle budynku garaż. Na piętrze znajdują się trzy niezależne sypialnie oraz łazienka. Niewątpliwym atutem jest pięknie zagospodarowany ogród. W niedalekiej odległości znajduje się jezioro wraz z portem żeglarskim. Chyby charakteryzują się bezproblemowym połączeniem komunikacyjnym do Poznania drogą 92 . Już w ciągu 15 min można dojechać do Centrum. Serdecznie zapraszam na prezentację. Więcej ofert znajdą Państwo na naszej stronie: _ Agencja VanDer Haus Nieruchomości zapewnia pełną obsługę transakcji oraz bezpłatną pomoc w zakresie finansowania zakupu nieruchomości! _ Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia oparta na informacjach podanych przez właściciela nieruchomości.
Złóż skargę
szybko.pl
1 869 350 zł
5341 m²

Gorąco polecam! W w Chybach działka budowlana tylko za 1 869 350 zł

woj. wielkopolskie,Chyby,Parkowa
Polecam działkę położoną w prestiżowej lokalizacji w Chybach, położonej wśród zabudowy rezydencjonalnej, przy cichej ul. Parkowej. Działka o powierzchni całkowitej 5.341m2. Dojazd ulicą z kostki brukowej, pełne uzbrojenie (prąd, woda, gaz, kanalizacja) przy działce. Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego, wg którego: - działka pod zabudowę mieszkalną wolnostojącą jednorodzinną - dopuszczenie lokalizacji dwóch budynków mieszkalnych - dopuszczenie lokalizacji budynku garażowego lub gospodarczego lub gospodarczo-garażowego jako wolnostojącego o maksymalnej powierzchni zabudowy 80 m² - maksymalną powierzchnię zabudowy - 30% powierzchni działki - minimalną powierzchnię zieleni - 50% powierzchni działki - maksymalną wysokość zabudowy: dla budynku mieszkalnego - 2 kondygnacje nadziemne w tym poddasze, nie więcej niż 10m do kalenicy dachu i nie więcej niż 8m do gzymsu okapu; dla budynku gospodarczo-garażowego - jedna kondygnacja i nie więcej niż 4m od poziomu terenu do głównego okapu i 5,5m do kalenicy dachu - stosowanie dachów stromych Dopuszcza się podział na działki pod warunkiem zachowania minimalnych powierzchni działek budowlanych 2000 m². Cena 350 zł/m2 - do negocjacji. Więcej ofert znajdą Państwo na naszej stronie: vanderhaus.pl _____________________________________________________ Agencja VanDer Haus Nieruchomości zapewnia pełną obsługę transakcji oraz bezpłatną pomoc w zakresie finansowania zakupu nieruchomości! _____________________________________________________ Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia oparta na informacjach podanych przez właściciela nieruchomości.
Złóż skargę
domiporta.pl
230 000 zł
800 m²

Sprzedam działkę : Chyby , ulica Szamotulska, 800 m2, 230000 PLN - Domiporta.pl

wielkopolskie,Chyby,Szamotulska
POLECAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W CHYBACH O POW.800 M POŁOŻONĄ W SĄSIEDZTWIE OŚ.ZIELONEGO ,A UL.SZAMOTULSKIEJ. DZIAŁKA MA KSZTAŁT PROSTOKĄTA .FRONT 25M, SZER. 33M.DOJAZD DROGA ASFALTOWA.WODA ,PRĄD I GAZ ORAZ KANALIZACJA W DRODZE . DO DZIAŁKI PRZYNALEŻNY JEST UDZIAŁ W CZĘSCI DROGI WEWNETRZNEJ PROWADZĄCEJ DO DWÓCH DZIAŁEK. CENA OBEJMUJE CENĘ DZIAŁKI 822M ORAZ UDZIAŁ W DRODZE WEWNĘTRZNEJ 280M. OFERTA GODNA POLECENIA . KONTAKT . IRENEUSZ MOLENDA TEL . Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (Odpowiedzialność zawodowa licencja nr 2554) Numer oferty: ZS55767 Osoba odpowiedzialna zawodowo: Ireneusz Molenda Nr licencji zawodowej: brak danych
Złóż skargę
otodom.pl
1 199 000 zł
299 m²

Dom, 299 m², Chyby

Chyby, poznański, wielkopolskie,poznański
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego w Chybach pod Poznaniem na prestiżowym Osiedlu Zielonym II. Oferta idealna dla rodziny poszukującej domu o wysokim standardzie w bezpiecznej lokalizacji. Osiedle zamknięte z ochroną fizyczną 24h, strzeżone z prywatnym placem zabaw i boiskiem sportowym. W okolicy pełne zaplecze handlowo - usługowe, szkoła, przedszkole, restauracje. Miejscowość położona nad jeziorem Kierskim gdzie znajdują się tereny rekreacyjne oraz molo w Chybach. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 600 m2. W tylnej części działki znajduje się kameralny, pięknie zaaranżowany roślinnością ogród. Łączna powierzchnia użytkowa domu wynosi 300 m2, na parterze znajduje się przestronny salon (22 m2) z częścią wypoczynkową i jadalnią, otwarta duża kuchnia (14 m2) z wysokim stołem, gabinet oraz łazienka dla gości. Z salonu wyjście na przestronny taras, stanowiący ogród zimowy, miejsce sprawdzające się idealnie na wypoczynek zarówno w okresie letnim jak i zimowym ( wyposażony w ogrzewanie). Kuchnia drewniana z granitowymi blatami, w pełni wyposażona (lodówko-zamrażarka, piekarnik, zmywarka, okap). Na piętrze znajdują się dwie sypialnie , w tym główna z łazienką ,pokój kąpielowy z wanną i oddzielnym prysznicem oraz garderoba.Dodatkowym atutem i miejscem przechowywania sezonowych rzeczy jest strych. Dom podpiwniczony, piwnica o wysokości 2,6 m - może spełniać funkcje mieszkalną. W piwnicy znajduje się sauna, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. W bryle budynku garaż na dwa auta, oraz dodatkowe dwa miejsca postoje na podjeździe domu. Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Na podłogach parkiet dębowy w doskonałym stanie, ściany pomalowane ekologiczną farbą wysokiej jakości ( antyalergiczna), okna wyposażone w nowoczesne żaluzje drewniane. Ogrzewanie gazowe - nowy piec z zasobnikiem wody, dodatkowo własna stacja uzdatniania wody. Dostępna dokumentacja projektowa domu. Doskonała oferta dla osób pragnących mieszkać w cichym, spokojnym i prestiżowym miejscu. Enklawa zieleni i ciszy zapewni odpoczynek nawet najbardziej wymagających klientów. Cena 1199000 złotych do negocjacji. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Ofertę prowadzi Anna Bednarska tel.791346688,email: Pośrednik odpowiedzialny nr lic.17604 BT-Bezpieczna transakcja -tylko z licencjonowanym pośrednikiem
Złóż skargę
domiporta.pl
1 090 000 zł
2434 m²

Sprzedam działkę : Baranowo Baranowo, Chyby, Przeźmierowo, Poznań , ulica Szamotulska, 2434 m2, 1090000 PLN - Domiporta.pl

wielkopolskie,Baranowo,Baranowo, Chyby, Przeźmierowo, Poznań,Szamotulska
Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa w Baranowie przy ulicy Szamotulskiej Działka ma powierzchnię 2434 mkw i objęta jest miejscowym planem zagospodarowania gdzie przeznaczona jest pod zabudowę usługowo-mieszkaniową. Front działki: ok 21 m Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Na działce posadowiony jest nowoczesny budynek biurowo-ekspozycyjny, z przeszkloną fasadą o powierzchni zabudowy 133,6 mkw, powierzchni użytkowej 113,9 mkw. Budynek składa się m.in. z następujących pomieszczeń: pokój (66,8 mkw, 11,8 mkw, 6,7 mkw), aneks kuchenny 3 mkw, pomieszczenie sanitarne (12,4 mkw), pom. gosp., kotłownia, przedsionek. Działka jest częściowo utwardzona kostką brukową. Powierzchnia utwardzenia 1200 mkw. Działka uzbrojona: prąd, woda, gaz, szambo. Kanalizacja w ulicy. Możliwość podłączenia. Działka idealna pod prowadzenie działalności gospodarczej - działalności usługowej. Znajduje się blisko zjazdu z drogi nr 92, tuż przy głównej trasie na Szamotuły. Możliwość dokupienia części działki sąsiedniej. Oferta: Cena ofertowa: 1 090 000 PLN Powierzchnia: 2434 mkw Zapraszam! ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: asfalt Otoczenie: działki zabudowane Linie telefoniczne: TAK Alarm: TAK Internet: TAK Teren ogrodzony: TAK Zagosp. działki: zagospodarowana Kształt działki: prostokąt ::LINK DO STRONY *** ::DANE BIURA Nieruchomości Furman oddział Poznań 2 Głogowska 47A/1 Ipiętro 60-736 Poznań www.furman.24.pl Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marta Szulc-Lenkowska (licencja nr: 21932) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Numer oferty: FO2-GS-190662 Nr licencji zawodowej: 21932
Złóż skargę
olx.pl
18 zł

Chyby, poznański, Wielkopolskie

Chyby, poznański, Wielkopolskie
Oferujemy pokoje 1-osobowe oraz kilkuosobowe dla pracowników i ekip pracowniczych. Komfortowe warunki. Pokoje kilkuosobowe z WIFI i pościelą. Dobry punkt komunikacyjny przy zachodniej obwodnicy Poznania. Bezpośredni wyjazd na drogę wojewódzką nr.184. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny- nie odpowiadamy na emaile.(wystawiamy faktury)
Złóż skargę
otodom.pl
1 180 000 zł
174 m²

Parterowy dom na Osiedlu Zielonym Chyby

Chyby, poznański, wielkopolskie,wielkopolskie,Chyby
Polecam na sprzedaż dom parterowy na terenie dozorowanego osiedla Zielonego w w prestiżowej podpoznańskiej miejscowości Chyby. Dom o powierzchni 174m2, położony na działce 774 m2. Znajdują się tu 3 sypialnie 22m2, 22m2, 20m2, gabinet, salon 34m2, kuchnia 14,5m2, dwie łazienki 5m2 i 4m2 (jedna z wydzieloną częścią na saunę). Duży salon z ogromnymi przeszkleniami od południa co powoduje, że w części dziennej jest mnóstwo naturalnego światła. Kuchnia oddzielona od salonu dwuskrzydłowymi dużymi drzwiami. Skutkuje to możliwością dowolnego odseparowania kuchni od salonu bądź jej otwarcia. W bryle budynku znajduje się również jednostanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na kotłownię. Ogrzewanie gazowe, dodatkowo w salonie kominek. Kilka lat temu wykonano remont polegający na dodatkowym ociepleniu całego budynku. Oprócz garażu są jeszcze trzy miejsca postojowe przed domem. Ogród w całości zagospodarowany pięknymi nasadzeniami i roślinnością wysoką. Dom wydaje się być zatopiony w zieleni. Posiada dwa tarasy. Na jednym z nich znajduje się drewniana altana porośnięta winoroślą. Lokalizacja to przede wszystkim bezpieczeństwo (osiedle dozorowane) i szybki dojazd do Poznania. Położenie osiedla Zielonego docenią zarówno miłośnicy ciszy i spokoju (w sąsiedztwie jezioro Kierskie) jak również zwolennicy bezproblemowych dojazdów do Poznania. W bliskiej odległości są szkoły, przedszkola oraz sklepy. Polecam i zapraszam na prezentację. Oferta na wyłączność. Więcej ofert znajdą Państwo na naszej stronie: _ Agencja VanDer Haus Nieruchomości zapewnia pełną obsługę transakcji oraz bezpłatną pomoc w zakresie finansowania zakupu nieruchomości! _ Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia oparta na informacjach podanych przez właściciela nieruchomości.
Złóż skargę
otodom.pl
870 000 zł

unikalna działka budowlana ze stawem w Chybach

Chyby, poznański, wielkopolskie,poznański
sprzedam przepiękną działkę budowlana w Chybach, wjazd droga prywatna (ul. Daglezjowa) od ulicy Szamotulskiej , jest to ostatnia z 6 działek które tworzą zamknięte mini-osiedle, do działki należy duża część stawu wraz z linia brzegową. P,W,G oraz kanalizacja są w ulicy Daglezjowej
Złóż skargę
olx.pl
200 zł
12 m²

Chyby, poznański, Wielkopolskie

Chyby, poznański, Wielkopolskie
Witam Mam do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Księżycowej 5 (Jakon). Osiedle zamknięte, brama wjazdowa na osiedle i do hali na pilota. 200 zł miesięcznie. W razie potrzeby mam do wynajęcia 2 miejsca.
Złóż skargę
domiporta.pl
2 050 000 zł
240 m²

Sprzedam dom : Chyby , 240 m2, 2050000 PLN - Domiporta.pl

wielkopolskie,Chyby
Prezentuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w bardzo wysokim standardzie. Dom o powierzchni 240m kw. , zlokalizowany na działce o pow. ok.800m kw. , który posiada doskonały i funkcjonalny rozkład i znajduje się w spokojnej i pięknej okolicy. Kształt działki pozwolił na stworzenie wokół domu ogrodu, który zapewni Państwu intymność dzięki szerokiej frontowej elewacji domu zasłaniającej go od strony ulicy. Powierzchnię domu obejmuje parter , gdzie znajduje się część dzienna , a tworzą ją salon z wyjściem na taras , jadalnia oraz kuchnia z dużym narożnym oknem oraz toaleta dla gości. Wnętrza te są połączone, a w centralnej części znajduje się dwustronny kominek. Kuchnia w pełni zabudowana i wyposażona w najwyższej klasy sprzęty. Dom został zaprojektowany tak by drewniana konstrukcja dachu została specjalnie odsłonięta i zdobiła wnętrze, a jego kolorystyka sprawia że można tam żyć w atmosferze relaksu. Obok strefy dziennej znajdują się również prywatne pokoje właścicieli, gabinet, łazienka z wanną, sypialnia z własnym tarasem oraz garaż , pralnia i kotłownia. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem i wanną. Pomieszczenia te łączy korytarz, który stanowi otwartą na salon antresolę. Materiały użyte do wykonania domu i jego wykończenia są wysokiej jakości m.in. podłoga z desek , sosnowe malowane okna, naturalny tynk , balustrada schodów w salonie i elementy obudowy kominka są dziełem rzeźbiarza Adama Garnka, projekt kolorystyki wykonał artysta Krzysztof Sołowiej. Projekt domu powstał w pracowni architekta Mariusza Wrzeszcza, przy współudziale architekta Mateusza Trojanowskiego. Dodatkowym atutem nieruchomości jest odnowiony i starannie wykończony budynek gospodarczy znajdujący się w ogrodzie. Budynek ten posiada powierzchnię ok. 35m kw. i znajduje się w nim sauna z łazienką . Dom jest kompletnie umeblowany i wyposażony . W oknach zamontowane rolety antywłamaniowe sterowanie centralne oraz moskitiery , ponadto cały dom wyposażony jest w instalację alarmową i podłączony pod całodobowy monitoring. Brama wjazdowa i garażowa sterowane pilotem. Ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Dojazd do nieruchomości drogą z kostki brukowej. Cena 2.050.000zł Oferta skierowana do wymagającego klienta. Polecam! Kontakt Dorota Hańczyk tel. lub Mariusz Gendera tel. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 A par.1 Kodeksu Cywilnego , a dane w nim zawarte mogą ulec zmianie. Numer oferty: 542007 Osoba odpowiedzialna zawodowo: Dorota Hańczyk Nr licencji zawodowej: -
Złóż skargę
otodom.pl
2 050 000 zł
240 m²

Piękny dom 240m kw. w Chybach

Chyby, poznański, wielkopolskie,wielkopolskie,Chyby
Prezentuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w bardzo wysokim standardzie. Dom o powierzchni 240m kw. , zlokalizowany na działce o pow. ok.800m kw. , który posiada doskonały i funkcjonalny rozkład i znajduje się w spokojnej i pięknej okolicy. Kształt działki pozwolił na stworzenie wokół domu ogrodu, który zapewni Państwu intymność dzięki szerokiej frontowej elewacji domu zasłaniającej go od strony ulicy. Powierzchnię domu obejmuje parter , gdzie znajduje się część dzienna , a tworzą ją salon z wyjściem na taras , jadalnia oraz kuchnia z dużym narożnym oknem oraz toaleta dla gości. Wnętrza te są połączone, a w centralnej części znajduje się dwustronny kominek. Kuchnia w pełni zabudowana i wyposażona w najwyższej klasy sprzęty. Dom został zaprojektowany tak by drewniana konstrukcja dachu została specjalnie odsłonięta i zdobiła wnętrze, a jego kolorystyka sprawia że można tam żyć w atmosferze relaksu. Obok strefy dziennej znajdują się również prywatne pokoje właścicieli, gabinet, łazienka z wanną, sypialnia z własnym tarasem oraz garaż , pralnia i kotłownia. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem i wanną. Pomieszczenia te łączy korytarz, który stanowi otwartą na salon antresolę. Materiały użyte do wykonania domu i jego wykończenia są wysokiej jakości m.in. podłoga z desek , sosnowe malowane okna, naturalny tynk , balustrada schodów w salonie i elementy obudowy kominka są dziełem rzeźbiarza Adama Garnka, projekt kolorystyki wykonał artysta Krzysztof Sołowiej. Projekt domu powstał w pracowni architekta Mariusza Wrzeszcza, przy współudziale architekta Mateusza Trojanowskiego. Dodatkowym atutem nieruchomości jest odnowiony i starannie wykończony budynek gospodarczy znajdujący się w ogrodzie. Budynek ten posiada powierzchnię ok. 35m kw. i znajduje się w nim sauna z łazienką . Dom jest kompletnie umeblowany i wyposażony . W oknach zamontowane rolety antywłamaniowe sterowanie centralne oraz moskitiery , ponadto cały dom wyposażony jest w instalację alarmową i podłączony pod całodobowy monitoring. Brama wjazdowa i garażowa sterowane pilotem. Ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Dojazd do nieruchomości drogą z kostki brukowej. Cena 2.050.000zł Oferta skierowana do wymagającego klienta. Polecam! Kontakt Dorota Hańczyk tel.502-644-884 lub Mariusz Gendera tel.504-036-644 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 A par.1 Kodeksu Cywilnego , a dane w nim zawarte mogą ulec zmianie.
Złóż skargę
otodom.pl
1 580 000 zł
203.5 m²

Na sprzedaż!Dom wolnostojący-Os. Zielone II, Chyby

Chyby, poznański, wielkopolskie,wielkopolskie,Chyby
Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący na prestiżowym Osiedlu Zielonym II w Chybach pod Poznaniem. Oferta idealna dla rodziny poszukującej domu o wysokim standardzie w bezpiecznej lokalizacji. Osiedle zamknięte z ochroną fizyczną 24h, strzeżone z prywatnym placem zabaw i boiskiem sportowym. W okolicy pełne zaplecze handlowo - usługowe, szkoła, przedszkole, restauracje. Miejscowość położona nad jeziorem Kierskim gdzie znajdują się tereny rekreacyjne oraz molo w Chybach. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 770 m2. W tylnej części działki znajduje się kameralny, pięknie zaaranżowany roślinnością ogród. Centralną część ogrodu zdobi ponad 20 letni Platan oraz Magnolia i Rododendrony. W narożniku działki domek gospodarczy z drewutnią. Ogród posiada niezależny system nawadniania ze studni oraz oświetlenie. Łączna powierzchnia użytkowa domu wynosi 203,5 m2. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią o powierzchni 34 m2. Salon wyposażony został w kominek. Z salonu i sypialni wyjście na zadoszony taras prowadzący do ogrodu. Sypialnia na parterze z funkcjonalną garderobą oraz łazienką z kabiną prysznicową. Oddzielna kuchnia z oknem wyposażona w meble w zabudowie oraz sprzęt AGD (płyta grzewcza elektryczna, zmywarka, lodówka, piekarnik). Na parterze znajduje się również toaleta dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze/pralnia z piecem gazowym i zasobnikiem na wodę. Drewniane schody z kutą balustradą prowadzą na poddasze użytowe. Na piętrze znajdują się 4 pokoje, pomieszczenie gospodarcze/garderoba oraz łazienka z wanną. Wszystkie pomieszczenia posiadają okna połaciowe. Istnieje możliwość przearanżowania pomieszczeń. Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych, pokryty dachówką. Ogrzewanie piecem gazowym (instalacja podłogowa, grzejniki). Działka w pełni uzbrojona: prąd, woda, kanaliza, światłowód (dodatkowo studnia do nawadniania ogrodu). Okna wysokiej klasy, drewniane z wbudowanymi roletami zewnętrznymi. Na piętrzę w oknach połaciowych rolety przeciwsłoneczne. Na podłogach między innymi drewno egzotyczne, deska trójwarstwowa. Dom gotowy do wprowadzenia - w pełni wyposażony. Nieruchomość posiada garaż jednostanowiskowy oraz przygotowane miejsce postojowe obok garażu. Nad garażem strych stanowiący funkcjonalną przestrzeń do przechowywania. Front domu od strony północno - wschodniej, ogród i salon z wystawą okien południowo - zachodnią. Dostępna dokumentacja projektowa domu (wybudowany wg projektu indywidualnego, poznańskiego projektanta). Dom budowany przez obecnych Właścicieli dla własnego użytku. Zapraszam na prezentację! Kontakt: Natalia Skiba tel. 791-940-640 Oferta zwolniona z prowizji od Kupującego. ESTATE CENTER oferuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości. Dla klientów indywidualnych jesteśmy partnerem do przeprowadzenia bezpiecznej i szybkiej transakcji, dla klienta komercyjnego - rzetelnego, znającego i czującego rynek partnera biznesowego. Oferujemy wykończenie pod klucz, zarządzanie najmem mieszkania, zarządzaniem nieruchomościami. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące, miedzy innymi: Estate Center Global Sp. z o.o., właściciel ESTATE CENTER PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Estate Fellows Poznań Sp. z o.o lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 11942 Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696), która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod nr telefonu 22 379 73 00. Niniejsza publikacja nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są kwotami netto.
Złóż skargę
regiodom.pl
1 580 000 zł
5 pokoi
203.5 m²

Wolnostojący, 5 pokoi, 203,50m2, 1-piętrowy

CHYBY, wielkopolskie
Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący na prestiżowym Osiedlu Zielonym II w Chybach pod Poznaniem. Oferta idealna dla rodziny poszukującej domu o wysokim standardzie w bezpiecznej lokalizacji. Osiedle zamknięte z ochroną fizyczną 24h, strzeżone z prywatnym placem zabaw i boiskiem sportowym. W okolicy pełne zaplecze handlowo - usługowe, szkoła, przedszkole, restauracje. Miejscowość położona nad jeziorem Kierskim gdzie znajdują się tereny rekreacyjne oraz molo w Chybach. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 770 m2. W tylnej części działki znajduje się kameralny, pięknie zaaranżowany roślinnością ogród. Centralną część ogrodu zdobi ponad 20 letni Platan oraz Magnolia i Rododendrony. W narożniku działki domek gospodarczy z drewutnią. Ogród posiada niezależny system nawadniania ze studni oraz oświetlenie. Łączna powierzchnia użytkowa domu wynosi 203,5 m2. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią o powierzchni 34 m2. Salon wyposażony został w kominek. Z salonu i sypialni wyjście na zadoszony taras prowadzący do ogrodu. Sypialnia na parterze z funkcjonalną garderobą oraz łazienką z kabiną prysznicową. Oddzielna kuchnia z oknem wyposażona w meble w zabudowie oraz sprzęt AGD (płyta grzewcza elektryczna, zmywarka, lodówka, piekarnik). Na parterze znajduje się również toaleta dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze/pralnia z piecem gazowym i zasobnikiem na wodę. Drewniane schody z kutą balustradą prowadzą na poddasze użytowe. Na piętrze znajdują się 4 pokoje, pomieszczenie gospodarcze/garderoba oraz łazienka z wanną. Wszystkie pomieszczenia posiadają okna połaciowe. Istnieje możliwość przearanżowania pomieszczeń. Dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Wybudowany w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych, pokryty dachówką. Ogrzewanie piecem gazowym (instalacja podłogowa, grzejniki). Działka w pełni uzbrojona: prąd, woda, kanaliza, światłowód (dodatkowo studnia do nawadniania ogrodu). Okna wysokiej klasy, drewniane z wbudowanymi roletami zewnętrznymi. Na piętrzę w oknach połaciowych rolety przeciwsłoneczne. Na podłogach między innymi drewno egzotyczne, deska trójwarstwowa. Dom gotowy do wprowadzenia - w pełni wyposażony. Nieruchomość posiada garaż jednostanowiskowy oraz przygotowane miejsce postojowe obok garażu. Nad garażem strych stanowiący funkcjonalną przestrzeń do przechowywania. Front domu od strony północno - wschodniej, ogród i salon z wystawą okien południowo - zachodnią. Dostępna dokumentacja projektowa domu (wybudowany wg projektu indywidualnego, poznańskiego projektanta). Dom budowany przez obecnych Właścicieli dla własnego użytku. Zapraszam na prezentację! Kontakt: Natalia Skiba tel.- Oferta zwolniona z prowizji od Kupującego. ESTATE CENTER oferuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości. Dla klientów indywidualnych jesteśmy partnerem do przeprowadzenia bezpiecznej i szybkiej transakcji, dla klienta komercyjnego - rzetelnego, znającego i czującego rynek partnera biznesowego. Oferujemy wykończenie pod klucz, zarządzanie najmem mieszkania, zarządzaniem nieruchomościami. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące, miedzy innymi: Estate Center Global Sp. z o.o., właściciel ESTATE CENTER PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Estate Fellows Poznań Sp. z o.o lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Estate Fellows Poznań Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Oferta prowadzona pod nadzorem pośrednika o nr licencji 11942 Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Administratorem Pani/Pana danych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie ul. Pankiewicza 3 (00-696), która przetwarza powyższe dane osobowe w celu udzielenie wszelkiej informacji na temat oferty, którą jest Pani/Pan zainteresowany. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod nr telefonu-. Niniejsza publikacja nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego. Podane ceny są kwotami netto. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Okolica: RESTAURACJA, CENTRUM HANDLOWE, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, LAS, PARK, JEZIORO, PLAC ZABAW, KOŚCIÓŁ Instalacje w domu: elektryczna, gazowa, telefoniczna, internetowa Dodatkowe zalety: taras, zmywarka, lodówka, pralka
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Chyby
We Flatfy używamy plików cookie, aby poprawić jakość                  ogólnych wrażeń z przeglądania.                  Korzystając z naszych usług, zgadzasz się                  nasze wykorzystanie plików cookie.Dowiedz się więcej